8+2 Boş gebelik

Rapunzelin Ruyasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
3
0
29
Merhaba 8+2 hafta hamileyim. İlk gebeliğim. Son 20 gündür 4 farklı doktora gittim. Hepsi boş gebelik dedi. Kese düzgün büyüyor ancak bebek yok. Pazartesi günü kürtaj olacağım ancak daha fazla beklemeli miyim bilmiyorum. Bazıları 10. Haftada bebeği gördüklerini söylüyor. Böyle bir durum yaşayan var mı? Boş gebelik teşhisinden sonra bebeği görebilen oldu mu?

Merhaba 8+2 hafta hamileyim. İlk gebeliğim. Son 20 gündür 4 farklı doktora gittim. Hepsi boş gebelik dedi. Kese düzgün büyüyor ancak bebek yok. Pazartesi günü kürtaj olacağım ancak daha fazla beklemeli miyim bilmiyorum. Bazıları 10. Haftada bebeği gördüklerini söylüyor. Böyle bir durum yaşayan var mı? Boş gebelik teşhisinden sonra bebeği görebilen oldu mu?
Bu dediğin haftalara kadar bekleme olayı kalp atılşı duyulması için diye biliyorum ama yanlış yonlendirmek istemem
Geçmiş olsun

7+5 te kese boyumun ortalaması 29 olduğu için doktorlar bu boyutta kesenin içinde bebek olmalıydı dedi. Kürtaj oldum malesef.

merhaba sizde şimdi durum nedir acaba aynısı bende de yaşandı sizin hgc kaçtı acaba

7 haftalık hamileyim dün ultrasonda bebeği görmek için doktora gittik
ultrasonda keseyi gördük fakat bebeği göremedik kesede olması gerekenden küçükmüş 1 cm altında dedi.
hemen kan testi yapıldı.
21.09.2021 tarihinde yapılan 1.338,4
07.10.2021 tarihinde yapılan 20.518,0

merhaba sizde şimdi durum nedir acaba aynısı bende de yaşandı sizin hgc kaçtı acaba

7 haftalık hamileyim dün ultrasonda bebeği görmek için doktora gittik
ultrasonda keseyi gördük fakat bebeği göremedik kesede olması gerekenden küçükmüş 1 cm altında dedi.
hemen kan testi yapıldı.
21.09.2021 tarihinde yapılan 1.338,4
07.10.2021 tarihinde yapılan 20.518,0
Merhaba ne yaptınız merak ettim bende 5+3 doktora gittim kese büyümüş ancak içi boş yolk sac bıle olusmamıs henuz 19 kasıma cagırdı kalp atısı işin

Merhaba ne yaptınız merak ettim bende 5+3 doktora gittim kese büyümüş ancak içi boş yolk sac bıle olusmamıs henuz 19 kasıma cagırdı kalp atısı işin
Mrba canım benim de bebeğimi 6+4 te göremedi boş gebelik hemen Kürtaj dedi 10 gün sonra özele gittim bebeğimi gördük kalp atışını da gördük sakince bekle

Mrba canım benim de bebeğimi 6+4 te göremedi boş gebelik hemen Kürtaj dedi 10 gün sonra özele gittim bebeğimi gördük kalp atışını da gördük sakince bekle
Yanıtınız ıcın com teşekkür ederim gormenize de cok mutlu oldum :) ben de ozel muayenehane ye gidiyorum profesor gittiğim doktor kendi klınıgı su an bekleyıp göreceğiz artık iş bebekte dedi.. inşallah hayırlısı

Tekrar cok gecmıs olsun ınsallah güzel haberler verin bundan sonrakı sürecte🤲 Peki belirti verdimi bos gebelik durumu hcg duzensızlıgı dısında fiziksel belirtileriniz nasıldı
teşekkür ederim. Beta oranım istenildiği oranda yükselmedi. onun haricinde hiçbir ağrım, kanamam olmadı

teşekkür ederim en az 2 ay beklememiz gerekiyor dedi. keseyi dna'ya gönderdiler herhangi bişey var mı diye onunda sonuçunu bekliyorum.
Bize de 4 ay dedi. Benim ilk düşüğümde patoloji ye yolladık hiç birşey çıkmadı doktorum bunuda yollamaya gerek yok dedi gidip genetiğe felan baktırıcam

Bize de 4 ay dedi. Benim ilk düşüğümde patoloji ye yolladık hiç birşey çıkmadı doktorum bunuda yollamaya gerek yok dedi gidip genetiğe felan baktırıcam
benim patalojiden sonuçum temiz çıktı dna çıkmadı daha bekliyorum. sizin ne zaman düşük oldu

X