8 Aylık Oğlum

Black2096

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
13
4
24
Arkadaşlar 8 aylık bebeklerinizin boy ve kilosu nasıl ? Bebeğimin kilo alması için neler önerirsiniz ?

Ahtapot Anne

Allah'ım bizi cahil ve görgüsüzlerden koru.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
3.651
4.289
Siz bebginizi saglik ocagina takip icin goturuyorsunuzdur. Boy ve kilosu nedir peki? Gerektiğinde yonlendirirler. Emiyoraa emzirmeye devam. Kilo cok da saglikli degil tonton olmasını mi istiyorsunuz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 340 gün geçti.

Black2096

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
13
4
24
Evet emziriyorum.Çok şükür boy ve kilosu standart ölçülerde ama bende her anne gibi biraz daha kilo almasını istiyorum sağlıklı tarifler önerilmesini istiyorum.

Ahtapot Anne

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
3.651
4.289
Ben de tarif yok, oglum sekiz aylik. Emziriyorum

Black2096

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
13
4
24
Sadece emziriyormusunuz neden ek gıdaya başlamadınız biraz geç kalmadınız mı?Peki teşekkürler.

Ahtapot Anne

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
3.651
4.289
Sadece emziriyormusunuz neden ek gıdaya başlamadınız biraz geç kalmadınız mı?Peki teşekkürler.
Ek gidaya gecmenin zamani anne sütü agirlikli ama doymuyorsa adi üstünde takviye amaçlıdır. 3. Çocuğumu buyutuyorum erken gecme taraftari değilim. Yerinde saymıyor veya geri girmiyorsa gelisim persentili sorun yoktur.

Ahtapot Anne

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
3.651
4.289
Çocuklardan çok acele yazmıştım. Okuyunca çok sert geldi cevaplarım bana bile. Aslinda sert olsun öyle yazmamıştım :)
Ek gida cok kisisel bir durum. Emzirmek zor bir süreç . Tamamen tercih meselesi.