Gebeliğe Hazırlık 8. Gün negatif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

papatyamm198

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2021
166
156
26
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak.
Daha önce hiç gecikme yaşamamıştım. Ben 23 Eylül günü HSG çekildim. 14 ekim de adet olmam gereken tarih. Ama henüz olmadım 8 gün gecikti bugün 9. Günüm. En son bugün tekrar idrar testi yaptım negatif çıktı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Neden olabilir?

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak.
Daha önce hiç gecikme yaşamamıştım. Ben 23 Eylül günü HSG çekildim. 14 ekim de adet olmam gereken tarih. Ama henüz olmadım 8 gün gecikti bugün 9. Günüm. En son bugün tekrar idrar testi yaptım negatif çıktı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Neden olabilir?
Yumurtlama gününüzü hatırlıyor musunuz

Geç yumurtladıysanız ve adetiniz gelmesine yakın ilişki olduysa daha çıkmamıştır geç döllenme mi diyorlar geç yumurtlama mı bilmiyorum kan testi verin eğer gebelik yoksa doktordan adet söktürücü isteyin

Geç yumurtladıysanız ve adetiniz gelmesine yakın ilişki olduysa daha çıkmamıştır geç döllenme mi diyorlar geç yumurtlama mı bilmiyorum kan testi verin eğer gebelik yoksa doktordan adet söktürücü isteyin
Peki geç döllenme olduysa ne zaman belli olur ki yani kanda belli olur mu ki?

Rahim filminden sonra hamile kalma ihtimali artıyormus inşallah öyledir ama geç gelme durumunu da okudum bir kaç yerde

X