8 li rakamlardan 5 li rakamlara yolculuk yapmaya varmisiniz?

esmerm91

Bal oğlum ♥️
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2013
10.382
13.849
Selam herkese..hep istedigim ama acamadigim günlüğümü bugün actim sonunda.kilo verdikten sonra bu sürecimi nasil atlattigimi görmek için de cok istiyodum diyet günlüğü olusturmayi. Şubatın 26 sında diyetisyene gitmemle basladi benm diyet serüvenim.diyetisyene gitmeden 2 kilo kadar vermistim bu ayin 26 sinda tam 2 ay olacak.simdiye kadar 11.3 kg verdim gecen cuma tarti 71.7 yi gösterdi bu cumayi iple çekiyorum bakalm :KK49:
Hedefim 58 lere inmek..olur da kilo alirsam en fazla 60 a cikiyim istiyorum.
her cuma tarti günüm..haydi bakalm yaza benimle beraber fit girmek isteyen arkadaslari beklerim :KK49:

Esmerim başlangıç 82.9
22 Nisan-->71.7 :KK9::nazar:
29 Nisan-->70.3

Son düzenleme:
Eveeet gelelim bugün yediklerime
bugünkü menüm sabah 1 bardak süt (tarcinli) 2 tatli kaşığı yulafla
Ara 1 avuc yaban mersini 2 ceviz
Öglen 1 kase mercimek çorbası yesillik 1 kase yoğurt 4 kasik mantar
Ara 2 hurma 3 ceviz
Aksam 1 firinda levrek bol salata (yagsiz)
Ara 2 incir
Su 2 litre su sporda 45 dakika..

@ParteMoralll tatlim günlük ne yediklerimizi burayada yazmaya ne dersin?
Bende de sende de bi tıkanıklık mevcut.
Gel su maceramizi buraya yazalim sonra acip acip okuruz :KK70:

Maşallah canım sana...ben inanıyorum sana kısa zamanda bu azimle çıp çıtır olcaksn inş

Maşallah canım sana...ben inanıyorum sana kısa zamanda bu azimle çıp çıtır olcaksn inş
Insallah canm ya benim önceligim fit bi bayan olmaktan cok sağlıgm icn istiyorum polikistik over var bende onun etkisi azalsin istiyorum ilacsiz adet olmak istiyorum artik..gecen sene boyu doktora gittim bebek tedavisi için doktor habire kilo ver diyip durdu..tedavi sürecinde iyice kilo aldim.suan tedavime ara verdim birde kilo verip denemek istiyorum o yüzden bunu yapmaliyim insallah Rabbiminde izniyle

Insallah canm ya benim önceligim fit bi bayan olmaktan cok sağlıgm icn istiyorum polikistik over var bende onun etkisi azalsin istiyorum ilacsiz adet olmak istiyorum artik..gecen sene boyu doktora gittim bebek tedavisi için doktor habire kilo ver diyip durdu..tedavi sürecinde iyice kilo aldim.suan tedavime ara verdim birde kilo verip denemek istiyorum o yüzden bunu yapmaliyim insallah Rabbiminde izniyle
Bendede vardi canim ...yillarca ilac kullandim..
zayif oldugum halde (56 filandim) dr hep zayifla derdi
zayiflamak cok önemli onun icin...
rabbim sifa versin
bian öncede bebisine kavustursun ins

Bendede vardi canim ...yillarca ilac kullandim..
zayif oldugum halde (56 filandim) dr hep zayifla derdi
zayiflamak cok önemli onun icin...
rabbim sifa versin
bian öncede bebisine kavustursun ins
İnşallah canm insallah..sen kavustun mu bebegine ?

@ParteMoralll tatlim günlük ne yediklerimizi burayada yazmaya ne dersin?
Bende de sende de bi tıkanıklık mevcut.
Gel su maceramizi buraya yazalim sonra acip acip okuruz :KK70:
Oooo babysii :KK70: yazariz cnmmm tabi herkes saglikli menulerimizdwn faydalansin :) benimki diyetisyen kontrolunda degil ama olsun guzel verdik :)

Oooo babysii :KK70: yazariz cnmmm tabi herkes saglikli menulerimizdwn faydalansin :) benimki diyetisyen kontrolunda degil ama olsun guzel verdik :)
Olsun tatlim benimki sadece kilo verdikten sonra bu yollardan gecerken neler yasadik ne yedik ne ictik onu görmek..ama masallah sen de bende iyi verdik Allaha şükür devami da gelir insallah

Olsun tatlim benimki sadece kilo verdikten sonra bu yollardan gecerken neler yasadik ne yedik ne ictik onu görmek..ama masallah sen de bende iyi verdik Allaha şükür devami da gelir insallah
aynen oylee :)

Kiz bende 5lerin basini görmek istiyorum zatn 58 gibi felan yani..senin hedef kacti tatlim :KK53:
60. :KK70: ama 60olsam 58zorlarim :KK70:

Allahmm umarim haftaya persembeye kadar 6 yi ucundan da olsa görebilirim yaaa :cry:

Bugünkü menüm sabah 1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir yesillik ve 3 ceviz
Ara 1 bardak süt 3 incir
Öglen 4 kasik kıyma ve yesillik
Ara 1 sekersiz türk kahvesi 2 top dondurma
Aksam 2 kase corba ve salata
Su 1.5 (devami gelir umarim) spor 10 bin adim

bugünkü menüm sabah 1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir domates salatalik yesillik
Ara 1 sekersiz türk kahvesi 8 çilek
Öglen 4 kaşık kıyma ve yesillik
Ara 10 erik
Aksam 4 kasik nohutla yapilmis salata ve 3 kaşık yogurt
Su 2 litre spor 1 saat yürüyüş