8 Mart Kadınlar Günü Hediyelerimiz

speedy-gonzales

Carpe Diem
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
56.600
4.466
Buyrun Hepimiz Düşündüğümüz hediyelerimizi,aklımızdaki, kurbanımıza aldığımız hediyelerimizi yada fikirlerimizi paylaşalım....

eeee Hediye gelince de kurbanlar aldıklarını hediyelerini yazarlar delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ya ben şeydüşünüyorum bilmiyorum karşı taraf hoşlanırmı deidmya hiç tanımıyorum
trabzona özgü bizim gümüş takunyalarımız var gümüş çerçevelerimiz var telkareden bakır cezvelerimiz var türk kahvesi çok güsel oluyo onlarda yine bakır tavalarr onlardan almak istiyorum yine yanına ek aksesuarlar düşündüm vede iç çamaşırı takım olabilirbilmiyorumkismile

trabzona özgü bizim gümüş takunyalarımız var gümüş çerçevelerimiz var telkareden bakır cezvelerimiz var türk kahvesi çok güsel oluyo onlarda yine bakır tavalarr onlardan almak istiyorum yine yanına ek aksesuarlar düşündüm vede iç çamaşırı takım olabilirbilmiyorumkismile

böyle bişeyi beğenmemek mümkün değil canım
Sonuçta hiç bi şekilde bulamıycağı bişey ben olsam kabul ederdim.
eee ne güzel trabzondan ve senden bi hatıra sonuçta :eek:

bence kesin beğenir çünkü burnu havada birisi deil hani ılımlı kişiler varya onlardan o da

ayy bende valla çok karasızım ilk başta kıyafet düşünmüştüm ama kurbanımın özel durumu vasıtasıla degiştşrmek zorunda kaldım artık ev tekstili yada ne bilim buraya suriyeden çok ilginç ev eşyaları geliyo onlardan alırım tabi yanınanada başka şeylerde eklicem bakalım hayırlısı hoşlanır umarım ..

geyik topiğindeki arkdaşlarla yaptığımız çekilişte bu şekilde alıp göndermiştim çok memnun olmuştu
düşüncem bu ama bi bakim daha farklı şeylerdde olabilir

evet kıyafet direk düşünmeyin eğer beden den emin değilseniz belli olmaz çünkü.
iç çamaşırı
süsler olabilir
ev eşyası olabilir
bardak kupa falan
bi şekilde kitap olabilir
takı-toka-makyaj malzemesi
parfum olabilir

efet sipidii bende kıyafete hiç yanaşmıyorum giyim tarzını bilmiyorum sonuçtaa
takı olabilirr
yine en iysi aksesuarrr

efet sipidii bende kıyafete hiç yanaşmıyorum giyim tarzını bilmiyorum sonuçtaa
takı olabilirr
yine en iysi aksesuarrr

geçen sefer bi arkadaşımıza alındı kıyafet eee büyükl geldi
pek bi anlamı kalmadı birebir gördüysen sorun yok ama
geri gönderip değiştir falan filan iş uzun oluyor
mesela ne biliyim alıyorsan orada da şubesi olan bi markadan almalıyız.
Değiştirme kartı ile yollayalım zemuszemuszemuszemus

eccemcim bak araştırdım senin içinnn

Yeşil Bursa'nın şeftalisi, havlusu, kaplıcası, Uludağ'ı, ıskender Kebabı, çakı - bıçağı, kılıç - kalkan ekibi, kestanesi, kestane şekeri, ınegöl köftesi, ipeği meşhurdur. Bütün bu güzellikler Bursa'nın maddi ve manevi zenginliğinin temelini oluşturmaktadır.

şeftali evettt canım çok istedi nerden bulunur bu mevsimde kızlar ben alacağım kişiye biraz baktım ama hiç bir şey yazmıyor desem yeridir komşum çok özel bir atkı fular arası örgüler örüyordu ondan yaptırdım fotoğraf koyabiliyormuyuz birde şuanki ruh haline uygun bir kitap alacam doktor özün bir kitabını almayı düşünüyorum ne dersiniz iç çamaşırı istermiki acaba bu topiğe hiç yazmamış ya

Yeşil Bursa'nın şeftalisi, havlusu, kaplıcası, Uludağ'ı, İskender Kebabı, çakı - bıçağı, kılıç - kalkan ekibi, kestanesi, kestane şekeri, İnegöl köftesi, ipeği meşhurdur. Bütün bu güzellikler Bursa'nın maddi ve manevi zenginliğinin temelini oluşturmaktadır.

sağoll canım benim en kolay bulabileceğim burda inegöl köfte çünkü inegölde yaşıyorum
ama havlu fikri güzelmiş bak yattı o kafama

Yeşil Bursa'nın şeftalisi, havlusu, kaplıcası, Uludağ'ı, İskender Kebabı, çakı - bıçağı, kılıç - kalkan ekibi, kestanesi, kestane şekeri, İnegöl köftesi, ipeği meşhurdur. Bütün bu güzellikler Bursa'nın maddi ve manevi zenginliğinin temelini oluşturmaktadır.

ben kılıç kalkan ekibini istiyorum gıcık oldum evde sürekli misafir
belki kaçarlaralsanaalsanasmile

X