83 den 62 ye! Bu kez kesin inceliyorum!

tatileazkaldi321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
9
7
Herkese merhaba! Son 2-3 senede kendime göre o kadar çok kilo aldım ki 82-83 arasıyım şuan. Sağlıklı beslenme düzenim ve egzersiz programıyla deneyimlerimi burada paylaşacağım. Kadınlar kulübünde daha önce başla kullanıcı adıyla konular açmıştım ve buradaki destek bence hepimize çok iyi geliyor. Şimdi yine motivasyona ihtiyacım olan bir dönemdeyim . Haftasonu çok yoğun geçecek o yüzden pazartesi başlayacağım. Yediklerimi ve yaptığım egzersizleri paylaşıp sonucu birlikte göreceğiz. Hedefim 50 kilo olmak. ama tabi ilk olarak bu kadar yüksek hedefle kendimi kasmak ve üzmek istemiyorum o yüzden 62 kiloya odaklanıyorum şimdilik. 62 kilo olunca da aman aman kilolu durmuyorum diye hatırlıyorum çok uzun zaman oldu :KK70:
Bu arada Eylül sonuna doğru bir tatile gidiyorum bakalım o zamana kadar ne kadar inceleceğim :KK68:

pazartesi bomba gibi geliyorum bekleyin!!!

evett yarın başlıyorum araştırdıklarımla 8adımlık bir program oluşturdum
1- Basit şeker yok
2-Intermittent Fasting uygula
3-Her lokmanı bol bol çiğne
4-Her öğüne protein kat
5-12bin adım
6-Skinny Jean Workout(Ebru Şallı 2 haftalık olan)
7- 2 öğün beslen
8- 30dk bölgesel video / hulahoop

tatile kaldı 8 hafta yapabileceğimin en iyisini yapıp görebileceğim en iyi sonucu görmeye çalışacağım. Gerçekten yoğun ama çok etkili sonuç almayı umduğum bir liste benim için
Size bunları yapın diyemem ama sonuçta hepimiz burada kendi hikayemizi paylaşıyoruz bu da benimki
ölçümlerimi ve kilomu yazıp haftalık sonuçlarımı paylaşacağım böylece incelmeyi takip edebiliyor olacağım
katılmak isteyen varsa çooooook mutlu olurum
yarın büyük gün :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:

evett yarın başlıyorum araştırdıklarımla 8adımlık bir program oluşturdum
1- Basit şeker yok
2-Intermittent Fasting uygula
3-Her lokmanı bol bol çiğne
4-Her öğüne protein kat
5-12bin adım
6-Skinny Jean Workout(Ebru Şallı 2 haftalık olan)
7- 2 öğün beslen
8- 30dk bölgesel video / hulahoop

tatile kaldı 8 hafta yapabileceğimin en iyisini yapıp görebileceğim en iyi sonucu görmeye çalışacağım. Gerçekten yoğun ama çok etkili sonuç almayı umduğum bir liste benim için
Size bunları yapın diyemem ama sonuçta hepimiz burada kendi hikayemizi paylaşıyoruz bu da benimki
ölçümlerimi ve kilomu yazıp haftalık sonuçlarımı paylaşacağım böylece incelmeyi takip edebiliyor olacağım
katılmak isteyen varsa çooooook mutlu olurum
yarın büyük gün :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
Kolay gelsin sana...Çok hoş bir liste yapmışsin da havalar çok sıcak spor yapılmıyor. Son iki haftadır yediklerime dikkat ediyorum, ama spor yapamıyorum diyette tek başına işe yaramıyor:KK43: sana kolaylık dileyip şuraya ilişecem sonbaharda yapmak icin tüyo alacam

Kolay gelsin sana...Çok hoş bir liste yapmışsin da havalar çok sıcak spor yapılmıyor. Son iki haftadır yediklerime dikkat ediyorum, ama spor yapamıyorum diyette tek başına işe yaramıyor:KK43: sana kolaylık dileyip şuraya ilişecem sonbaharda yapmak icin tüyo alacam

teşekkür ederimmm :KK68: ahh evett şuan şıpır şıpır durduğum yerde ter akıyor ama 8haftalık bir kampa aldım kendimi sıcak soğuk demeden yapmaya çalışacağım sonbaharda da beraber yaparız:KK36:

kilom 83.4 tü yanlış hatırlamıyorsam
göğüs :110
bel:90
kalça: 112
bugün sabah 1 saat aktiftim yürüyüş yaptım güzelce bir kaç da hareket yaptım açık havada
saat : 11.30 gibi küçük armut ve büyük bardak ayran içtim
öğlen saat 16:30 civarı Ebru Şallı skinny jean workout yaptım
saat 18:30 haşlanmış tavuklu salata yaptım küçük tabak yoğurtla yedim

benim beslenmemde dikkat ettiğim noktalardan biri de sabah yarım çay kaşığı zerdeçal ve tarçını suya katıp içiyorum. :KK28:temizlendiğimi ve vücudumu alkali hale getirdiğine inanıyorum ve okuduğum kaynaklara göre.ayrıca insülin direncim olduğu için iyi geliyor. içine karabiber atıp zerdeçalı aktif hale getirmek de lazım onu unutmuşum yarın unutmasam iyi olacak :KK68:

birazdan yürüyüşe çıkacağım bir 45 dk yürürüm sonra da 20-30 dk bölgesel çalışır bitiririm bugünü
ilk günüm güzel geçiyor gerçekten kararlıyım
:KK24::KK24::KK24:

kimsecikler gelmemiş yine günlüğüme :/ neyse ben devam edeceğim
tartı: 81.8
dün tatlı yemedim tuttum kendimi bugün sabahtan beri çok aktifim sürekli bir şeyler yapıyorum sırt karın azar azar da olsa sürekli hareket halindeyim
bugünün planı:
12:45 ilk öğünümü yiyeceğim şimdilik ne yerim bilmiyorum belki meyve belki normal kahvaltı yaparım
16:45 de da son öğünümü yiyip günü kapatıyorum
yine Ebru Şallı skinny jean ve 10 bin adımı tamamlayacağım aralarda da bölgesel hareketlere devam
bugün evdeyim tüm gün aktif olabilirim
hiç oturmak yok :KK24: :-)

hurmaları geceden ıslatmayı unuttuğum için bugün başlayamadım ama yarın başlıyoruum 1 haftada kaç kilo verebileceğim acaba baya heyecanlıyım
bugün olabildiğince hareket etmeye ve akşamı öne çekmeye çalışacağım

X