9 - 15 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık pasta (6).jpg


Koç Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Yeniay önümüzdeki 15 gün adına ilişkileri düzeltmek, ilişkilerde sorunları ele alıp çözümlemek ya da yeni ilişki başlangıçları için radikal kararlar almaya itebilir.

Yaratıcılığınız, kreatif yönleriniz güçlenirken, kendi yaşamınızla ilgili niyetlerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda keyifli gelişmeler, tatil kararları öne çıkabilir. Çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla ilgili yeni gündemler meydana gelebilir. Zorlu etkilere sahip olanlar için hamilelikte problemler meydana gelebilir

Boğa Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Ev, aile, yuva alanınızda değişimler, ev değişimi, taşınma kararı, evliyseniz eşinizle ortak gündemler ya da birlikteliklerinize dair yeni kararlar alabilirsiniz.

Uranüs’ün etkisiyle ani evlilik, ayrılık, aile olma, ebeveyn olma kararları öne çıkabilir. Ailevi sorumluluklar bu dönem artabilir. Gayrimenkul alım satımı, maddi konular, gelir gider konusunda yeniliklerle karşılaşabilirsiniz.
İkizler Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize dair, yeni fırsatlarla karşılaşabilir, yeni başlangıçlar yapabilir, yeni fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

İletişim, ticaret, sosyal medya, satış, pazarlama konularında güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Seyahate çıkabilir, kardeşleriniz varsa onların yaşamında önemli ve yeni gelişmelere şahit olabilirsiniz. Öğrenciyseniz eğitim hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.
Yengeç Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Finansal konularda yenilikler, bütçenizi, kaynaklarınızı genişletmek için adımlar atmak isteyebilirsiniz.

İş arıyorsanız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni para kazanma imkânları gündeme gelebilir. Yatırımlarla ilgili yeni başlangıçlar düşünüyorsanız riskli kararlardan önümüzdeki 15 gün kaçının. Yeni iş fırsatları, iş değişimleri, yeni kariyer planı gibi gelişmeler öne çıkabilir.Aslan Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Yeni ay burcunuzda. Yeni fikirler, yaşamınızda değişimler, kariyerinizde fırsatlar, görev değişimleri, yeni iş tanımları, taşınma gibi gündemler ortaya çıkabilir.

Kendiniz, kariyeriniz, ilişkilerinizi düzene koymak ve yenilenmek adına çok önemli bir dönem başlıyor. İlişki başlangıç ve bitişleri, evlilik, ayrılık gibi radikal etkilerle karşılaşabilirsiniz. Eşinizin hayatı ve mesleğiyle ilgili ortak kararlar gündeme gelebilir


Başak Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Önümüzdeki 15 gün zihninizi, duygularınızı yönetmekte zorlanabilirsiniz.

Bilinçaltınız hareketleniyor. Yalnız kalmak, üretken olmak isteyebilirsiniz. Sağlık alanında rutin kontrollerinizi, tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Manevi yönününüz bu dönem güçleniyor. Kontrol dışı bazı durumlar, meslek hayatınızda sorumluluklarınız artabilir, ilişkilerde kimi zaman gerginlikler yaşanabilirTerazi Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Hayallerinizi, hedeflerinizi ele alabilir, geleceğe dair yeni planlar yapabilirsiniz.

Sosyal çevreniz ve bazı arkadaşlarınızla yol ayrımları, küskünlükler meydana gelebilir. Yeni teklifler alabilir, yeni plan ve projelerinizi hayata geçirebilir, arkadaşlarınızla tatil planları yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları ertelemeyin, değerlendirin. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Çocuklarınızın yaşamıyla ilgili güzel yenilikler yüzünüzü güldürebilir.

Akrep Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Toplumsal statünüz adına önemli bir Yeniay. Kariyer, aile, yuva konularında önemli değişimler meydana gelebilir.

Keskin kararlar alabilirsiniz. İş değişimleri, yeni iş görüşmeleri ön plana çıkabilir. Yöneticiler, yaşamdaki otorite figürleri ve eşinizden destek göreceğiniz bir süreçtesiniz. Ortaklık girişimleri, görev değişimleri, evlilik ya da birlikteliklerde ani ayrılık kararları yaşamınızda bazı dönüşümleri meydana getirebilir.Yay Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Sosyal medya, yurtdışı, ticaret, hukuksal konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Yaşama bakış açınız, vizyonunuz yenileniyor. Eğitim, öğretim, akademik ve uluslararası konular, vize, evrak gibi konularda gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Önümüzdeki 15 gün kısa uzun seyahatler gündeminizde yer alabilir, hukuksal alanda yeni gündemlerle karşılaşabilirsiniz.Oğlak Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Para kaynaklarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Vergi, kredi, ödemeler, harcamalar, miras, nafaka konularında yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

Finansal konularda kimi zaman bazı krizlerle karşılaşabilir, çeşitli yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Aile, eşin kaynakları, ortak finansal durumunuz önümüzdeki 15 gün mercek altında olacaktır. Psikolojiniz hassas olabilir
Kova Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Yeniay karşıt burcunuzda meydana gelirken tüm ilişkilerinizde başlangıç ve yeni kararlara vurgu yapıyor.

Yeni ilişkiler, yeni tanışmalar, var olan birliktelik ya da evliliklerde radikal adımlar söz konusu olabilir. Kimileriniz ortaklıklar, iş yaptığınız kişilerle yol ayrımlarına giderken, kimileriniz için yeni iş birlikleri gündeme gelebilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz. Aile, ebeveynlerle ilgili konular, taşınma, yer değişimleri öne çıkabilir
Balık Haftalık Burç Yorumu / 9 Ağustos – 15 Ağustos 2021​

Rutinleri, günlük yaşamınızı yenilemek ve düzene sokmak, beslenme şeklinizi değiştirmek, diyet, spor kararları önümüzdeki 15 gün gündeminizde yer alabilir.

Sağlığınızla ilgili kontroller, tedaviler, check-up gibi konular öne çıkarken özellikle kalp, tansiyon, sırt bölgenize karşı hassasiyetler meydana gelebilir. Mesleki anlamda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş arayanlar için yeni kapılar açılabilir, sorumluluklarınız artabilir.Seyran Ataklı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık çiçek (9).jpg

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.

Bu haftanın sizin cephenizde en önemli getirisi sağlık ve çalışma koşullarınızda olacak gibi durmakta. Bu noktada zoru başarmak ve var olanı istikrarlı bir biçimde sürdürmek için elinizden geleni ardınıza koymayın derim. Keza bu konuda bu hafta içinde hareket almanız da olası. Ekonomik anlamda destek almanız gerekiyorsa alın.
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.

Aşk ve ilişkiler konusunda bu hafta enteresan gelişmeler içinde kendinizi bulabilirsiniz. Öncelikle bu konuda kararlı ve doğru insanla iletişimde olduğunuzu görün derim. Ve bunun yanında bu hafta eğer borsa, kripto para gibi konularda önünüzde hoş fırsatlar gelecek gibi olsa da bu fırsatları çok ama çok iyi tartmanızı öneririm.
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.


Ailenizle kurduğunuz ilişkiler ve gayrimenkul konularında kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz açık. Bu anlamda kendinizi yeniden toparlayabilir ve atılımlarda bulunabilirsiniz. Taşınmak, tadilat için güzel kapılarınız açılabilir. Bu konuda “artık” hareket almanız için fırsatları görmenizde fayda var.
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar.


Aüustos ayının bu sıcak haftasında, kısa vadeli planlar yapmanız ve özellikle arkadaş ve yakın çevrenizle kısa yollara çıkmanız için gökyüzü pek müsait duruyor. Kendinizi ve çevrenizi bu anlamda hareketlendirmelisiniz. Ayrıca sağlık konusunda ise sırt ve boyun bölgelerine dikkat etmenizi öneririm.
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.


Bu hafta maddi konular ve bu çerçevede gelişecek olan olaylar sizi biraz oyalayacak gibi görünmekte. para ve paranın kullanımı konusunda “ya hep, ya hiç!” diyerek bazı harteketlerde bulunabilirsiniz. Bunu yapmayın. Var olanı korumanız ve üstüne bir şeyler koymanız çok daha akıllıca olacaktır.
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.


Kendinizi bu hafta hayata dair çok daha tutkulu ve kararlı hissetmeniz olası. Ve fakat bu tutum maddi, manevi gelişmeler de sizi yer yer yorabilir. O nedenle mümkün mertebe kendinizi daha akılcıl, daha mantıklı düşünür bir noktada tutmanızda fayda var. Heyecanlarınızı içinizde saklı tutup, daha minimal davranmanız iyi olur.Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.


Bu haftayı biraz daha içe dönük, kendinizle hesaplaşarak geçirme eğiliminde olabilirsiniz. Bu elbette olumlu bir tutum ama bunun dozu çok çnemli, kendinizi eleştirirken, hesaplaşırken kendinize haksızlık etmemelisiniz. Unutmayın ki zor bir dönemden geçtik, geçiyoruz. Olumsuzlukların tek nedeni siz değilsiniz.
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.


Kalabalıklar arasına karışıp kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir hafta gibi durmakta. “Aman ben şimdi yeni birileriyle tanışıp, hayatıma bir insanı alamam” demeyin. Her insan bir başka dünya! Kendinizi insanlar üzerinden yeni dünyalara açmakta tasarruflu davranmamanızı tavsiye edeceğim.
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar.


Kariyer ve kariyerle ilgili konularda bu hafta hareketli zamanlar görünmekte. İş ve iş akdinizin yenilenmesi veya yeni bir iş konusunda kafa karışıklığı ve abuk sabuk bazı sözler duymanız da olası. Kendinizi mümkünse tamamen duygularınızdan sıyırıp çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmenizi tavsiye edeceğim.
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.


Uzak yollarda, bambaşka hiç bilmediğiniz yeni göreceğiniz yerlerde olmanız ne güzel olurdu. Bu hafta eğer olağınız varsa bunu gerçekleştirin. Bunun yanında işinizle gücünüzle ilgili olarak bir sunum yapmak, tanıtıp yapmak veya işinizi parlatmak adına da hoş bir haftadan geçeceksiniz gibi durmakta.
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.


Devlet daireleri ile ilgili işiniz mi var? Veya ortak kazançlarla ilgili bir sıkıntı mı var? Bu hafta bu konulara eğilmeniz için gökyüzü müsait duruyor. Kendinizi bu anlamda hareketlendirebilir, eski veya yeni başlıklarda atılımda bulunabilirsiniz. Bunun yanında sağlık konusunda ufak tefek kazalara, incinmelere de dikkat etmenizde fayda var.
Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.


Bu haftanın ana başlığı sizin için evlenmek veya evliliğinizi, uzun süreli ilişkinizi kurtarmak olacak da diyebiliriz. Bu anlamda hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler varsa, olmadı yeni adımlar atacaksanız iki kere daha düşünerek yol alın derim. Ayrıca mahkemeler ve avukatlarla ilgili de eğer meseleniz varsa sonuçla ilgili gelişmeler olabilir.
Murat İpek
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık çiçek (2).jpg


Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle ilişkiler, aşk, çocuklarla ilgili konularda etkilerken, enerjinizi yükseltecek. Sadece ani karar vermekten uzak durmalısınız. Tüm hafta boyunca spor yapmak size çok iyi gelecek. Venüs-Neptün karşıtlığı ise sağlıkla ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğini vurgularken, vücudunuza aldığınız sıvılar ve su tüketiminiz önemli. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu hem sağlık açısından hem de iş ortamınız daha düzenli ve disiplinli olmanız söylerken, yoksa bunu oluşturmak için gereksiz bir mücadeleye gireceksiniz. Venüs-Plüton üçgen açısı için ise özellikle kariyerde bayan figürlerinin size destek olacağını gösterirken bir yandan da yeni bir iş sürecine girebilirsiniz.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi aileyle ilgili konularda tetiklerken, aile içindeki egosal davranışlara dikkat etmelisiniz. Herkes benim dediğim olsun diyebilir. Venüs-Neptün karşıtlığı ise partnerinizden dolayı arkadaşlık ilişkileriniz de sıkıntılar olabileceğini gösterirken, Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür Mars kavuşumu aşkta etkileyecek. Hayatınızda kimse yoksa yeni bir insan gelebileceği gibi diğer yandan kendinize kalite zaman ayırabileceksiniz. İletişim adına güzel bir dönem. Venüs-Plüton üçgen açısından dolayı sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. Ayrıca yine aşk açısından yine sizi destekliyor.

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi yolculuklar, seyahat ve kardeşlerle ilgili alanda etkileyecek. Sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu size iyi geleceği gibi diğer yandan kardeşlerinizle olan problemleri çözmek için ekstra bir efor sarf edeceksiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı ise kariyerle ilgili konularda çok fazla hayale kapılmamanız gerektiğini ve değişken durumlara karşı hazırlıklı olmanızı söylüyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumundan dolayı ailevi konulardaki detaylara takılıp gerilebilirsiniz. Aile içindeki düzeni sağlamak bu hafta sizin sorumluluğunuzda olacak. Venüs-Plüton üçgen açısı ise maddi kaynakları düzeltmek ve sürpriz paralar gelmesi adına olumlu destekleyecek.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi parayla ilgili konularda tetiklerken, gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Venüs-Neptün karşıtlığı ise eğitimle ilgili konularda kesinlikle hayalperestlikten uzak durmanız gerektiğini ve yakın çevrenizden beklentileriniz varsa bunları minimumda tutarak ilerlemenizi söylüyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumundan dolayı kardeşlerinizle ilgili konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Ayrıca çıkacağınız yolculuklarda detayları gözden kaçırmamanız önemli. Venüs-Plüton olumlu açısı ise ikili ilişkiler ortaklıklar ve evliliklerde size çok iyi gelecek ve dengenizi bulmanızı sağlayacak.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzda gerçekleşen yine ay ile başlıyoruz. Bu etki size her alanda öne çıkartırken, bir yandan sürekli kendi alanınızı korumak zorunda kalabilirsiniz. Sinirlerinize de dikkat etmeniz gerekli. Bu dönemde sakin kalmanız daha güzel başlangıçları hayatınıza getirecek. Venüs- Neptün karşıtlığı ise parayla ilgili konularda minimum beklentide olup, harcamalarınıza çok dikkat etmenizi söylüyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu para ile ilgili konularda sizi fayda sağlayacak ama büyük iş küçük iş demeden para kazanmaya yönelmelisiniz. Venüs- Plüton üçgen açısı ise sağlıkla ilgili konularda yeni bir dönemi başlatırken, diyete başlamak kendinize bakmak için harika dönemler.

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz içinize döndürecek, sorumluluklarınızla yüzleşeceksiniz. Hayatınızı düzenlemeniz gereken alanları ortaya çıkartacak. Burcunuzdaki Venüs’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise özellikle bunun ilişkilerle ilgili olduğunu gösterirken, aşkta beklentilerinizi minimumda tutmalısınız. Daha ayaklarınız yere basmalı. Yine Merkür’ün burcunuza geçmesi ve Mars ile yapacağı kavuşum açısı detaylardan dolayı yorabilecek etkilere sahip, başkalarının isteklerine değil, kendi isteklerinize odaklanmak size iyi gelirken, Venüs’ün Plüton ile yaptığı olumlu açı ise hayatınızda kimse yok ise yeni bir aşkı getirebilir.

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin sosyal çevreniz ile olan işlerinizde destek sağlayacak. Yeni insanlar ve yeni bir iş ortamı oluşturabilirsiniz. Venüs Neptün karşıtlığı ise sağlıkla ilgili konularda özellikle anesteziye karşı dikkat etmeniz gerektiğini gösterirken, iş ortamınız da kimseden beklentiye girmemelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu özellikle bağırsakla ilgili rahatsızlıklarınızı tetikleyebilir. Venüs-Plüton olumlu açısı ailevi konularda size fayda sağlayacak. Ailenizden gelecek maddi bir destek olabilir. Evinizle ilgili tadilat ve tamirat işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Ayrıca hepsini çok uyguna ve ucuza mal edebileceksiniz.

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya gerçekleşecek yeni ayla başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde etkilerken, işinizdeki insanların egosal problemlerine karşı dikkatli olmalısınız. İnsanların gözleri üzerinizde olurken, yaşamın her alanında statünüzü korumaya odaklanacaksınız. Venüs-Neptün karşıtlığı ise sezgilerinizin doğruluğunu tespit etmenizi sağlayacak. Tabi burada biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz özellikle ilişkilerde partneriniz hakkında hissettiğiniz şeyler biraz üzücü de olsa doğru çıkacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu ise sizi arkadaş ilişkilerinizde tetiklerken, çok fazla insan sizden bir şey talep edebilir bu hafta yardım meleği sizsiniz. Venüs-Plüton üçgen açısı ise yolcuklar adını sizi desteklerken, misafircilik oynayabilirsiniz.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklarda olumlu etkilerken, özellikle kendinizi değiştireceğiniz bir eğitime de başlayabilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı konularda yine şans getirecek. Venüs-Neptün karşıtlığı ise ailevi konular ve kariyeri aynı anda yönetme de zorlanabileceğinizi gösterirken hem iş ortamınızda arkadaşlarınızdan hem de ailenizden minimum beklenti de olmanızı tavsiye ederim. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu ise sizi kariyerde daha detaycı olmaya daha çok çalışmaya yönlendirecek. Ancak bu şekilde sonuç olabileceksiniz. Venüs-Plüton üçgen açısı ise parayla ilgili konularda sizi desteklerken, çok çok verimli bir hafta maddi anlamda rahatlayacağınız etkiler söz konusu tabi detaylara önem verirseniz. En küçük detay bile size parada kazandırabilir.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi gelirler alanında etkilerken, gelirlerinizi arttırmak için daha popüler insanlarla bir arada olabilir, daha yüksek hedefler koyabilirsiniz. Öne çıkmak parlamak bu hafta sizin için çok önemli. Venüs-Neptün karşıtlığı ise yolculuklar ilgili konularda sıkıntıya sokarken, çıktığınız seyahatlerde özellikle gıda zehirlenmelerine karşı dikkat etmelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu sizi yurtdışı ile alakalı konulara yönlendirirken, yine eğitim alanında başarılı bir hafta girdiğiniz mücadeleleri rahatlıkla sonuçlandırabileceksiniz. Burcunuzdaki Plüton’un Venüs’e yaptığı olumlu açı ise aşkta değişmeniz ve dönüşmeniz gereken konularda sizi destekleyecek.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki "ben biz" dengesi adına zorlayabilir ve özellikle ikili ilişkiler ortaklıklarla alakalı bazı problemler yaşayabilirsiniz. İnsanların egosal problemleri sizi gerebilir ve yorabilir. Daha kendi üzerinize ve kendi sorumluluklarınıza yönelmelisiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı ise parayla ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğini ve kesinlikle borç para vermemenizi vurgulayacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür Mars kavuşumu parayla ilgili konularda daha detaycı ve titiz davranmanızı söylerken, mirasla ilgili konularda sonuçlandırmak ve çözmek sizin sorumluluğunuzda olacak. Venüs-Plüton üçgen açısı ise sağlıkta diş ve diş problemleri çözüme kavuşturacağınızı gösteriyor.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi özellikle de sağlıkla ilgili konularda etkilerken, kalp ve damar rahatsızlıklarına karşı dikkat etmelisiniz. Yine iş ortamında insanların problemleri sizi yorabilir. Burcunuzdaki Neptün’ün Venüs ile yapacağı karşıt açı ise aşk ve ilişkilerde beklentilerinizi minimumda tutmanız gerektiğini gösterirken, Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür Mars kavuşumu ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte detayların çok önemli olduğunu vurgularken, en küçük ayrıntı bile ilişkinizde önem kazandıracak. Venüs-Plüton olumlu açısı ise sosyal çevrenizde size destekleyecek, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Güzel dostluklar haftası.


Sema Sidar
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
Koc Koç Burcu:
Koç ve yükselen Koçlar, Pazartesi’ye hızlı bir giriş yapacaksınız ama hemen akşam saatleri itibariyle daha çok işinizde gücünüzde olacaksınız. İşle ilgili, gündelik hayatın ritmi ile alakalı konu ve olaylar hafta ortasına kadar hayatınızda önemli olacak.
Bu dönem çalışma düzeninize, koşturmalarınıza, hizmet sektörüne ya da sağlığınıza daha fazla değer verebilirsiniz. Beraber çalıştığınız aynı ortamdan gayet güzel anlaştığınız bir insanla bu dönem anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Yanınızda çalıştırdığınız ya da beraber çalıştığınız insana karşı tutumunuzda bazı zorlanmalar devreye girebilir ya da beraber çalıştığınız insanı gözünüzde çok fazla büyütmüş ve hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Bu dönem içerisinde dip dibe birileriyle çalışıyorsanız lütfen dikkat edin çünkü bu bulaştan kaynaklı olarak sağlıkla ilgili konulara özen göstermeniz gerekecek.

Diğer taraftan özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz insana tutamayacağınız sözler vermeyin. Bu aralar biraz bol keseden atmaya meyilli olabilirsiniz. Bulunacağınız çevrelerde arkadaşlarınız sizi biriyle tanıştırmak isteyebilirler ya da sevdiğiniz insanla bir ortama girmek isteyebilirsiniz. İşte bu ortamlarda abartılı davranışlardan, konuşma ve görüşmelerden kaçınmaya özen gösterin.
Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçiyor. Çok çalışacağınız gerçek anlamda üreteceğiniz ve kendinizi işinizde gücünüzde göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Ama bu dönem aynı zamanda sağlığınızla ilgili konularda kontrollerinizi yaptırmak için de gayet uygun bir dönem olacak.

Boga Boğa Burcu:
Boğa ve yükselen Boğalar, ailevi konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Ama gün içerisinde önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay burç değiştirecek ve daha fazla keyfe yönelik girişimlerde bulunacaksınız.

Hafta ortasına kadar aşka, keyfe, çocuklarla ilgili konulara ve kendinizi geliştireceğiniz alanlara kendinizi verebilirsiniz. Salı gününe dikkat edin. Özel ilişkilerde, özel hayatınızda, varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınızda hayal kırıklarına açık olabilirsiniz. Birtakım sıkıntı ve problemlere de açık bir gün olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda, sosyal çevrelerde bazı arkadaşlarınızın sizi yanlış yönlendirdiğini aynı zamanda özel hayatınızdaki insanın sizin hayatınıza çok fazla hizmet etmediğini ya da sizin düşündüğünüz gibi biri olmadığını fark edebilirsiniz. Bugünlerde sizi biriyle tanıştırırlarsa dikkat edin çünkü aldanma enerjisinin devrede olduğu bir etki altındasınız.

Aynı zamanda Çarşamba günü aile ortamlarınızda yapılması gerekenler devreye girdiğinde bol keseden atmaya da meyilli olabilirsiniz. O yüzden ailenizdeki insanlara tutamayacağınız sözler vermeyin. Hem özel hayatınız hem aile hayatınız, iş hayatınız arasındaki dengesizlikleri de bir şekilde bertaraf edin ya da bu dengesizlikleri düzeltmeye çalışın.

Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçiyor, sizin için aşka, keyfe daha fazla vakit ayıracağınız bir dönem başlıyor. İşte şimdi aşkı konuşmak ya da aşkı daha pratik yönleriyle ele almak ya da tam da hayal ettiğiniz aşka kavuşmak anlamında gökyüzü sizi destekleyecek. Gireceğiniz çevrelerde insanların dikkatlerini üzerinize çekeceksiniz. Aynı zamanda hayatınızda bir insan varsa, sevdiğiniz insanla sıkıntı ve problemlerinize çözüm üretmek ya da henüz birbirinize yeni yeni açılıyorsanız bütün bu hissiyatınızdan ve duygularınızdan bahsetmek anlamında gayet şanslı bir dönem olacak. Bu dönem aynı zamanda spora yazılmak için de uygun. Özellikle tatile gideceksiniz ya da özel hayatınızda önemli adımlar atacaksınız bu hafta çok fazla abartmadan ilerleyin. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi ele almak anlamında gayet şanslı bir hafta olacak.


İkizler İkizler Burcu:
İkizler ve yükselen İkizler, ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda haftanızı başlatıyorsunuz. Sabah saatlerinde biraz daha önemli işler, organize olmanız gereken işleriniz olabilir. Ama bu işleri gün içerisinde istediğiniz gibi ayarlamaktan ziyade biraz daha hayatın akışına kendinizi bırakmanız ve geldiği gibi yaşamanız önemli olacak. Akşam saatleri itibariyle ve birkaç gün boyunca evinize, yuvanıza yapacaklarınıza aile hayatınıza daha fazla odaklı görünüyorsunuz.

İlişkilerden yana bu hafta şansımız olmayacak. Sizin de ilişkilerden yana ailevi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Özellikle aile ortamlarınızda sizi destekleyen ya da gözünüzde büyüttüğünüz bir insanın düşündüğünüz gibi davranmadığını, özel hayatınızla ilgili konularda sizi desteklemediğini düşünebilirsiniz. Bazı noktalarda kafanız karışabilir ve o kişiye fazla anlam yüklediğinizi fark edebilirsiniz.

Çarşamba günü önemli görüşmeleriniz ve konuşmalarınız varsa bu görüşme ve konuşmalarda biraz abartılı davranmaya meyilli olacaksınız. Karşınıza çeşitli fırsatlar gelebilir ama bu fırsatları kaçırmamak anlamında tutmayacağınız sözler altına girmeyin.

Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçiyor. Ev, aile, yuva ile ilgili konularda emlak alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa şimdi bütün bunları ele almak anlamında gayet şanslı bir dönem. Satış, alım, yer değiştirmek için görüşmeler hızlanabilir. Aynı zamanda aile hayatınızda çözüme ulaştırmak istediğiniz ne varsa bütün bu konuları da doğru noktaya taşıyabileceğiniz bir 15 günlük süreç içerisine gireceksiniz. Bu hafta aile ortamlarınız ve gelecek planlarınız arasındaki dengesizliklere dikkat edin. Onun dışında hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz.


Yengec Yengeç Burcu
:
Yengeç ve yükselen Yengeçler, parasal işlerle haftanız başlıyor. Ama büyük parasal işleriniz varsa ertelemekte fayda olabilir ay boşlukta olacak. Akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca oldukça hareketli zamanlar geçireceksiniz. Telefon trafiğiniz hızlı akabilir, önemli insanlardan haberler alabilirsiniz, yakın çevrenizdeki insanlarla görüşmeler yapabilirsiniz, kısa vadeli planlarınızı hareketlendireceksiniz.
Bu hafta Merkür Başak burcuna geçiyor iletişim ayağınızın hızlandığı bir dönem başlıyor. Aynı zamanda yakın çevrenizde kim varsa, kiminle beraberseniz burada iletişimin çok hızlı ve doğru bir şekilde aktığını görebilirsiniz. Eğer akrabalarınızla, kardeşlerinizle aranızda birtakım sıkıntı ve problemler varsa şimdi bu sıkıntı ve problemleri ele almak önemli olacak.
Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaştırma, eğitim, radyo, televizyonla ilgili konularda hayatın size çeşitli seçenekler getirdiğini görebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizde çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. Maddi konularda büyük adımlardan uzak durun.
Bu hafta biraz abartmaya meyilli olabilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler karşınıza gelebilir ya da maddi konularda neler yapacağınıza dair hareket etmek isteyebilirsiniz. Ama biraz abartılı hareket ettiğiniz için sonrasında keşke bunu yapmasaydım deme olasılığınız da yüksek görünüyor.
Bu hafta yakın çevre ilişkilerinize dikkat edin. Yakın çevrenizden çok sevdiğiniz bir insanla anlaşmazlıklar, sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerden bir şey talep edebilirsiniz ama talep ettiğiniz bu şeyin ya da işin gerçekleşmediğini görebilirsiniz. Düşündüğünüz karşılığı almak çok da kolay olmayacak. Bu dönem yeni biriyle tanışmak, yeni bir ilişkiye başlamak anlamında çok destekli değil. Var olan ilişkileri de gözünüzde çok fazla büyütmeyin.

Aslan Aslan Burcu:
Aslan ve yükselen Aslanlar, haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Bolca gezecek, heyecanlı haberler alacak, yerinizde duramayacaksınız. Pazartesi günü önemli kararlar almamaya özen gösterin. Pazartesi akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca hayatın tadını tuzunu çıkarmak önemli olacak. Ayını zamanda parasal işlere daha fazla ilgili olacaksınız.

Salı günü devreye giren Venüs Neptün karşıtlığı parasal konularda sizi vurabilir. Parayla ilgili önemli bir girişiminiz varsa bu dönem bu noktalarda bu girişimleriniz düşündüğünüz gibi akmayabilir. Birtakım ertelenmeler, para sıkıntıları, beklediğiniz parayı alamama, tahsil edememe ya da parasal konularda bir beklentiniz varsa bu beklentinizin karşılanmaması gibi durumlara karşı dikkatli olun. Salı günü civarı internetten alışveriş yapacaksınız dikkatli adımlar atın. Aldığınız ürün düşündüğünüz gibi çıkmayabilir ya da hayal ettiğinizi bulamayabilirsiniz. Bu dönem parasal konularda hayal kırıklıklarına açık görünüyorsunuz.

Çarşamba günü Merkür Jüpiter karşıtlığı ile ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok da abartmamalısınız. Sevdiğiniz insanla bazı konuşmalar üzerine fikir iş birliği yapabilirsiniz. Bazı konuşmalara göre birtakım planlar hazırlamak isteyebilirsiniz ama bu planların bazıları gerçek olmayabilir. O yüzden bütün bu planları yaparken hem tutmayacağınız sözler altına girmeyin hem de daha uzun vadeli gerçekçi planlar üzerine çalışın. Çünkü bu süreçte yaptığınız planlar işlemeyecek.

Perşembe günü itibariyle Merkür Başak burcuna geçiyor. Bu da şu anlama geliyor maddi konularda gerçekten kendi gücünüzü ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Kazançlarınız artabilir, oldukça pratik olacaksınız. Ticari faaliyetleriniz varsa, bir dükkan işletiyorsanız, girişimciyseniz, bir yerden para bekliyorsanız bu dönem çok güzel sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Bir yerde çalışıyorsanız, bir iş arıyorsanız bu dönem elinize bir yerlerden para geçme olasılığı da yüksek. Kafanız çözüme yönelik çalışacak o yüzden sıkıntı ve problemlerinize çözüm de üretebileceksiniz.
İlişkilerden yana bu ara birazcık daha kendi halinizde olmak istediğiniz ve ilişkiniz varsa da biraz daha abartıyla hareket ettiğiniz bir dönem. Ama parasal konularda gerçekçi adımlardan uzaklaşmazsanız bu hafta sıkıntı yaşadığınız konuları kendi lehinize çevirmenin de yolunu bulursunuz.

Basak Başak Burcu:
Başak ve yükselen Başaklar, girişimleriniz konusunda desteklendiğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Sabah saatleri bir şekilde işinizde gücünüzde olacaksınız ama Pazartesi öğleden sonra akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca hayatınızda hızlı bir akış söz konusu olacak. Planlar yapabilirsiniz, telefonlar alabilirsiniz, insanlarla buluşabilirsiniz, sosyalliğinizi artırabilirsiniz. Bu hafta dilediklerinizi yapma konusunda hayat sizi destekleyecek. Perşembe gününe kadar bekleyin, Perşembe günü Merkür sizin burcunuza geçiyor yani yükselen yöneticiniz olduğu için aynı zamanda hem kendinizi konuşacağınız hem de bütün kafanızdaki planları başka insanlara aktarabileceğiniz şahane bir 15 günlük dönem başlıyor. Hem sağlığınızla ilgili konuları ele alacaksınız hem hayatınıza dair yaptığınız planları hareketlendireceksiniz hem de önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri devreye girecek.
Salı günü ilişkiler önemli olacak. Sevdiğiniz insanı gözünüzde çok fazla büyütmeyin, karşı tarafa gereğinden fazla anlam yüklemeyin. Beklentiniz fazla olabilir ya da karşı tarafı gözünüzde büyütebilirsiniz. Salı günü ilişkilerden yana hayal kırıklıkları ve aldanmalar devrede olacak. O yüzden karşı tarafa çok fazla paye vermeyin.
Aynı zamanda Çarşamba günü beraber çalıştığınız insanlarla olan görüşmelerinize ve konuşmalarınızda abartıdan uzak durmaya çalışın. Çok fazla iyimserlikle iş görüşmelerinizi ve bağlantılarınızı yapmamaya özen gösterin. Çünkü tutmayacağınız sözler altına girebilirsiniz.
Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçecek hayatınızı daha fazla konuşacağınız ve kendi gücünüzü daha fazla ortaya koyacağınız bir dönem başlayacak. Bu hafta ilişkilerden yana çabuk hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama eğer ilişkinizde işe yaramayan tarafları fark ederek bu tarafların çözümü için uğraşırsanız ilerleyerek yol almış olursunuz. İş hayatınızdaki sorumluluklar ve kendi hayatınız için yapacaklarınız arasındaki dengesizlik sizi ve sağlığınızı biraz zorlayabilir bu hafta buna dikkat edin.

Terazi Terazi Burcu:
Terazi ve yükselen Teraziler, bu hafta sosyal ortamlarda yapacaklarınızı ele alacağınız haftalardan biri olacak. Pazartesi günü vereceğiniz sözlere dikkat edin çünkü bu sözleri yerine getirmek çok da kolay olmayabilir. Fikir değişikliği ve kararsızlıklar diğer günler daha farklı davranmanıza neden olabilir. Bu aralar hayatı biraz geri planda algılıyorsunuz, kendi köşenize çekilmiş gibi görünüyorsunuz ve çok da iyi yapıyorsunuz. Çünkü hayatınız yeteri kadar hareketli. O yüzden kendinize, ruhunuza ekstra zaman ayırmanız gerekiyor.
Salı günü devreye giren Venüs ve Neptün karşıtlığı işle ilgili konularda sizi vurabilir. Yani beraber çalıştığınız insanlarla bazı anlaşmazlıklar yaşamaya ya da o insanları gözünüzde çok fazla büyütmeye meyilli olabilirsiniz. İş ortamlarınızda kiminle çalışıyorsanız bu dönem fazla anlam yüklememeye ya da ‘bu iş çok güzel olacak’ gibi hayaller kurmamaya özen gösterin. Ayaklarınız yere çok sağlam basarsa o zaman çok daha rahat ilerlerseniz.

Diğer taraftan sosyal çevre ve ortamlarda arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda ve iş görüşmelerinizde abartıdan uzak durmaya özen gösterin. İlişkiler devreye girdiğinde bu hafta biraz bol keseden atmaya ve her şey çok güzelmiş gibi davranmaya meyilli olabilirsiniz.

Bu haftanın ana konusu abartıdan kaçının, olaylara gerçekçi bakın. O yüzden gireceğiniz çevrelerde ve sosyal ortamlarda para harcamalarından uzak durmaya özen gösterin ve tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Merkür de Perşembe günü Başak burcuna geçiyor. Hem Merkür hem Venüs hem Mars hepsi Başak burcundalar. Yani bu dönem sizin için biraz geri planda durmanız ve biraz dinlenmeniz gereken bir dönem olacak. Önemli konular için çok fazla destekli olmayacaksınız. Bu dönem ayrıca önemli bir davanızın sonucu ile karşılaşma olasılığınız da yüksek olabilir. Hayatınızda bir insan varsa o insanın sağlığı ya da işle ilgili konularıyla daha fazla ilgili olabilirsiniz.


Akrep Akrep Burcu:
Akrep ve yükselen Akrepler, bu hafta önemli işlerinizi iyi organize etmeniz gerekecek ama Pazartesi günü bütün bunları yaparken gücü çok fazla üzerinizde bulamayabilirsiniz ya da dağılabilirsiniz. Akşam saatleri itibariyle çok daha rahat toparlayacaksınız. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi kendinize getirecek ve hafta ortasına kadar da güzel gelecek planları yapacak ya da parasal işlerinizle uğraşacaksınız.
Bu hafta Venüs ve Neptün arasındaki gergin açı ilişkilerimizin hepsine yansıyacak. Siz de arkadaşlık ilişkilerinizde bunu yaşayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla çok sevdiğiniz bir insanın karşı karşıya geldiğini görebilirsiniz. Karşı taraftan beklentinizin çok yüksek olduğu bu dönem aradığınızı bulmak çok da kolay olmayacak. Yeni biriyle tanışmak, yeni birine aşık olmak, yeni birini hayatınıza almak anlamında destekli bir dönem değil. Var olan ilişkilerde de şimdiye kadar fark etmediğiniz konuları görebilirsiniz ya da karşı tarafın fark etmediğiniz davranışları ön plana geçebilir.
İş hayatınızda konuştuklarınıza, söylediklerinize bu hafta dikkat edin. Herkese mavi boncuk dağıtmaya meyilli olabilirsiniz ama bu aralar enerjiniz de yapacaklarınız da buna el vermeyebilir. Her şeye aşırı iyimserlikle yaklaşmak, işle ilgili ortamlarda tutamayacağınız sözler altına girmenize ve zaman zaman da zorlanmalarınıza neden olabilir. O yüzden hem ailevi konularda hem de işle ilgili konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.
Perşembe günü itibariyle Merkür Başak burcuna geçiyor, sosyal çevrelerde ve ortamlarda konuşma, görüşmeleriniz hızlanıyor. Organizasyonlar, davetler, aktiviteler bütün bunlar hayatınızda görünür olacak. Aynı zamanda işten elde edilen gelirlerinizi artırmanın yolunu bulacaksınız. Bu hafta güzel parasal kazançlar karşınıza gelebilir. Arkadaş ortamlarınızda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşırsanız hem özel hayatınız hem arkadaş ortamlarınızda yakın çevrenizdeki insanlardan destek almayı onların da fikirlerini sormayı ihmal etmeyin. Çok fazla ortama girip çıkacaksınız ama gücünüz birçok işe yetmiyor olacak. Lütfen gücünüze de sağlığınıza da gereken özeni gösterin.Yay Yay Burcu:
Yay ve yükselen Yaylar, bu hafta sizin için önemli, bu hafta kendinizi göstereceksiniz. Bu hafta gökyüzünde Başak enerjisi hakim sizin de kariyer, iş alanlarınız Başak burcu. Demek ki mesleki ve profesyonel hayatınızda, amaç ve hedeflerinizde, toplum önü duruşunuzda bu hafta çok önemli olacak. Evliyseniz, eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar hızlanırken, bekarsanız parterinizin ailesiyle tanışma planlarınız varsa bu hafta bu planlar devreye girebilir. Ama bir sakin olun çünkü bu hafta yanıltıcı etkiler devrede olacak.

Merak etmeyin Merkür, Venüs, Mars orada, daha bir müddet burada hareket edecek o yüzden bu hafta biraz daha dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Aile ortamlarınızda ilişkilerden yana sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Aradığınızı bulamayabilirsiniz ya da ailenizdeki insanların hem işinizle ilgili konularda hem de gelecek hedeflerinizde sizi yanlış yönlendirdiğini fark edebilirsiniz, onlardan istediğiniz cevapları alamayabilirsiniz. Ama diğer taraftan düşünceleriniz konusunda aşırı iyimser, keyifli, geleceğe yönelik, kıpır kıpır bir halde hareket etmek isteyeceksiniz. Çok keyifli, çok güzel önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri karşınıza gelebilir ama bütün bunlar yaşanırken lütfen olayları abartmadan yolunuzda ilerleyin mesela birinden bir şey duyduğunuzda bunu çok büyük bir mesele haline getirmeyin.
Perşembe günü itibariyle Merkür Başak burcuna geçiyor. İşle ilgili konularda sizi kimse tutamaz! Kendinizi göstereceğiniz ve göz önünde olacağınız ortamlarda diğer insanların saygısını kazanacağınız bir dönem. Mükemmeliyetçi yapınızla iş hayatınızda kendinizi çok net bir şekilde göstereceksiniz. Şimdi yakın çevre konularınızla ilgilenirken iletişim konularında biraz zorlanırken göz önünde olacağınız ortamlar ve iş koşturmalarız zaman zaman sizi yorgun ve halsiz kılabilir en çok bu etkiye dikkat edin.Oglak Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, parasal işlerinizi hallettikten sonra daha büyük meselelerle uğraşacaksınız. Alacağınız haberler doğrultusunda önünüzdeki döneme daha keyifli etkilerle bakacaksınız. Başak burcundan aldığınız etkilerle geleceğe yönelik adımlarınızda sizi kimse tutamaz, güzel etkileşimler var hayatınızda.
Ama bu haftaya bakacak olursak daha az tanıdığınız ve iş yaptığınız kadınlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Bu hafta hem uzak akrabalarınız hem de iş yaptığınız insanlarla anlaşmazlıklar yaşanabilir ya da bir insanı gözünüzde çok fazla büyüttüğünüzü fark edebilirsiniz. Bazı insanlar gözünüzde küçülebilirler. Bu hafta yeni girdiğiniz ortamlarda yeni insanlarla bir araya gelecekseniz o insanlara çok fazla anlam yüklemeyin ve çok fazla gözünüzde büyütmeyin çok fazla küçültmeyin de, olması gerektiği gibi davranın. Çünkü henüz neyin ne olduğunu göremiyorsunuz. Maddi konularda abartmadan ilerlemeye özen gösterin.
Aşırı iyimser tavırlarınızla Çarşamba günü çok güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir ama bu şans ve fırsatları kaçırmamak için de bol keseden atabilirsiniz, tutmayacağınız sözler altına girebilirsiniz. Bazı noktalarda insanlarla parasal konularda anlaşmazlık da yaşayabilirsiniz. Kendi haklılığınız doğrultusunda bu kadar emin olmayın, özellikle de maddi konularda.
Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür Başak burcuna geçiyor, sizi hayatınızı daha da keyiflendirecek ve güzelleştirecek bir döneme davet ediyor. Sosyal çevreniz çok hareketlenecek, gireceğiniz ortamlar önem kazanacak, önemli iş bağlantıları ve görüşmeler içerisinde olacaksınız 15 gün boyunca. Yeni bir konu öğrenmek ya da kendinizi geliştirmek yeni insanlarla tanışmak anlamında bu dönemi iyi kullanın. Ayrıca turizm ve seyahat alanlarınız da fazlasıyla aktif olacak.


Kova Kova Burcu:
Kova ve yükselen Kovalar, ilişkilerinize gereken önemi vereceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Sevdiğiniz insanla beraber yaptığınız plan ve programlar Pazartesi akşam saatleri itibariyle başka bir noktaya evrilebilir. Birkaç gün boyunca kendi özelinizde ve mahremiyetinizde hayatı yaşamak isteyeceksiniz ama hafta sonuna doğru hayat fazlasıyla hızlanacak.
Salı günü devreye giren Venüs ve Neptün karşıtlığı parasal konulardan sizi vurabilir o yüzden maddi konularda bir beklentiniz varsa bu beklentinizin karşılanmaması, hayal kırıklığına uğrama, sıkıntı ve problemlerin görülmesi Salı günü karşınıza gelebilir. Bu yüzden büyük parasal meselelerde dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Bu aralar parayla ilgili bir konu konuşacaksanız, kendinizi kandırmayın ya da aldatılmaya dikkat edin. Çünkü gözden kaçırdığınız bir detayın ileride başınıza iş açması gibi bir sıkıntı devreye girebilir.
Çarşamba günü Merkür Jüpiter karşıtlığı ikili ilişkilerden yana sizi zorlayacak. Sevdiğiniz insanla bazı konularda önemli iş birlikleri ya da fikir birliklerine varmak isteyeceksiniz ama diğer taraftan bütün bu fikir birlikteliğine varırken bazen de ipin ucunu kaçıracaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Ama diğer taraftan abartmadığınız müddetçe ilişkilerden yana keyifli etkileriniz var. Ortaklı işlerden yana da önemli açılımlarınız bu hafta devreye girecek.
Merkür Başak burcuna geçiyor. Perşembe gününden sonra parasal işlere kendinizi vereceğiniz bir dönem başlıyor. Burası cinsellikle de ilgili bir alandır aynı zamanda. Daha fazla mahremiyetinizde, özelinizde olmak isteyeceğiniz, özel hayatınıza daha fazla değer vereceğiniz, kendinizi ruhsal anlamda geliştirmek isteyeceğiniz bir süreç olacak. Ama eğer parasal konularda sıkıntı ve problemleriniz varsa şimdi bu sıkıntı ve problemleri ele almanın tam zamanı çünkü burada çözüm odaklı Merkür bulunuyor olacak.
Hayatınızı yeniden yapılandırdığınız bir dönem ama bütün bunları yeniden yapılandırırken hayat sizi fazlasıyla yormuş ve zorlamış olabilir. En çok mide, bağırsak bunlarla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda lütfen dikkatli olun etrafınızdan da sağlıkla ilgili önemli haberler gelebilir bu hafta.

Balik Balık Burcu:
Balık ve yükselen Balıklar, haftanızı iyi organize ederek başlıyorsunuz. İlişkiler o kadar önemli ki… Bekarsanız yeni biriyle tanışma, hayatınızda bir insan varsa o insanla plan yapma, o insanla hayatınızı güzelleştirme, sevginizi artırma, aşkınızı daha da büyütme zamanı. Ama bu hafta en çok konuları, olumsuzlukları büyütmemeye özen gösterin.
Salı günü ilişkilerden yana hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Bu da olayları, konuları o kişiyi gözünüzde fazla büyütmenizden kaynaklı olabilir. Bu ara kararsızlıklarınız yüksek olabilir, bir konuda kesin ve net olamayabilirsiniz. Karşı taraftan kesin ve net olmasını beklerken bunu görememeniz problemlerin ana temelini oluşturacak. Ortaklı işlerinize de dikkat edin. İş hayatınız önemli, aynı zamanda işlerde güzel bazı iş birlikleri devreye girebilir ama bütün bu iş birliklerini abartıdan uzak durursanız hayatınıza çok net bir şekilde geçirmiş olursunuz. Bu aralar iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı lütfen tutamayacağınız sözler vermeyin. Niyetiniz iyi olabilir, kimseyi üzmek, sıkmak istemiyor olabilirsiniz ama bu dönem hem ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları hem de düşüncelerde abartılar söz konusu olabilir. Niyetinizi iyi tuttuktan sonra işle ilgili konularda abartmadıktan sonra her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz. Merak etmeyin, önemli bağlantılar, konuşmalar ve anlaşmalar, bütün bunların hepsi Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçince devrede olacak.
Salı ve Çarşamba günleri dikkatli olmaya özen gösterin. Perşembe gününden sonra ise hayatın size gülümseyeceği bir döneme merhaba diyeceksiniz.

HANDE KAZANOVA
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık pasta (4).jpg


Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Haftaya rahatlanma ve yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz önemli gelişmeleri yaşayabiliriz. Çocuklarımızın güzel başarılarına tanıklık edebiliriz. Bekar olan Koçların bu hafta aşk kapısını çalabilir. Extra olarak yediklerimize dikkat etmemiz gerekebilir. Sağlık konuları sıkça gündemimizde olabilir. Yeni iş arayanlar hayal ettikleri gibi yeni başlangıçları yapabilirler. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeli tutamayacağımız sözlerden uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Duygusal bir hafta seni bekliyor.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Haftaya ailevi ilişkilerimizde güzel gündemlerle başlangıç yaparak başlayabiliriz. Fakat hafta ortasında sevdiklerimizle olan iletişimimize extra dikkat etmemiz gerekebilir. Bizler için hassas bir dönem olabilir ve ani beklemediğimiz kırıcı konuşmalara şahit olabiliriz. Finansal konularda yeni farkındalıklar yaşayıp yeni kararlar almak isteyebiliriz. Ani kararlar vermememiz gereken bir dönem olduğunu fark edebiliriz. Ailemizdeki sevdiklerimize karşı verdiğimiz sözlerimizde dikkatli olmalı abartılı konuşmalardan uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Acele işe şeytan karışır.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftaya yeni aldığımız kararları yaşam alanlarımızda uygulamak isteyeceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Yaratıcılığımız yüksek olabilir. Hayatımızda ki var olan değerlerimizi korumak isteyebiliriz. Ev değişikliği yapmak için uygun bir dönem olabilir. Partnerimiz ile sorunlarımız var ise bu hafta yeni kararlar almak ve son bir şans daha vermek için ve kalıcı kararlar almak için değerlendirebiliriz. Karşımıza yeni fırsatlar gelebilir, heyecana kapılıp ağzımızdan tutamayacağımız sözler vermememiz gerebilir.

Göklerin mesajı: geçmişte yaşadıklarını kabullen.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Haftaya maddi konularda birazda olsa rahat bir nefes alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Parasal konularda şanslı bir dönemi deneyimleyebiliriz. Hayatımıza istikrar getiren bir dönem olabilir. Çalışma ortamlarımız ile ilgi yeni karalarımız gündemde olabilir. İkili ilişkilerimizde istediğimiz tutkulu atmosferi yakalayabiliriz. Yakın çevremizdeki sevdiklerimizle duygu ve mantık çatışmasına karşı dikkatli olmalı, gereksiz alınganlıklar göstermemeliyiz. Sevdiklerimize karşı dürüst olmak zorunda kalabiliriz.

Göklerin mesajı: Gereksiz kırgınlıklar yaşama.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Haftaya yaşamdan fazlasıyla keyif alacağımız ve kendimize olan güvenimizi bir kez daha ortaya koyabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda ve çalışma ortamlarımızda yenilikler gündeme gelebilir. Ruhsal olarak kendimizi biraz sıkışmış bir enerji içinde bulabiliriz. Hafta içinde gereksiz harcamalardan uzak durmamız gerebilir. Yaşam alanlarımızda birçok konu üzerinde değişimler yapmak isteyebiliriz. Yeni yatırım planları içinde olabiliriz. Sakin olup mantıklı kararlar almamız gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Özel hayatımızda abartılı davranışlardan da uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Yenilenme zamanı.


Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Haftaya bireysel sorumluluklarımızın üzerimizde oluşturabileceği biraz gergin enerjilerle başlayabiliriz, İkili ilişkilerimizde ve yaşamımızdaki birçok konu hakkında bireysel kararlarımızı almak İsterken, kendimize içsel olarak daralmış hissiyatı yaşatabiliriz. Anlık öfkelere açık bir dönemi yaşarken, arkamızdan dönen işlerin önümüze geldiğine şahit olabiliriz. Duygularımızla hareket etmeye yatkın olduğumuz bu dönemde gereksiz streslerden uzak durmak bizler için daha sağlıklı olacaktır. Eğitimle ilgili konularımızda beklediğimiz haberleri alabiliriz. Yeni iş arayanların önüne değerlendirmek isteyebileceği fırsatlar getirebilir.

Göklerin mesajı: Duygularınla değil mantıkla hareket et.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Haftaya sosyal çevremizde adımızdan bolca söz ettirebileceğimiz yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Arkadaş gruplarımızda liderlik özelliklerimizle ön plana çıkabiliriz. İçimize dönme ve önümüzdeki fırsatları değerlendirmek için ideal bir dönem olabilir. Çocuklarımız ve onların eğitimleri ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Günlük rutinlerimizde ufak aksaklıklarla karşılaşabiliriz. İçimizden geçirdiklerimizi kâğıda dökmek, yaratıcılığımızı ön plana çıkarmayı bu hafta deneyebiliriz. İkili ilişkilerimizi gözden geçirme ve ders alma zamanını olduğunu hissedebiliriz.

Göklerin mesajı: Hayat seni değişime zorluyor.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Haftaya önümüzdeki günlerde yapmak istediklerimizin planlarını mantıklı olarak detaylandırabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. İş alanlarımızda fikirlerimizle rahatça öne çıkabilir, beklediğimiz terfi haberleri varsa bu süreçte alabiliriz. Kariyer alanlarımızda adeta Güneş gibi parlayabiliriz. İletişimimizin artacağı bir süreç olabilir. Güçlü kadın figürlerinden istediğimiz desteği bulabiliriz. Sosyal grup ve dernekler içinde rahatça yer alabilir ve fikirlerimizle liderlik yapabiliriz. Ani bir kararlarla kendi işimizi kurmak isteyebilir, gayrimenkul gibi alanlarda yatırımlar yapmak isteyebiliriz.

Göklerin mesajı: Sakin kalan kazanır.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Haftaya ikili ilişkilerimiz ve kendimizle ilgili birçok konuda bugüne kadar belirsizlikler yaşadığımız alanlarda yeni değişimler getiren enerjilerle başlayabiliriz. Neyi isteyip, neyi istemediğimize mantıklı olarak karar verme zamanını olduğunu hissedebiliriz. Günlük rutinlerimiz konusunda biraz dağınık huzursuz bir ruh halinde içinde olabiliriz. Bu süreçte ailevi ilişkilerimizde dengeyi kurmakta zorlanabiliriz. Yurt dışıyla bağlantılı işleri olanlar çok yoğun bir zaman yaşayabilirler ve yeni iş girişimleriniz gündemde olabilir. Eğitim alanlarımızda kendimizi güçlü ve şanslı hissedebiliriz. Plansız bir şekilde uzak bir ülkede tatil kararı verebiliriz.

Göklerin mesajı: Farklı yerler keşfetme zamanı.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Haftaya finansal kaynaklar ve ortak gelirlerimizde yeni gelişmeler yaşayabileceğimiz olumlu enerjiler ile başlayabiliriz. Alma verme dengemizi korumamız gereken bir dönem olabilir. Ani çıkışlarımız ve karalarımız bizlere olumsuz sonuçlar getirebilir. Bu enerjinin farkında olarak, ortak gelirlerimizde kendi adımıza bazı kazançlı durumlar oluşturabiliriz. Gündelik hayatımızda aldığımız kararlarımızı hayata geçirmek için ideal bir zaman olabilir. Kendimizi rahat bir akışta ifade edebilir, yaşamlarımızda bağımlılık oluşturduğumuz duygularımızdan uzaklaşabiliriz.

Göklerin mesajı: Karşılıksız verdiklerini alma zamanı.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Haftaya yaşam yolculuğumuzdaki kadersel birlikteliklerimizde sürpriz bazı gelişmeler yaşayarak başlayabiliriz. İlişkilerimizde ortak kararlar almak isteyebilir, yeni başlangıçlara karar verebiliriz. Finansal anlamda kayıplara karşı dikkat etmemiz gereken bir dönem olabilir. Kontrolümüz dışında durumlar yaşayabileceğimiz bu hafta genelinde sakin kalmak ve çözüm odaklı düşünmek faydalı olabilir. Önümüze beklemedik gayrimenkul yatırımları gelebilir, aniden uzun yolculuk planı yapmak zorunda kalabiliriz. İkili ilişkilerimizde tutamayacağımız sözlerden uzak durmamız gereken bit hafta olabilir.

Göklerin mesajı: Gökyüzünün sürprizleri seninle.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar


Haftaya kendimizi daha detaycı bir ruh hali içinde bularak başlayabiliriz. Bu süreçte iş arkadaşlarımız, sağlığımız ve günlük rutin işlerimiz daha çok ön planımızda olabilir. İkili ilişkilerimizde daha affedici olabileceğimiz bu dönemde, biraz gergin ve hırslı bir enerji altında olduğumuzu düşünebiliriz. Mantıklı kararlar vermek isteyebiliriz. Bekar olan Balıklar yeni bir aşka yelken açabilirler. Sağlık konusunda sınandığımızı hissettiğimiz durumlarımız varsa bu konularda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Kendimize stresli durumlar oluşturmaktan uzak durmamız gerebilir extra olarak kalp ve damar sağlığımıza da ihmal etmemeliyiz. İkili ilişkilerimizde duygusal kararlar almak için ideal bir zaman olabilir.

Göklerin mesajı: Yaşamı akışına bırak.


Hepimize Şifa Olsun...
KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık çiçekli (5).jpgKOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay başak enerjisi ile başlıyorsunuz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye içinizden gelen duygularınızı ve düşüncelerinizi sıcak samimi ve içten şekilde söyleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sizinle aynı fikir ve felsefede olduğunu düşünmediğiniz kişilerle olan arkadaşlığınızı bitirebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı ve yanılgılar yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Eleştirel ve mükemelliyetçi bir tavır takınabilirsiniz. Hayatınızda gitmeniz gereken yön menzil konusunda zorlu etkiler altında olacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler ve nakit akışları elde edebilirsiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları, bitcoin, sanal para gibi risk alıp zarar edebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptığı şeyleri öğrenip mutsuz ve umutsuz olabilir. Kendinizi aldatılmış hissedebilirsiniz. Çalışma yerinizi güzelleştirmek için yeni objeler ve eşyalar satın alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet, estetik ve güzellik gündeminize gelecek. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde seçici ve ayrıntıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. ikili ilişkilerde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde güç savaşları ve manüplasyonlara açık olabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Cumartesi günü iş arkadaşlarınızla önemli görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde engellenme gecikme ve blokajlar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında ani nakit çıkışları yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle spiritüel konularda eğitim alabilir çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerde güçlü hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya akşam saatlerinde ayın başak burcuna geçmesiyle başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilir hesaplamalar ve analitik işlemlerde başarı sağlayabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sıcak samimi ve içten tavırlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde aldanma yanılgı aldatma kafa karışıklığı ve beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hayatınızda gitmeniz gereken yön menzil konusunda zorlu zamanlardan geçmektesiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinin size verdiği sözleri tutmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilir kendinizi aldatılmış hissedebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında yapacağınız çalışmalarda istediğiniz etkiyi yaratamadığınızı düşünebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunlarında gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda analitik ve ayrıntıcı hesaplamalarda bulunabilirsiniz. Eleştirel ve mükemelliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. ikili ilişkilerinizi güçlendirmek ve dönüştürmek adına adımlar atacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Yurt dışı seyahat konusunda güçlük çekebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek başka eve taşınmak isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek gelir elde etmek için çalışmalarda bulunacaksınız. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için elinizden geleni yaptığınızı ancak sonucun istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanmak için zorlanacaksınız.İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sıcak samimi ve içten davranışlar sergileyebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Salı günü tanıtım satış ve pazarlamada aldatılabilir aldanabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kime inanacağınıza karşı dikkat edin. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat tamirat vb. İşlere kalkışabilirsiniz. Düşmanlar ve rakipleriniz kadersel olarak eylemlere geçebilirler rekabet şiddetli olabilir. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizde verilen sözler tutulmayabilir. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda istediklerinizi elde edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde eleştirel ve kılı kırk yaran tavırlar geliştirebilirsiniz. ikili ilişkilerinizi güçlendirmek adına adımlar atabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış olanlara sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda güç savaşları yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkma konusunda bir takım engellerle karşılaşacaksınız. Pazar günü arkanızdan dönen işleri öğrenecek ve çok şaşıracaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz.YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için anlaşmalar ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde hayal kırıklığı ve beklentilerinizin karşılanmaması sizi olumsuz etkileyebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hayatta gitmeniz gereken yön menzil konusunda kadersel olarak zorlanacaksınız. Arkadaş çevrenizde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Harcamalarınız abartılı olabilir bütçenizi sarsabilirsiniz. Lüks harcamalar yapabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerde dikkatli olmakta yarar olacak. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyebilir web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde ilişkinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde titiz ve ayrıntıcı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi güçlendirebilir geliştirebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cuma günü duygularınızla düşüncelerinizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortaklık kurmak için yapacağınız çalışmalarda güç savaşları ve manüplasyonlar yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yeni bir eğitim vermek için harekete geçebilirsiniz. Pazar günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya akşam saatlerinde ayın başak burcuna geçmesi ile başlayacaksınız. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden yerine getirmediğiniz konular tekrar karşınıza gelebilir. Salı günü ikili ve sosyal ilişkilerinizde kandırılma ve aldatılmayla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlayıcı etkiler altında olacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Terfi edebilir transfer teklifi alabilir ya da başka sektörlerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Çarşamba günü sözlerinize ve fikirlerinize dikkat etmeniz gerekecek. Fevri ve patavatsızca konuşmalar yapabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Rekabetçi çalışmalarda rakiplerinizle zorlu mücadeleler içine girebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışabilirsiniz. Lüks harcamalar yapabilir bütçenizi sarsabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçimlerini değiştirip dönüştürebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. İkili ilişkilerinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilir yaraları sarabilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Ortaklık kurmak için şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde beklenmedik gelişmeler karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için eğitim alabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Analitik ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Arkanızdan konuşan kişilerin söyledikleri sizi rahatsız edebilir. Gündelik işlerinizi yaparken işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde aldanma yanılgı ve beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlandığınızı hissedeceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat! Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde istediğiniz şeylerin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerde zorlu çalışmalar yapabilir rakiplerinizle dişe diş mücadele verebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güçlendirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yakın çevrenizle ilişkilerinizi geliştirecek ve güzelleştireceksiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda risk alarak zarar etme ihtimalini güçlendirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızla ilgili kontrolleri aksatmadan yerine getireceksiniz. Pazar günü ikil ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz.TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ilişkilerinizi geliştirebilir yeni arkadaş gruplarına katılabilir sıcak samimi ve içten tavırlar sergileyebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirirken beklediğiniz kazanç oranını elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Salı günü platonik duygular yaşayarak ikili ilişkilerde istediğinizi bulamadığınızı düşünerek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayal dünyası ile gerçek dünya arasında farkı fark edeceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel gelişmeler yaşayacak ve zorlanacaksınız. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Patavatsızca konuşabilirsiniz. Ağzınızdan çıkacak sözlere dikkat! Rakiplerinizle karşı karşıya gelebilir birbirinize düşmanlık besleyebilirsiniz. Platonik duygu ve sevgi besleyebilir kendiniz sevgi vermediğinizi düşünürken karşı taraftan da sevgi göremeyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet, estetik ve güzellik, parayı kazanma ve kullanma gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, zihnimizin çalışma şekli, anlaşmalar ve sözleşmeler konusunda ayrıntıcı titiz ve mükemelliyetçi yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi değiştirip dönüştürecek ve güçlendireceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Hobilerinizi büyüterek gelir elde etmek için çalışacaksınız. Cumartesi günü iletişim konusunda eleştirel davranabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde cesur aktif direkt net yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Aile bireylerinizle yaptığınız işlerde gelir paylaşımı konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayal dünyası ile gerçekler arasında kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yeni kişilerle tanışmak sosyalleşmek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Çarşamba günü ağzınızdan çıkacak sözlere dikkat! Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Patavatsızca konuşmalar yapabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde aldanma yanılgı belirsizlik altında karar alma ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Rakiplerinizle mücadeleleriniz dişe diş şeklinde gelişebilir. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etmek isteyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Arkadaş çevrenizde iletişim dilinize dikkat edecek ayrıntıcı ve analitik konuşmalar yapacaksınız. Entellektüel konuşmalar ve grup çalışmaları yapmak için dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olabilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi geliştirmek ve güçlendirmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Tanıtım satış ve pazarlama konularında faaliyetlerinizi sergilemek için blog yazabilir web sitesi açabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizde yeni arkadaş gruplarının oluşturulmasına katkı sağlayacaksınız. Pazar günü ortaklık yapma konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde merhametli ve bağışlayıcı tavırlar sergileyebilirsiniz.YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Analitik işlemler ve hesaplamalar yapabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda proaktif çalışmalarda bulunacaksınız. Yeni eğitim vermek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlayıcı kadersel konularla muhatap kalabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmelisiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir patavatsızca konuşmalar yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rekabet gereken işlerinizde dişe diş bir çalışma sergileyebilirsiniz. Kadınlara yönelik sektörlerde çalışabilir ya da kadın ağırlıklı müşterilere hizmet verebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü sağlayarak bütçenizi güçlendireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet kavramları gündeminize gelecek. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde titiz analitik ve ayrıntıcı çalışmalar yapacaksınız. İkil ilişkilerde ilişkinizi değiştirip dönüştürerek uzun ömürlülüğünü sağlayabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni firmalarla çalışma ve yeni gelir kaynakları elde etme konusunda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Sosyal medyada yapmış olduğunuz paylaşımların sonucunda baskı engellemeler ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle zaman geçirebilir merhametli ve bağışlayıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu yansıtacaksınız.OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kendi kazandığınız gelirler konusunda beklentilerinizi olduğundan büyük tutabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde hayaller ve gerçekler arasında kalabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için sistemli çalışacak ve çaba göstereceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü sözlerinize dikkat etmelisiniz. Patavatsızca konuşmalar yapabilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerde ve çalışmalarınızda dişe diş bir güç uygulayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkarak yabancı ülkeleri ve kültürlerini tanımak isteyeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında analitik ve sistematik çalışmalar hesaplamalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi geliştirip güçlendirmek ve uzun ömürlülük kazandırmak için çaba göstereceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili dramatik gelişmelere tanık olmamak için kontrollerinizi düzenli yaptırmalısınız. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek isterken ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Ayrıntıcı ve analitik çalışmalarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşma ve uyum sıcak samimi ve içten davranışlar sergileyebilirsiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Salı günü ikili ilişkilerde ve beşeri ilişkilerde gerçeklerle hayaller arasında kalabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayalleriniz yıkılabilir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat! Patavatsızca konuşabilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Rekabet gerektiren konularda dişe diş bir mücadele verebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilginizi arttırmak için eğitim alabilirsiniz. Arkanızdan dönen gizli işlere karşı güç savaşlarına girebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkil ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda işbirliklerinizi arttırabilirsiniz. Detaycı analitik ve titiz çalışmalar yapabilirsiniz. İkil ilişkilerinizi değiştirip dönüştürmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için şans ve fırsatları doğru kullanmak yararınıza olacak. Cumartesi günü alacaklarınızı tahsil ederek kredi, borç, nafaka, vergi ve ödemeler konularında borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikirler ve projeler üretip bunları ticari işleriniz için kullanabilirsiniz.BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sıcak samimi içten davranışlarda bulunacaksınız. Arkanızdan iş çevirenlerle ilgili yaptırımlarda bulunabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Eğitim vermek için yakın çevrenizde harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat! Patavatsızca konuşmalar yapabilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir sonucundan memnun kalmayabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerinizde dişe diş bir çalışma yürütebilirsiniz. Ortaklık kurmak için işbirliklerinde bulunabilir gelir elde edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yeni arkadaş grupları kurulabilir ve onlara katılabilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, danışmanlık ve ortaklık konularında titiz ayrıntıcı ve analitik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetler için gücünüzü kullanabilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim alabilirsiniz. Cumartesi günü danışmanlık çalışmalarında bulunabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz.Tülin Aydoğan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık çiçek (8).jpg

KOÇ BURCU:

Başak burcundaki Venüs ve Balık’taki Neptün’ün karşı karşıya gelmesi, topluma yararlı adımlar atmak isterken irtibatta olduğunuz kişilerin sakladığı gerçek yüzleri ifşa edebilir. Farkına varacağınız gerçeklerle günlük rutinlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir, bazı maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.
BOĞA BURCU:

Venüs ve Neptün’ün karşıtlığıyla başlayan hafta başında bazı güven ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızı etkileyecek bu birkaç günlük süreç içerisinde, partneriniz bazı davranışlarının gerçekliğiyle yüzleşebilirsiniz. Arkadaşınız gibi görünen ama iyi niyetli olmayan kişilerle ilgili yeni bir karar vermeniz, yeni bir sınır çizmeniz gerekebilir.
İKİZLER BURCU:

Venüs’ün Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya gelişi, kariyeriniz ve çalışmalarınızla ilgili doğru bildiğiniz yanlışları size sunabilir. Güvendiğiniz işleri ve insanları sorgulayabilirsiniz. Görmezden gelmeyi tercih ettiğiniz konuların canınızı sıkmasını, ihtimaller yerine gerçeklerle hareket ederek engelleyebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU:

Venüs ve Neptün arasındaki gerilimli açı, yakınlarınızla olan ilişkilerinize gölge düşürebilir. Farkında olduğunuz ya da farkında olup üstünü örttüğünüz konular gün yüzüne çıkabilir. Bir anlaşma ya da yazılı bir işiniz sözkonusu ise, normalden daha dikkatli olmalısınız.ASLAN BURCU:

Venüs ve Neptün’ün Başak-Balık aksındaki karşıtlığı, ekonomik konularda dikkat etmeniz gereken konuları önünüze getiriyor. Kontrolü bırakmanız ve bazı girişimlerde aldatıcı söylemlerin içinde bulunmanız kayıplara neden olabilir. Bu kayıpların nedeninin ne ve kim olduğunun farkına varacağınız, gözünüzdeki perde kalkacağı için para kazanmakla ilgili düşüncelerinize bir çeki düzen veriyorsunuz.BAŞAK BURCU:

Burcunuzdaki Venüs’ün, karşıt burcunuzdeki Neptün ile etkileşim halinde olması, ikili ilişkilerinizdeki tüm gizliliğe son veriyor. Bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmak, sizi uzun vadede olumsuz etkilemeyecektir. Flu gördüğünüz birçok detayın netleşmesi, ne yapmanız gerektiği konusunda işinizi kolaylaştırabilir.TERAZİ BURCU:

Yönetici gezegeniniz Venüs ve Neptün’ün zıt kutuplarda hareker etmesi, gerçeği yansıtmayan bazı detaylarla uğraşmanızı gerektirebilir. Kendi halinde bir yaşam tarzı içinde olmanın ölçülerini ve sınırlarını yeniden belirleyebilirsiniz. Yanılgı ve aldanmalarla geçirdiğiniz bazı süreçler içinde konuların aslında öyle olmadığını görmek, kararınızda ve hayatınızı nasıl idama ettirmeniz gerektiği konusunda belirleyici oluyor.AKREP BURCU:

Venüs ve Neptün’ün iki karşıt burçta yer aldığı bu hafta, arkadaş çevrenizle birlikte hareket ettiğiniz bazı konularda, yaşananların ve gerçeklerin farklı olduğuna şahitlik edebilirsiniz. Belki göremediğiniz ya da görmek istemediğiniz detaylar, yeniden düşünmeniz gerektiğinde nelere dikkat etmeniz gerektiğinin altını çiziyor.YAY BURCU:

Venüs ve Neptün'ün karşı karşıya geldiği bu hafta, iş hayatınızı ve çalışmalarınızı etkileyecek bazı detaylarla ilgilenebilirsiniz. Yanılgılara açık olmanız sebebiyle özellikle birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha dikkatli olmalı ve insanların niyetlerini iyi okumalısınız.OĞLAK BURCU:

Venüs'ün Neptün ile yapacağı karşıt açı, bazı bilgilerin ve insanların gerçekliğini tartmanız gerektiğini hatırlatabilir. Dibini görmediğiniz sulara girmeden önce dikkatli olmalı, çevrenizdeki kişilerden gelecek teklifleri ve anlaşmaları daha titiz değerlendirmelisiniz.KOVA BURCU:

Venüs ve Neptün'ün karşıtlığı etkisinde olunan bu hafta, gerçekten uzak yatırım ve insanlara karşı uyanık olmanız gerekiyor. Değer yargılarınızla ilgili bazı endişeleriniz gözünüze bir perde indirebilir. Dolayısıyla özellikle mali konularda işbirliği halinde olduğunuz kişilere karşı daha dikkatli olmalısınız.BALIK BURCU:

Karşıt burcunuzdaki Venüs ile karşı karşıya gelen yönetici gezegeniniz Neptün, ikili ilişkilerinize gerçekten uzak bir yerden bakmanıza sebep olabilir. Sınır nedir bilmeyen bir ruh hali içinde olmanın sizi uğratacağı zararla yüzleşebilirsiniz.Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677

1628499048954.png

Sevgili Koçlar ve Yükselen Koçlar, 9 Ağustos haftasına aşk evinizdeki gelişmelerle başlıyorsunuz. Sevgilinizle olan iletişiminiz daha iyi olabilir. çocuklarınız varsa güzel geçinebilirsiniz. Ardından Salı, Çarşamba günleri biraz daha kendinize vakit ayırma ve işlerinize odaklanma zamanı. Haftanın ortasına doğru ikili ilişkileriniz ve iş ortaklığı yaptığınız kişilerle görüşebilirsiniz . Bu hafta daha kazançlı ve güzel sonuçlar alabilirsiniz. Cumartesi, Pazar günü kendinizi manevi olarak daha izole dönemi. Bu süreç içerisinde gelir ve giderlerinizi kontrol ederek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bu dönemde bu hafta Başak burcuna geçiş yapan Merkür size daha güzel , daha iyi organize olmanıza imkan kılıyor. Dolayısıyla bu hafta arkadaşlarınızla görüşeceğiniz, iş arkadaşlarınızla da daha sık görüşerek iş bitireceğiniz güzel bir dönem.


Boğa Burcu Haftalık Burç YorumuSevgili Boğa ve Yükselen Boğalar,
Aslan Yeni Ay’ının etkisiyle aile büyüklerinizle ilgilenebilir, miras sorunları, emlakla ilgili konular, satın alma ,satma , taşınma gibi konularla uğraşabilirsiniz.Yeni kararlar alarak haftaya başlayabilirsiniz. Bu hafta bir yerlerden, bir yerlere sürekli hareket halinde olacaksınız. Çarşamba gününe kadar eşiniz, sevgiliniz, varsa çocuklarınızla ilgilenme zamanı. Bu hafta daha rahat bir akış sizi bekliyor. Merkür’ün Başak burcundaki seyri aşk hayatınızda, varsa çocuklarınızla daha rahat iletişimde olmanıza aracı olacak. Perşembe , Cuma günleri gerçeklerle yüzleşerek kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Cuma günü işinize odaklanarak gelecekle ilgili planlar yapma zamanı, hafta sonu kendinizi dinleyeceğiniz zamanlar.


İkizler Burcu Haftalık Burç YorumuSevgili İkizler ve Yükselen İkizler,
Aslan Yeni Ay’ın etkilerinin network ağınızın genişlemesi söz konusu ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kısa bir tatile çıkmış olabilirsiniz. Yeni Ay arkadaşlıklar, yeni işbirlikleri, iş hayatınızı olumlu anlamda arttırmış olabilir. Haftanın ortasında ev konuları, aile büyüklerinizin sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru eğlenmeye, çocuklarınıza vakit ayırma ve sevgilinizle baş başa kalma zamanları. Bu hafta daha çok iş ve iletişime odaklanacaksınız. Pazar günü kendinize vakit ayırmanız daha doğru olur , sağlığınıza özen gösterin bu dönem hayatınıza yeni bir düzen kurma gayretindesiniz Başak’daki Merkür’ün seyri size iş hayatınızla ilgili kariyerinizde yükselme, yeni bir sözleşme verebildiği gibi aynı zamanda sürpriz bir taşınma da verebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç YorumuSevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler,
9 Ağustos haftasında parasal konulara ağırlık vereceksiniz. Yeni fırsatlar elde edeceğiniz yeni bir sürecin içerisindesiniz Yeni müşterilerle yeni işbirlikleri yapabilirsiniz. Hafta ortasında işlerinize odaklanarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda hafta içerisinde küçük kaçamaklarla kendinizi tatilde hissedeceğiniz bir hafta. Hafta sonuna doğru aileniz ve evinize vakit ayırma zamanı. Evinizin dekorasyonu ile ilgilenebilir, aile büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Pazar günü aşka, varsa çocuklara vakit ayırma zamanı, keyif alacağınız zamanlar.Aslan Burcu Haftalık Burç YorumuSevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar,
kendi burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay’ın etkisiyle daha iyi hissedeceğiniz sürecin içerisine giriyorsunuz. Bu hafta ani, beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Canınız sıkılabilir ancak bunların da üstesinden geleceksiniz. Hafta ortasında finansal konulara ağırlık vereceksiniz ve maddi-manevi olarak kendinize yöneleceğiniz bir zaman. Size para sağlayacak yeni iş fırsatları kapınızda. Yeni Ay’ın olumlu etkisiyle maddi ve manevi olarak sizi bu hafta daha iyi hissettirebilir. Hafta sonu aileniz ve aile büyükleriniz ile ilgilenme zamanı. Bu hafta Merkür’ün Başak seyri finansal olarak artıya geçeceğiniz yeni anlaşmaları da müjdelemekte.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar, Aslan’da gerçekleşen Yeni Ay ile birlikte farkındalığınızın yükseldiği, aynı zamanda kendi burcunuza geçen Merkür’le birlikte daha seyahat odaklı ve daha hızlı işlerinizi organize edecrksiniz . Netice itibariyle bu hafta kendiniz enerjik ve daha güzel bir akışta hissedeceksiniz kapılar açılıyor. Hafta ortasına kadar kendi işlerinize odaklanacağınız, ikili ilişkilerinizden yana sevinebilirsiniz. Hafta sonuna doğru finansal konulara açıdan gökyüzünden destek alacağınız zamanlar. Pazar günü yakın çevrenizdeki akrabalarınızla, kardeşlerinizle buluşabilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu haftayı iyi değerlendirin.


Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler, Bu hafta kendinize vakit ayırıp kendinizi dinlemek işlerinize hafta ortasından itibaren ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz . Hafta başında grup çalışmalarınıza ağırlık vereceksiniz. Grup çalışmalarınızdan almış olduğumuz netice ile birlikte zihinsel ve mental olarak bir takım yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasına doğru aldığınız kararları uygulayabilirsiniz. Merkür’ün 12. evinize girmesiyle birlikte hayatınızda bilinçaltınızda takılı kalan konular daha yerine oturtabilir ve başkalarından destek alarak bu süreçte daha rahat bir zihinsel yapıya sahip olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru finansal konulara ağırlık verip yeni kazançlar elde etmeniz olası. Bunları iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler, 9 Ağustos haftasına Aslan Yeni Ay’ının etkileri ile başlıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili çıkan sonuçlar doğrultusunda grup çalışmalarınızı ve sosyal çevrenizi etkileyecek cinsten yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru alacağınız radikal kararlar içselleştirdiğiniz ve bilinçli olarak düşünüp taşınarak hem ilişkiniz hem de finansal anlamda verdiğiniz kararları uygulamaya başlayacaksınız. Hafta sonunda bu kararları yürürlüğe koyabilirsiniz. Sevgilinize ve ailenize aldığınız kararları söyleme zamanları.


Yay Burcu Burcu Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar, Haftaya Aslan Yeni Ay’ın etkisiyle yurtdışı konuları, tatil fırsatlarını değerlendirmesi aynı zamanda eğitimle ilgili konuları ön plana koyacağınız bir süreci de müjdelemekte. Hafta ortasında kariyerinize odaklanıyorsunuz. Merkür’ün Başak seyri size yeni bir sözleşme, yeni bir iş fırsatını da beraberinde getiriyor. Sizin için olumlu bir süreç de başlamış olacak. Hafta ortasında grup çalışmalarınızı ve sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz, keyifli zamanlar. Hafta sonu kendinize vakit ayırıp biraz izole olup dinlenme zamanları. Kendinizi dinleyerek daha iyi hissedeceksiniz.
Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, Bu hafta Aslan Yeni Ay’ının etkileri ile ödemelerle ilgili konular gündeminizde Daha güzel bir sürecin içerisine giriyorsunuz daha iyi hissedeceksiniz. Eşinizden gelen destekle, ortak gelirlerinizde artışlar söz konusu. Merkür’ün Başak seyri hafta ortasında size uzun bir tatil fırsatını sunuyor. Yeni bir eğitimi de müjdeliyor. Hafta sonuna doğru kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler alacağınız bir süreç başlamakta. Hafta sonu uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla görüşebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
Kova Burcu


Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar, Aslan Yeni Ay’ının etkisiyle ikili ilişkileriniz ve iş hayatınızdaki ortak çalıştığınız kişilerle ilgili sorınlarınızı artık çözme fırsatını buluyorsunuz. İlerleyen süreçte finansal konularda ekstra gelirlerinizde artış var kaybettiklerinizi yerine koyma zamanı. Ekstra gelir ve giderlerinizi düzenleyerek daha rahat edebilirsiniz.Hafta sonuna doğru sosyal medya, yüksek eğitim ve yurtdışı konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda tamamen kendinize zaman ayırın. Kariyerinize odaklanın ve alacağınızın kararlar sizi daha iyi bir performans göstermenize aracı olacak.

Balık Burcu


Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar, Aslan Yeni Ay’ının etkisiyle Pazartesi günü yeni bir düzen oluşturmaya başlayabilirsimiz. İş ortamınızda daha derli ve toplu bir düzenin içerisine girebilirsiniz. Hafta ortasında Merkür’ün Başak seyriyle birlikte ikili ilişkileriniz ve iş ortaklarınızla yapacağınız sözleşmeler, alacağınız yeni teklifler sizi mutlu edecektir . Ardından hafta sonuna doğru gelir ve giderleriniz ile ilgili olumlu anlamda sevinebilirsiniz. Krediye başvurduysanız krediyle ilgili güzel gelişmeleri aldığınız gibi aynı zamanda ortak gelirlerden yana da ekstra desteği göreceksiniz. Hafta sonu Pazar günü yüksek eğitim ve yurtdışı konularıyla ilgili gelişmelerden yana sevineceğiniz bir süreci yaşayacaksınız.

Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık çiçek (1).jpgKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar, 9 Ağustos haftasında sizler haftaya yoğun bir çalışma temposuyla başlıyor olacaksınız. Haftanın başında ilişkiler anlamında aldanmalara açık enerjiler var. Çarşamba günü saat 23:08 itibariyle Ay Terazi burcuna geçecek ve ikili ilişkilerinize yöneliyor olacaksınız. Perşembe günü Venüs Plüton açısı ilişkilerde fazla tutkulu ve sahiplenici olmanıza neden olabilir. Hafta sonu ise hisseli kazanımlar alanınıza dikkatinizi yönlendiriyor olacaksınız. Pazar günü Ay ilk dördün fazında ilerliyor dolayısıyla yeniayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar, 9 Ağustos – 15 Ağustos arasındaki haftaya sizler daha çok çocuklarınızla ilgili konularla meşgul olarak başlıyor olacaksınız. Çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler haftanın ilk günleri söz konusu olabilir. Haftanın ikinci yarısı olan Çarşamba ve perşembe günleri çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ve sağlık durumlarınız öne çıkıyor olacak. Yoğun bir çalışma temposuna çarşamba günü itibariyle girebilirsiniz. Aynı zamanda özel ilişkilerinizde kıskançlıkla ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Cumartesi günü Ay'ın karşıt burcunuza geçmesiyle anlaşmalarınız ve ikili ilişkilerinizle ilgili durumlar gündeminizi meşgul ediyor olacak. Pazar günü hassas enerjiler var. Kararsız kalacağınız durumlar bugün söz konusu olabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 9 Ağustos haftasına girişte sizlerin evinizle ilgili konularda daha fazla meşguliyetleriniz oluyor olacak. Evinizle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız sürpriz gelişmeler haftanın başında meydana gelebilir. Hafta ortasında aşk hayatınızdaki gelişmeler sizin gündeminizi meşgul ediyor olacak. Partnerinizin fazla kıskanç ve sahiplenici tutumları ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilhassa perşembe günü bu enerjiler çok daha yoğun bir biçimde etkisini gösteriyor olacak. Cumartesi günü Ay'ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber evcil hayvanlarınızla ilgili konulara ve aynı zamanda varsa yanınızda çalışanlarla ilgili konulara dikkatinizi yöneltmek durumunda kalabilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 9 ve 15 Ağustos haftasına sizler yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili konulardaki meşguliyetlerinizin yoğun bir şekilde artmasıyla başlıyorsunuz. Pazartesi günü yakın çevrenizden kişilerle aranızda fikirsel anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Hafta başında beklemede kalan konularınızın netleşmesi de söz konusu olacaktır. Çarşamba günü itibariyle evinizle ilgili konulara yoğunlaşıyor olacaksınız. Olayları fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. Zira çarşamba günü meydana gelecek olan Merkür Jüpiter karşıt açısı olaylara aşırı tepki gösterebileceğimizi vurguluyor. Hafta sonu çocuklarınızla ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Cuma günü içsel anlamda gergin enerjiler var. Çevrenizdekilerle karşılıklı çatışmalardan uzak durmanızda yarar var. Pazar günü ise plansız ilerlemeniz işlerinizi yoluna sokmanızı güçleştirecek gözüküyor. Hepinize iyi haftalar dilerim.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, 9 Ağustos haftasına maddi kaynaklarınızla ilgili düzenlemelerinizi yapmak isteyeceğiniz bir enerji ile giriyor olacaksınız. Bu anlamda çocuklarınızla aranızda tartışmalar yaşanabilir. Çarşamba gece saatlerinde burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek olan Ay hafta ortasında kardeşleriniz arasındaki anlaşmazlıkların çözülmesi açısından arabuluculuk yapmanızı gerektirebilir. Perşembe günü ilişkiler anlamında tutku enerjiler var. Cuma günü ile birlikte sizler ev alanlarınıza daha çok yoğunlaşacaksınız. Babanızla ya da evdeki otorite figürü birisiyle ilgili harekete geçmenizi gerektirecek durumlar meydana gelebilir. Pazar günü evinizle ilgili konularınız öne çıkıyor olmakla birlikte yaratıcı hobilerinize de vakit ayırmanız gergin enerjileri dağıtmak açısından iyi olacaktır. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar, 9 Ağustos haftasına Ay sizin burcunuzda ilerlerken giriyor olacağız. Bireysel konularınız ve sağlığınızla ilgili konulara daha fazla odaklanacağınız bir başlangıç yapıyorsunuz bu haftaya. Çarşamba günü itibariyle parasal konularınıza ağırlık vermeye başlıyor olacaksınız. Bugünlerde mantıksız harcamalar yapmaktan uzak durmanızda fayda var. Bununla birlikte hafta ortasında aşk hayatınızda kıskançlıklar ve tutkulu enerjiler söz konusu olabilir. Hafta sonu dikkatiniz yakın çevrenizle olan iletişiminize kayacak gözüküyor. Bilhassa cumartesi günü küs olduğunuz bir yakınınızla aranızda ılımlı tavırda konuşmalar meydana gelebilir. Ancak kısıtlayıcı enerjilerde yok değil. Pazar günü yakın çevrenizle ilgili konular öne çıkıyor olacak. Hepinize güze ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar, 9 Ağustos haftasında sizler haftaya yoğun bir çalışma temposuyla başlıyor olacaksınız. Haftanın başında ilişkiler anlamında aldanmalara açık enerjiler var. Çarşamba günü saat 23:08 itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve bireysel konularınıza yöneliyor olacaksınız. Perşembe günü Venüs Plüton açısı ilişkilerde fazla tutkulu ve sahiplenici olmanıza neden olabilir. Hafta sonu ise parasal kazanımlar alanınıza dikkatinizi yönlendiriyor olacaksınız. Pazar günü Ay ilk dördün fazında ilerliyor dolayısıyla yeniayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar, 9 Ağustos – 15 Ağustos arasındaki haftaya sizler daha çok uzak akrabalarınızla ilgili konularla meşgul olarak başlıyor olacaksınız. Uzak çevrenizle ilgili sürpriz gelişmeler haftanın ilk günleri söz konusu olabilir. Haftanın ikinci yarısı olan Çarşamba ve perşembe günleri arka plandaki işleriniz ve sağlık durumlarınız öne çıkıyor olacak. Arka plandaki yoğun bir çalışma temposuna çarşamba günü itibariyle girebilirsiniz. Aynı zamanda özel ilişkilerinizde kıskançlıkla ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Cumartesi günü Ay'ın sizin burcunuza geçmesiyle bireysel konularınızla ilgili durumlar gündeminizi meşgul ediyor olacak. Pazar günü hassas enerjiler var. Kararsız kalacağınız durumlar söz konusu olabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar, 9 Ağustos haftasına girişte sizlerin kariyerinizle ilgili konularda daha fazla meşguliyetleriniz oluyor olacak. Kariyerinizle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız sürpriz gelişmeler haftanın başında meydana gelebilir. Hafta ortasında aşk hayatınızdaki gelişmeler sizin gündeminizi meşgul ediyor olacak. İkili ilişkilerinizde fazla kıskanç ve sahiplenici tutumlar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilhassa perşembe günü bu enerjiler çok daha yoğun bir biçimde etkisini gösteriyor olacak. Cumartesi günü Ay'ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber arka plandaki konularınıza dikkatinizi yöneltmek durumunda kalabilirsiniz. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 9 ve 15 Ağustos haftasına sizler yurtdışı ve yabancılarla ile ilgili konulardaki meşguliyetlerinizin yoğun bir şekilde artmasıyla başlıyorsunuz. Pazartesi günü uzak akrabalarınızla aranızda fikirsel anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Hafta başında beklemede kalan konularınızın netleşmesi de söz konusu olacaktır. Çarşamba günü itibariyle kariyerinizle ilgili konulara yoğunlaşıyor olacaksınız. Olayları fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. Zira çarşamba günü meydana gelecek olan Merkür Jüpiter karşıt açısı olaylara aşırı tepki gösterebileceğimizi vurguluyor. Hafta sonu sosyal çevrenizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Cuma günü içsel anlamda gergin enerjiler var. Çevrenizdekilerle karşılıklı çatışmalardan uzak durmanızda yarar var. Pazar günü ise plansız ilerlemeniz işlerinizi yoluna sokmanızı güçleştirecek gözüküyor. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar, 9 Ağustos haftasına ortak paylaşımlarınızla ilgili düzenlemelerinizi yapmak isteyeceğiniz bir enerji ile giriyor olacaksınız. Bununla birlikte çocuklarınızla aranızda tartışmalar yaşanabilir. Çarşamba gece saatlerinde burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek olan Ay hafta ortasında uzak akrabalarınız arasındaki anlaşmazlıkların çözülmesi açısından arabuluculuk yapmanızı gerektirebilir. Perşembe günü ilişkiler anlamında tutku enerjiler var. Cuma günü ile birlikte sizler kariyer alanlarınıza daha çok yoğunlaşacaksınız. Patronunuzla ya da sizin için otorite konumundaki birisiyle ilgili harekete geçmenizi gerektirecek durumlar meydana gelebilir. Pazar günü kariyerinizle ilgili konularınız öne çıkıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin ardı ardına etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar, 9 Ağustos haftasına Ay karşıt burcunuza ilerlerken giriyor olacağız. İkili ilişkilerinizle ilgili konulara daha fazla odaklanacağınız bir başlangıç yapıyorsunuz bu haftaya. Çarşamba günü itibariyle hisseli kazanımlarınızla ilgili konulara ağırlık vermeye başlıyor olacaksınız. Bugünlerde mantıksız harcamalar yapmaktan uzak durmanızda fayda var. Bununla birlikte hafta ortasında aşk hayatınızda kıskançlıklar ve tutkulu enerjiler söz konusu olabilir. Hafta sonu dikkatiniz uzak çevrenizle olan iletişiminize kayacak gözüküyor. Hafta sonu çevrenizdekilerle ılımlı enerjiler içerisinde olabilirsiniz ancak işlerinizle ilgili konularda kısıtlayıcı enerjilerde var. Pazar günü uzak akrabalarınızla ilgili konular öne çıkıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.
Ceylin Çelebi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık pasta (1).jpg


Koç​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Salı ve çarşamba günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkiler gündeminize gelebilir. İmza atmanız gereken sözleşmeler varsa bunlar ön plana gelebilir. İkili görüşmeleriniz artabilir. Cumartesi ve pazar günleri günü gelmiş sigortalar, finansal konular, ödemeler gündeme gelebilir. Kronik rahatsızlıklar tetiklenebilir.


Boğa​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkiler gündeminize gelebilir. İmza atmanız gereken sözleşmeler varsa bunlar ön plana gelebilir. İkili görüşmeleriniz artabilir.İkizler​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu, seyahatler gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerler gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu, seyahatler gündeminize gelebilir. Perşembe ve cuma günleri ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz.


Aslan​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Fiziksel duruşunuz, dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerler gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu, seyahatler gündeminize gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir.


Başak​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili yeni tedavi edici bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri fiziksel duruşunuz, dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerler gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu, seyahatler gündeminize gelebilir.


Terazi​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Sosyal olmak isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine katılım gösterebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili yeni tedavi edici bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri fiziksel duruşunuz, dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerler gündeme gelebilir.


Akrep​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri sosyal olmak isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine katılım gösterebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili tedavi edici bir süreye girebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri fiziksel duruşunuz, dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz.

Yay​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları gündeme gelebilir. Ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konuları gündeminize gelebilir. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri sosyal olmak isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine katılım gösterebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili yeni tedavi edici bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz.


Oğlak​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olanlar bu rahatsızlıkları ile ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilirler. Hal olmamış miras konuları varsa bunlar gündeminize gelebilir. Ödemeler, kredi ve sigortalarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları gündeme gelebilir. Ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konuları gündeminize gelebilir. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri sosyal olmak isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine katılım gösterebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz.


Kova​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. İkili ilişkiler gündeminize gelebilir. Partnerinizle yeni bir başlangıca imza atabilirsiniz. Bazılarınız ortak iş kurabilir. Bazılarınız ise yeni ilişkiler başlatabilir. Sözleşmeler gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olanlar bu rahatsızlıkları ile ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilirler. Hal olmamış miras konuları varsa bunlar gündeminize gelebilir. Ödemeler, kredi ve sigortalarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Perşembe ve cuma günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları gündeme gelebilir. Ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konuları gündeminize gelebilir. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeme gelebilir.


Balık​


Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacaktır. Günlük rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yeni işler başlatabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Evcil hayvanlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Hizmet ettiğiniz kişilerle olan ilişkileriniz yoğunluk kazanabilir. Çok çalışmanız gereken bir dönem yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkiler gündeminize gelebilir. Partnerinizle yeni bir başlangıca imza atabilirsiniz. Bazılarınız ortak iş kurabilir. Bazılarınız ise yeni ilişkiler başlatabilir. Sözleşmeler gündeminize gelebilir.

Perşembe ve cuma günleri değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olanlar bu rahatsızlıkları ile ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilirler. Hal olmamış miras konuları varsa bunlar gündeminize gelebilir. Ödemeler, kredi ve sigortalarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları gündeme gelebilir. Ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konuları gündeminize gelebilir. Felsefeye merak duyabilirsiniz.

Emel Açıkel
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık çiçek (5).jpgKOÇ BURCU – 21 MART / 20 NİSAN
Ruhsal bağımlılıklarınız olabilir. Bu durum da sizi zora sokabilir, sırlarınız ağır basabilir. Bencilce davranışlarınız olabilir. Buna sebepte kaybetme korkularınız olabilir. Ama empati yapmaya çalışmalısınız. İstediklerinizin olmadığını düşünebilirsiniz. Bununla birlikte biraz da kendi içinizde gerçekten istediniz mi veya yeterince çaba gösterdiniz mi? Bir kendinize gelin ve etrafınıza bakın.

BOĞA BURCU – 21 NİSAN / 20 MAYIS
Bolluk bereketli zamanlarınız, iş konusunda yükseliş sizleri bekliyor. Üstüne özel hayatınızda artık bazı şeylere ya tamam ya da devam diyebilirsiniz. Kararlarınızı duygusal değil de sağlam ve akıllıca almaya çalıştığınız bir hafta. Bununla birlikte kendinize olan özgüvende de artış olabilir.

İKİZLER BURCU - 21 MAYIS / 21 HAZİRAN
Elinizdeki bolluk ve bereketin değerini bilmeniz gerekiyor. Aksi halde uzaktan bakacaksınız her şeye. Kendinizi bloke edebilirsiniz.. Bencilce davranışlarda bulunabilirsiniz. Bunun için dua ve meditasyon yapabilirsiniz. Kafa karışıklıkları ve ikilemlerde kalabileceğiniz konularda gündeminiz olabilir. Akışta kalmalı ve evrenin size en güzel cevabı vereceğine inanarak beklemelisiniz.

YENGEÇ BURCU – 22 HAZİRAN / 22 TEMMUZ
Yeni bir iş düşünüyorsanız eğer bunu ortaksız yapmalısınız. Ama birçoğunuz için bulunduğu yeri terk ediş olabilir. Yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için adımlar atacağınız bir hafta olacak ama uyum için de hareket etmeniz gerekebilir.

ASLAN BURCU – 23 TEMMUZ / 22 AĞUSTOS
Yeni Aşk, yeni iş gibi yeni yollara çıkabilirsiniz. Cesaretiniz ve heyecanınız artabilir. Aldatılma ve kandırılma olaylarına çok açık bir hafta olduğu için dikkatli olmalısınız. Üstesinden geleceğiniz engeller, hatta geçmişte kalmış bir olay yeniden gündeme gelebilir. Bu durumda iradenizi iyi kullanın.

BAŞAK BURCU – 23 AĞUSTOS / 22 EYLÜL
Emeklerimin karşılığını alamıyorum düşünceleri sarabilir bu hafta sizleri. Fakat biraz daha sabırlı olmalısınız. Uyku sorunları yaşayabilir, sağlık konusunda sorunlar da olabilir. Bu hafta içerisinde göreceğiniz rüyalar sizi huzursuz edebilir. Ama her şey göründüğü veya size anlatılan gibi mi, bu karamsar kaldığınız konularda gözünüzü açmalısınız.

TERAZİ BURCU – 23 EYLÜL / 23 EKİM
Hayatınızda ki olumsuz olan bir olayı bitirebilirsiniz. İstekleriniz için acele etmeden akışta kalarak, hislerinizi dinleyerek hareket etmelisiniz. İlişkisi olanlar resmiyete dökmek için adım atabilir. Bolluk ve bereketli bir hafta, Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmelisiniz.

AKREP BURCU – 24 EKİM / 22 KASIM
İlişkileriniz ve ortaklarınızla ilgili sorunlar çözüme gidebilir. Fevri davranışlarda bulunmadan karşı tarafı da dinleyerek hareket etmeniz gerekiyor. İşleriniz de, ilişkileriniz de yolunuza bakın, Cesaretiniz aklınızın önüne geçebilir. O yüzden önce kendi fikirlerinize kulak vermelisiniz.

YAY BURCU - 23 KASIM / 21 ARALIK
İstekler fazlalaşıyorken siz istekleriniz için adım atmak istemeyebilirsiniz. Elinizdekilerin değerini bilin, Bazı şeylerin başındasınız ama bu üstesinden gelemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Güç elinizde sadece farkında değilsiniz. Hem cesaretli hem de aynı zamanda ılımlı olmanız gerekiyor.

OĞLAK BURCU – 22 ARALIK / 20 OCAK
Acele iş baş ağrıtır cümlesinden yola çıkarak bu hafta işlerinizi ve kararlarınızı biraz ağırdan almalı, düşünerek adımlar atmalısınız. İletişim trafiğiniz oldukça yoğun. Bol bol haberler alabilirsiniz. Bu haberlerde can sıkıntısı yapacağınız konular olabilir. Kendinizi bloke etmek, üzmek terine toparlanıp daha çok cesaretli ve güçlü olmalısınız. Geçmiş yaralarınızı da kanatmayın.

KOVA BURCU – 21 OCAK / 18 ŞUBAT
Maddi konular sizi fazlası ile meşgul edebilir. Bu konuda destek olmanız mümkün, Fazla çalışıp kendinizi unutmayın. Kendinize de zaman ayırmalısınız. Başarı herkesi kıskandırır. Sizin de bu konuda düşmanlarınız olabilir. İlişkinizde de işlerinizde de sakin olmalısınız.

BALIK BURCU – 19 ŞUBAT / 20 MART
Arkanızdan çevrilen işler olabilir. Kaybetme korkularınız veya bilinçaltınızda yatan korkular da mümkün. Bununla ilgili bir yardım almalısınız. Geçmişi bırakmanız ve yeni sayfa açmanız gerekiyor. Otorite figürleri bu hafta gündemde olacak.
Ufuk Tan Doğan Güneş
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677

haftalık kahve (1).jpg

KOÇ BURCU

Haftaya ilişkilerde yaşadığınız sıkıntılarla başlıyor, ilerleyen günlerde işlerinize odaklanıyorsunuz. Bu hafta baş ağrıları, migren gibi sağlık sorunlarına dikkat etmeniz gerekiyor, bunlar tetiklenebilir. Yöneticiniz Mars’ın Ay Düğümleri ile olumsuz etkileşimi önüne geçemediğiniz gelişmeleri, diğer yandan eyleme geçmek isteyip bloke olacağınız durumları anlatabilir. Haftanın son günlerinde evliliğiniz ya da ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir, gökyüzünün desteği ile ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Aileniz ve ilişkinizle ilgili konularla haftaya başlıyorsunuz. Yöneticiniz Venüs Salı günü Neptün ile olumsuz açı yapıyor; bu da ilişkinizde fazla beklentilerden kaynaklanan hayal kırıklıklarına işaret edebilir. Ardından Perşembe günü Plüton ile olumlu etkileşime girecek, bu da ilişkinizi güçlendirmeniz yönünde size destek verebilir. Neleri dönüştürmeniz gerektiğine odaklanabilirsiniz, bu ilişkiniz için uzun vadede yararlı olabilir.

İKİZLER BURCU

Haftanın ilk günü akşam saatlerinden itibaren ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortasında yöneticiniz Merkür’ün Jüpiter’le yapacağı olumsuz açı, büyüyebilecek tartışmalara ve gerilime işaret ediyor. Abartılı tepkilerden uzak durun. Perşembe günü gündeminize aşk geliyor. Gökyüzündeki olumlu enerjiyle ilişkiniz güçlenebilir. Hafta sonunda yöneticiniz Merkür’ün Ay Düğümleri ile olumsuz açısı sizi karar almakta bloke edebilir, kadersel gelişmeler yaşanabilir.

YENGEÇ BURCU

Haftaya başlarken bir eğitim ya da kısa bir seyahat gündeminize gelebilir. Yakın arkadaşlarınız ya da kardeşlerinizle ilişkilerinizde fazla beklentiye girmemenizde yarar var. Özellikle onlara alan tanımanız gerektiğinin farkında olun, her zaman sizinle ilgilenemeyeceklerini anlamaya çalışın. Hafta sonuna doğru ailenizle ilişkileriniz güçleniyor, babanızdan ya da eşinizden destek görebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Pazartesi akşam saatlerinden itibaren parasal konular gündeminize gelecek. Abartılı harcama kararları alabilirsiniz, dikkatli olun. Aynı zamanda iletişim dilinize dikkat etmenizde de fayda var. Yakın arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Yöneticiniz Güneş’in Ay ile olumlu etkileşimi sizi destekliyor. Hafta sonunuzu ailenizle geçirmek isteyebilirsiniz. Aile büyükleriyle ilgilenmeniz gerekebilir.

BAŞAK BURCU

Pazartesi akşam saatlerinde Ay sizin burcunuza geçiyor. Yeni plan ve projeler gündeminize gelebilir, yeni hedefler koyabilirsiniz. Yöneticiniz Merkür’ün de Başak burcuna geçmesiyle daha çok çalışıp üreteceğiniz bir dönem başlıyor. Maddi sorunlar da çözülüp para akışı başlayabilir. Ancak önümüzdeki süreçte fazla takıntılı düşüncelerin sağlığınızı olumsuz etkilememesine dikkat etmelisiniz. Hafta sonu yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Haftanın ilk günleri olaylara biraz karamsar bakabilir, içedönük hissedebilirsiniz. Yöneticiniz Venüs’ün Neptün ile olumsuz etkileşimi aşkta hayal kırıklıklarına işaret ediyor. Yaşadığınız süreci değerlendirmeye ihtiyacınız var. Çarşamba gecesi Ay sizin burcunuza geçiyor. Kendinizi daha iyi hissedebilir, sosyalleşebilir ya da kişisel bakımlarınızı yapabilirsiniz. Hafta sonu mali konular gündemizde. Sizin dışınızda gelişmeler olabilir, bu konularda zorlanabilirsiniz.

AKREP BURCU

Haftaya başlarken arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ancak sosyal ortamlarda bazı gerilimler, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Ardından içsel bir sorgulama sürecine girip yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda Ay sizin burcunuza geçiyor. Plüton’un Ay ile olumlu etkileşimi kişisel hedeflerinize ilerlerken daha güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Yeni fikirler geliştirebilir ve sağlam adımlar atabilirsiniz.

YAY BURCU

Haftaya başlarken kariyeriniz ile ilgili konular gündeme geliyor. Yöneticiniz Jüpiter’in Merkür ile olumsuz etkileşimi abartılı ve fazla iyimser kararlar almamanız gerektiği yönünde sizi uyarıyor. Hafta sonuna doğru arkadaşlarınız ve sosyal gruplarla bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerinizi sağlamlaştırmanız yönünde olumlu enerjiler var. Hafta sonunda ise kendi kendinize kalmak, yaşadığınız süreci değerlendirmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Haftanın ilk günlerinde bir seyahat planı gündeminize gelebilir. İşinizle bağlantılı bir konu olabilir. Mesleki konularda daha detaycı düşünmeye, fazla titiz davranmaya başlayabilirsiniz ancak karamsar olmamaya çalışın. Yönetim becerileriniz size her zaman destek oluyor. Hafta sonu bir etkinlik gibi sosyal bir ortama katılabilirsiniz. Gökyüzündeki olumsuz enerji kendinizi ifade etmenizde zorluklar getirebilir.

KOVA BURCU

Haftaya başlarken evliliğiniz ya da ilişkinizde gerilimli durumlar söz konusu olabilir, tartışmalar gereksiz büyüyebilir. Sakin kalabilirseniz ilerleyen günlerde gökyüzünde ilişkileri güçlendirici enerjiler var. Hafta sonu kariyeriniz gündeme geliyor, ancak karar alma konusunda blokajlar yaşayabilirsiniz. İletişimde sıkıntılar olabilir. Kontrol edemediğiniz ve beklenmedik durumlar olayların gidişatını değiştirebilir.

BALIK BURCU

Haftaya rutin işleriniz ve tamamlamanız gereken görevlerle başlayabilirsiniz. İlerleyen günlerde evliliğiniz ya da ilişkiniz gündeme geliyor. Yöneticiniz Neptün’ün Venüs’le olumsuz etkileşimi ilişkinizde hayal kırıklığına uğramanızı getirebilir. Beklentilerinizi abartmış olabilirsiniz. İlerleyen günlerde ilişkileri şifalandırıcı etkiler var. Hafta sonu uzaklaşmak isteyebilir, bir seyahat planı yapabilirsiniz.
Sibel Süslü
Elele
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
24.128
1.677
haftalık pasta (2).jpg

Koç burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile çalışma hayatında daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilirsiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı sağlığınızı tehdit eden konuları ihmal etmemeniz gerektiğini ve bazı bağımlılıkların problem yaratabileceği vurgusu yapar.

Boğa burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile aşk hayatında mantığın daha fazla öne çıkabileceğini, çocuklar konusunda daha titiz ve çözüm odaklı olabileceğini anlatırken hayattan keyif almak yerine görevleri yerine getirmenin daha vurgulu olabileceği bir dönem. Venüs-Neptün karşıtlığı ile içinde bulunduğunuz grubun çıkarları uğruna kendi keyif aldığını aktiviteleri ertelemeye meyil verebilir. Önce kendinizi manen tatmin etmelisiniz.

İkizler burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile ev hayatında daha analitik, daha titiz olurken ev işlerinde daha çözümcül olabilirsiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı, bazen evi, bazen işi bir diğerine feda edebileceğinizi, iş konusunda çok yüksek beklenti ile bazı hayal kırıklığı yaşanabileceğiniz söyler. Hazırlıklı olmakta fayda var.

Yengeç burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile çalışma hayatında daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilirsiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı ile bu hafta, bazı yargı kalıplarınız yüzünden ilişkilerde entelektüel olarak bazı problemler yaşanabilir.

Aslan burcu​

Merkür’ün Başak burcuna gelir konusunda daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilirsiniz. Bütçenizi aşmama konusunda kendinizi dikkatli edebilirsiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı dönüşümün habercisi olabilir. Özellikle kendinize hak ettiğiniz değeri verdiğinizde bunun karşılığını maddi olarak da alabilirsiniz. Yine de para çıkışlarına dikkat edin.

Başak burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde çok eleştirel olmak yerine çözüm odaklı olmakta fayda var. Venüs-Neptün karşıtlığı partneriniz ile alakalı belki de ulaşılması çok zor beklentilere sahip olduğunuzu ve bundan dolayı da hayal kırıklığına uğrama potansiyelini anlatmaktadır. Herkesin hata yapabileceğini unutmayın.

Terazi burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile iç dünyanızın karmaşasını daha çok hissedebilir. Fikirler ve bunun yanı sıra vesveseler artabilir. Zihni disipline edici faaliyetler dua, yoga, nefes egzersizleri iyi gelecektir. Venüs-Neptün karşıtlığı dişil enerji üzerine çalışmanız gerektiğini anlatıyor. Kendinize çok fazla yüklenmiş, çok yorulmuş ve bunu sonucunda da dinlenmeye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Alma-verme dengesini hatırlayın.

Akrep burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile sosyal çevre içerisinde ya da bağlı olduğunuz gruplar, kulüpler ve dernekler içerisinde daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilirsiniz. Arkadaşlarınızı eleştirmek yerine onları yapıcı bir şekilde yönlendirmeye çalışın. Venüs-Neptün karşıtlığı hayaller ile gerçekler arasında gidip gelebileceğinizi anlatıyor. Karşınızdaki kişiyi gerçekçi gözlerle algılamaya çalışın, aksi halde düşüncenizdeki kişi ile aynı olmadığını gördüğünüzde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yay burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile kariyer hayatında daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilirsiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı ile yaptığınız iş ile hayalinizdeki işin aynı olup olmadığını düşünebilirsiniz. İkisini bir etmenin yolunu bulabilirsiniz.

Oğlak burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile hayata bakış açınız daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilir. Venüs-Neptün karşıtlığı ile yargılarınızın insanlarla ilişkinizi nasıl etkilediğini görmek ve analiz etmek için güzel bir dönem.

Kova burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile düşünce yapınız daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilir. Venüs-Neptün karşıtlığı sizin için dönüşümün habercisi olabilir. Özellikle kendinize hak ettiğiniz değeri verdiğinizde bunun karşılığını maddi olarak da alabilirsiniz. Yine de para çıkışlarına dikkat edin.

Balık burcu​

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile evlilik ya da ortaklık hayatında daha analitik, daha titiz ve daha çözümcül olabilirsiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı partneriniz ile alakalı belki de ulaşılması çok zor beklentilere sahip olduğunuzu ve bundan dolayı da hayal kırıklığına uğrama potansiyelini anlatmaktadır. Herkesin hata yapabileceğini unutmayın.Astrolog Damla Güleç