9 cm yeterli mi?

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
820
kalın ve 9 cm olan bir penis yeterli mi? ben 13-14 cm gibi olanın normal olacağını düşünüyordum. yükseklerde gözüm de yoktu. nişanlıyım, ilişki yaşamıyoruz.

sanırım bana garip gelen onun boyunun 1.90 olması ve böyle olması bunu da söylemeden geçemeyeceğim :)

güncelleme :
burdaki tüm yorumlara rağmen artık dert etmiyorum çünkü 1. cetvelle ölçmedim, 2.si de vikipedi'de sertleşmiş normal boyutun 10-13 cm arası olduğunu görmemdi. bir de ince değil yani kalınlık olarak normalden daha iyi. yani düz 10 dersek şuna normal olduğu görülüyor. evet 15 olsa olurdu ama bu da normalmiş arkadaşlar.
isteksiz bir adam olmadğı sürece şükredeceğim 😂

Son düzenleme:
kalın ve 9 cm olan bir penis yeterli mi? ben 13-14 cm gibi olanın normal olacağını düşünüyordum. yükseklerde gözüm de yoktu. nişanlıyım, ilişki yaşamıyoruz.

sanırım bana garip gelen onun boyunun 1.90 olması ve böyle olması bunu da söylemeden geçemeyeceğim :)
Nasıl yani sordunuz mu kaç cm diye😳

Boyuna göre olucaksa o seni aşar bacım 9 pekte küçük sayılmaz ama evet biraz küçük :sus:

X