9 Eylül İnciralti Yerleşkesi civarında kız yurdu? ??

EbOn2010

Kuş Yuvası Gibi Ev Döşeği
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2010
1.671
118
Arkadaşlar kardeşim 9 eylül tıpa yerleşti hemen yanındaki Atatürk yurdunun kız bölümü kapanmış. O yüzden nerde kalacak bi fikrimiz yok. Bucadaki devlet yurdunun inciralti Yerleşkesine ulaşımı nasıl mesela? Bide o civarda Tev in yurdu varmış? Bu konularda bilgisi olanlar yazarsa teşekkür ederim şimdiden.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar kardeşim 9 eylül tıpa yerleşti hemen yanındaki Atatürk yurdunun kız bölümü kapanmış. O yüzden nerde kalacak bi fikrimiz yok. Bucadaki devlet yurdunun inciralti Yerleşkesine ulaşımı nasıl mesela? Bide o civarda Tev in yurdu varmış? Bu konularda bilgisi olanlar yazarsa teşekkür ederim şimdiden.

Kızları bucada bırakıp erkekleri inciraltına taşıdılar diye biliyordum ben. Ulaşım konusunda problem yaşamazsınız. Gerçi izmirde toplu taşıma güzergahları son bir aydır içler acısı durumda ama inciraltı yurtlardan tınaztepe kampüse giden ringler vardı önceden. O seferleri kaldırdıklarını sanmıyorum. Tev yurtlarını bikmiyorum ama tınaztepe ve tıp fakültesi civarında, bucanın içinde bolca özel yurt var.

Hicbi konuda sıkıntı yasamaz. Ne ulasim ne sosyallik. Cok guzel bi yere gidiyor

Hicbi konuda sıkıntı yasamaz. Ne ulasim ne sosyallik. Cok guzel bi yere gidiyor

Biraz bilgi verebilir misiniz. Bucadaki kız yurdundan inciralti Yerleşkesine gelmek kolaymidir.

X