9.günümde galiba adet olacağım,yardım eder misiniz

narkoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2009
97
1
testi bile göremeyeceğim,sonucu nasıl beklerim derken...iki gündür karnım ağrıyor,aynen adet öncesi,bacaklarım çok sızlıyor,sadece hastalık öncesi olur,karnımın alt tarafı gurul gurul ve her an adetim sökülecek gibi,ço kötüymüş,hiç böyle ummamıştım,daha hastalığıma 8 gün var.

arkadaşım sakın ol bunların herpsi normal negatif ve pozitif olmasın buna baglam stres yapma bende aaynı agrıları yaşadım ve inan pekçok arkadaşımızın başındanda geçti sakın olumzuz düşünme inşallah bebişlerin seninle

canım benim hiç stres yapma ve kötü düşünme. uzan ve dinlenmeye çalış. ne olacağı hiç belli olmuyor. adet de olabilirsin ama 12.gün mutlaka testini yaptır. benim 11. gün başladı kanamam ve 5 gün sürdü. doktor düşük yapıyorsun dedi.13. gün yaptığım kan kahlilinde değer çıktı. sonradan değer yükseldi. şu an hamileyim çok şükür. ara ara kanamam oluyor ben de çok endişeliyim ama sen ümidiini hiç yitirme. hayırlısı neyse o olsun. inşallah bebeğine veya bebeklerine kavuşursun

hiç canını sıkma stres yapma benim transferden sonra hemen hemen hergün adet olacakmışım gibi ağrılarım vardı hatta bugün test günümdü sonuç poztif ama hala ağrılar devam ediyor bacaklarıma kadar ağrıyor sadece dinlen inşallah hayırlı sonucu alırsın

hiç canını sıkma stres yapma benim transferden sonra hemen hemen hergün adet olacakmışım gibi ağrılarım vardı hatta bugün test günümdü sonuç poztif ama hala ağrılar devam ediyor bacaklarıma kadar ağrıyor sadece dinlen inşallah hayırlı sonucu alırsın

çok sevindim arkadşım darısı başımıza inşallah

o kadar zor ki,hem allahtan diyorum hem dayanamıyorum.benim ara ara değil iki gündür ağrım sürekli var.bacaklarım sadece hastalık öncesi ağrır,çok az kan da gördüm adetim sökülürken olduğu gibi,eşime söylemedim.inşallah sizin söylediğiniz gibi mucizem olur.Hepiniz çok iyisiniz,çok teşekkürler

siber tebrik ederim arkadaşım. Allah tamamına erdirsin. sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

narkoz az öncede yazdım sakın ümitsiizliğe kapılma. ne olacağı hiç belli olmaz bak ben normal adet oldum ama değer yine de yükseldi.Allah sana da yaşatsın inşallah pozitif sonuç görmeyi.

sevimli lahana senin durumunu biliyorum,senınle aynı şekilde gelişen ada ege vardı,ikiz hamilelik olduğunu öğrenmişti,kanamalı3 günden sonra,inşallah yüzün güler,çok sağol...

doktorum test istedi sonucunu yzarım,9.gün test sonucu negatif de olabilir,12.gün çıkan var ilk olarak.

Narkoz, sakın kafayı saçma şeylere takma. ben hamileyim, ama inanılmaz kasık ve bel ağrım var. Bu ikinci hamileliğim, ilkinde de aynısı oldu. Adet göreceksin anlamına gelmez. Sakın olumsuz düşünme. Sadece gününü bekle ve testini yaptır. Bebeğin tutunmaya çalışıyorsa da senin stres yapman bunu engelleyecektir. :eek:lmaz:

canım sakın kötü düşünme zaten çoğu hamilelik adet belirtisiyle aynı oluyo hatta kanama bile oluyo bende olduğu gibi sakın canım ster yapma o zamn bebişlerin tutuncaksada tutunmaz stresten canım bence hamişsin kafanıda yorma kanama olabiliyo canım benim:ecrin_bebek:

inşallah hamilesindir arkadaşım. bak diğer kızlarda olabilecekleri yazmışlar. kendini negatife fokuslama lütfen

Bence zamanini bekle cunku az kalmis zaten.. bu kanama olayina da takilma dusun vucudun normal sartlarda adet olma zamanina gore hareket etmeye calisiyor ama metabolizman diyor kiiii aaaa bidakika burada degisik bisiler oluyor.. oda sasiriyor.. hatta benim ignelerimin 6. gununde hafif lekelenme oldu ben telaslandim ustelik 9. gun olustu adetimin bitisi yani imkansiz dedim. ama olabiliyormus ignelerden bile dusun hafif lekenme seklindeydi kesildi iki gundur yok. Allah cok buyuk.. insallah bunlar tutunma agrilaridir canim...

zeyra,yin 80,imoje,alabama,sarı melek hepinize teçekkürler,sizleri görmeden seviyorum,allah gönlünüze göre versin.benim hala aralıksız karnım ağrıyor,normal dışı biraz,inşallah sorun ilerlemez,alınmayan yumurtaarla ilgiliymiş,rahme su bırakabilirmiş.ama asıl önemlisi ben HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMM...DEĞERıM 119 çıktı,şok oldum bu ağrıyla,inşallah devam eder,yazıyorum çünkü ben bu forumda gördüğüm pozitiflerle moral buldum hep,allah herkese nasip etsin....

zeyra,yin 80,imoje,alabama,sarı melek hepinize teçekkürler,sizleri görmeden seviyorum,allah gönlünüze göre versin.benim hala aralıksız karnım ağrıyor,normal dışı biraz,inşallah sorun ilerlemez,alınmayan yumurtaarla ilgiliymiş,rahme su bırakabilirmiş.ama asıl önemlisi ben HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM...DEĞERİM 119 çıktı,şok oldum bu ağrıyla,inşallah devam eder,yazıyorum çünkü ben bu forumda gördüğüm pozitiflerle moral buldum hep,allah herkese nasip etsin....

:lepi:zemuszemushihoyyyta.s.:nazar:maşallah bak canım sende benim gibi kendini boşuna stres yaptın gözün aydın canım bu değer 9. günse çoğul olabilir canım hadi hayırlısı rabbim değerinin kat kat artmasını nasip etsin inşallah:teytey:

çokkkk teşekkür ederim zeyra,doktora da söyledim,insan bu işin içinde de olsa bizzat yaşamazsa ne zor anlayamaz,özellikle 12 gün,yıkılıp yıkılıp tekrar ayağa kaldırıyoruz kendimizi.inşallahherkesin dileği kabul olur.ben şimdi bi gün sonray bile güvenemiyorum,inşallah iyi sonuçlar alırız.çokkk teşekkürler.

çokkkk teşekkür ederim zeyra,doktora da söyledim,insan bu işin içinde de olsa bizzat yaşamazsa ne zor anlayamaz,özellikle 12 gün,yıkılıp yıkılıp tekrar ayağa kaldırıyoruz kendimizi.inşallahherkesin dileği kabul olur.ben şimdi bi gün sonray bile güvenemiyorum,inşallah iyi sonuçlar alırız.çokkk teşekkürler.

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin:nazar:

zeyra,yin 80,imoje,alabama,sarı melek hepinize teçekkürler,sizleri görmeden seviyorum,allah gönlünüze göre versin.benim hala aralıksız karnım ağrıyor,normal dışı biraz,inşallah sorun ilerlemez,alınmayan yumurtaarla ilgiliymiş,rahme su bırakabilirmiş.ama asıl önemlisi ben HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM...DEĞERİM 119 çıktı,şok oldum bu ağrıyla,inşallah devam eder,yazıyorum çünkü ben bu forumda gördüğüm pozitiflerle moral buldum hep,allah herkese nasip etsin....

Gözün aydın.Sevincin hep sürer inşallah.

X