9 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.792
1.331
Günün kendisi güzel olsa da Venüs bugün işi bozuyor. Venüs-Mars karşıtlığı yaşayacağız. İlişkilerde zorlu bir haftaya giriş yapacağız. Bir anlık agresiflikle her şeyin sonu gelebilir. Aşk hayatındaki sözlerimize dikkat edelim.

KOÇ

Sabah şansınız açık olsa da akşamla beraber enerjiniz azalabilir. Ofiste fazla zaman harcamanız yorgun hissetirebilir. Mars sizde, ilişkide en çok siz dikkat edin.

BOĞA

Sabah evle, aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam olduğunda şansınız her konuda açılıyor. Çocuklarınızla ilgili sevinebilirsiniz.

İKİZLER

Sabah temponuz yoğun olabilir. Eğitimde dikkatiniz dağınık olabilir. Akşam huzurlu geçecektir. Aileniz önceliğiniz olacaktır.

YENGEÇ

Sabah finansal konular gündeme gelebilir. Para transferleri için erken saatler ideal. Akşamla beraber iletişim trafiğiniz artabilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyanlar olabilir.

ASLAN

Enerjiniz yüksek ve neşeli başlıyorsunuz. Sabah her işi halletmek iyi olacaktır. Akşam harcamalarınızda abartıya kaçmamaya dikkat.

BAŞAK

Sabaha isteksiz, halsiz gibi başlasanız da akşamla beraber tam tersi enerjiniz yükseliyor. Mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz.

TERAZİ

Sabah pozitif etkiler altındasınız. İşlerinizi sabah halletmek iyi olacaktır. Akşam psikolojik olarak yorgun olabilirsiniz. Venüs burcunuzda bugünkü sert etkide aşkta gergin olabilirsiniz.

AKREP

Kariyerde yoğun bir sabah geçirebilirsiniz. Akşam olduğunda şansınız artıyor. Aşkta da bu şans olsa da Mars’ın ani tepkilerine dikkat edelim.

YAY

Pozitif etkiler devam ediyor. Sabah güzel haberler gelebilir. Akşam ise iş hayatı gündemde olacaktır. Yeni arayışlara girebililirsiniz.

OĞLAK

Finansal işlemlerinizi erkenden yapmakta fayda var. Akşam ise enerjiniz çıkışa geçiyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir konu sevindirebilir.

KOVA

Partnerinizle güzel bir sabah olsa da iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Akşam ise maddi olarak güzel haberler alabilirsiniz.

BALIK

İş hayatında stresiniz sabah olabilir. Akşam ise ilişkiniz gündemde. Romantik etkiler olsa da günün sert etkisine dikkat edelim.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.792
1.331

9 Kasım Koç Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Koç; Heyecan ve cesaretle fikir ve düşüncelerinizi savunabileceğiniz yoğun bir gündesiniz. Yurt dışı girişimlerinizden, yüksek öğreniminizden, medyadan ve mahkemelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Akşamları olumlu gelişmeler olsa bile iş ve sosyal hayatınızda moralinizi bozacak engellerle karşılaşmanız mümkün.

9 Kasım Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Boğa; Finansal krizleri çözme cesaretini göstererek normalde almayacağınız riskleri alabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde kontrolünde olmayan gelişmeler bağlanabilir. Gizli düşmanlarınız gün ışığına çıktıkça bakış açınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.9 Kasım İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili İkizler; Gelecek için hedeflerinizi ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için cesaret toplayabilir ve önünüze çıkan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yakın temas halinde olduğunuz kişilerle fikir birliğine vararak inisiyatif alabilir ve şevkle hareket edebilirsiniz. Ancak, işletmenin finansal yönü engel oluşturabilir.

9 Kasım Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Yengeç; Kariyerinizdeki gelişmeleri düşünmeden kararlar verebilir, fırsatları değerlendirmek için acele edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle işbirliği yapabilir ve toplantılara katılabilirsiniz. Ancak yakın olduğunuz insanlara baskı uygulayarak sizi engellemeye çalışabilir.9 Kasım Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Aslan; Günümüzde hayata bakış açınızı ve görüşlerinizi değiştirmenizi gerektiren olaylarla karşılaşabilir, gelişmeler nedeniyle farkındalığınızın arttığını hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını çıkarabilir, keyif alacağınız aktivitelere yönelebilirsiniz. Ancak çalışma hayatının gerekleri üzerinde baskı yaratabilir.

9 Kasım Başak Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Başak; Vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka ve borçlardaki gelişmeler sürprizlere yol açabilir. Sevdiklerinize, çocuklara veya boş zaman aktivitelerine ve mali krizlere harcama konusunda baskı hissetmenize neden olabilir. Fırsatları değerlendirmek ve inisiyatif almak için aile desteğine ihtiyacınız olacak.

9 Kasım Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Terazi; Bugün bazı şeyleri kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Başkalarının tutumları size fırsatlar getirebileceği gibi baskı hissetmenize de neden olabilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle ilişkilerinizden destek alabilir veya sevdiklerinizle keyifli yolculuklar planlayabilirsiniz.

9 Kasım Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Akrep; Çalışma ortamındaki gelişmeler fırsatlar sunabilir. Harekete geçme heyecanı ve coşkusu hissederken, aldığınız haberler engellerin olabileceğini gösterebilir. Geliriniz konusunda iyimser bir ruh halinde olabilirsiniz, size kar getirecek işbirlikleri yapabilirsiniz.

9 Kasım Yay Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Yay; Aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler cesaretinizi toplayabilir ve harekete geçebilir. Hayatınız hakkında verdiğiniz kararları uygulayabileceğiniz ortamlarda olabilirsiniz. Ancak ekonomik konuların zorunlulukları üzerinde baskı ve engel hissetmenize neden olabilir.

9 Kasım Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Oğlak burcu; İş ve özel yaşamınızdaki hareketlilik, kontrolü kaybettiğinizi hissetmenize ve kararlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olsa da, fırsatlardan da yararlanmak isteyebilirsiniz. Olayları istediğiniz gibi manipüle etmeye çalışmak, ilişkilerinizde zorluklara ve hayal kırıklıklarına yol açabilir.

9 Kasım Kova Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Kova; Bugün aldığınız haberler sizi harekete geçirebilir, kısa geziler ve eğitim fırsatları ile tanışabilir ve para kazanabileceğiniz anlaşmalar imzalayabilir. Yazılı ve sözlü iletişiminizde öncü ve cesur olabilirsiniz, gelecekteki hedefleriniz için adımlar atabilirsiniz ancak gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz.

9 Kasım Balık Burcu Günlük Burç Yorumu​

Sevgili Balık; Ekonomik kazanımlarınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, iş ve sosyal çevrede yapacağınız anlaşmalar nedeniyle gelirinizde artış yaşayabilirsiniz. Ama yine de harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Gruplarınız ve arkadaşlarınız tarafından girişimlerinize engeller oluşturarak kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir.