*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

BaslarsanBitirirsin

Başlarsan Bitirisin!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
2.682
5.656
Kurallarımız
  • Her çarşamba tartı günümüz. Aksatmadan bildirimimizi yapacağız.
  • Günlük menü, içilen su miktarı ve yapılan spor paylaşılacak.
  • Dileyen dilediği diyeti yapabilir fakat kaçamak yapmak yok. Oldu ki yapıldı telafi etmek için ekstra spor yapılacak.
  • Hergün min 30 dk spor yapılacak. Ya da haftada 3 gün 1 er saat spor yapılacak.
  • Hergün muhakkak 2 litre su içilecek.
  • Bildirim yapmayan listeden çıkarılacak.
Kilo hesaplama

Gecen haftaki kilo
Bu haftaki kilo
Fark: gecen haftaki kilo - bu haftaki kilo
%= (fark *100)/ gecen haftaki kilo

Ornegin:
1mart :79 kg
8 mart:78 kg
Fark:1 kg
Yüzde = (1*100 ) / 79
% = 1.265 üçüncü sayi 5 ve uzeriyse yuvarlanir %= 1.27

Son düzenleme:
Tartı günü cuma ya da pazartesi olsaydı katılabilirdim canımcım.. ama takipte olucam. Topiğin hayırlı uğurlu olsun:KK68:

Tartı günü cuma ya da pazartesi olsaydı katılabilirdim canımcım.. ama takipte olucam. Topiğin hayırlı uğurlu olsun:KK68:

Olsun yine katıl aşk olsun :KK66:
Çarşamba başlanann diyetler hedefe ulaştırırmış bak. Neden çarşambayı seçtim sanıyorsun :p

Benim için fark etmez hangi gun oldugu varim bende zayiflak istiyorum gecen perşembe baslamistim diyete 2 kilo verdim sindi 85 sim.bakalalim ne kadar iradem var.hayirli olsun topigin
Hoşgeldin hayırlı olsun topiğimiz diyorum o zaman.
Ben yarın sabah tartılacağım en son tartıldığımda 83.5 tim. Yarın başlangıç kilomu yazacağım.
Not alıyorum kilonu. Hedefin nedir?

Olsun yine katıl aşk olsun :KK66:
Çarşamba başlanann diyetler hedefe ulaştırırmış bak. Neden çarşambayı seçtim sanıyorsun :p

hmmm taktik uyguladım diyosun yaniiii :KK8: ya şimdi ben cuma yarışmasındayım e pazartesi de tartılıyoruz takım kararı e bi de çarşamba tartılırsamsa adım deliye çıkacak :KK70:

gerçi ben ki 3 öğün tartılan insan ama bırakmaya çalışıyorum artık.. sabah eşime tartıyı saklattım :KK48: cumaya çıkaracak :KK53:

hmmm taktik uyguladım diyosun yaniiii :KK8: ya şimdi ben cuma yarışmasındayım e pazartesi de tartılıyoruz takım kararı e bi de çarşamba tartılırsamsa adım deliye çıkacak :KK70:

gerçi ben ki 3 öğün tartılan insan ama bırakmaya çalışıyorum artık.. sabah eşime tartıyı saklattım :KK48: cumaya çıkaracak :KK53:
Kararın tabi ki bişey diyemem :KK66:
Ama bir çarşamba tartıldığını göreyim bak neler yapıyorumm :p

Merhaba Arkadaşlar.
Kimler bana yoldaş aynı zamanda da rakip olmak ister?

Yarışmamızın kurallarını katılımcı arkadaşlar toplandıkça netleştiririz.

Kurallarımız
  • Her çarşamba tartı günümüz. Aksatmadan bildirimimizi yapacağız.
  • Günlük menü, içilen su miktarı ve yapılan spor paylaşılacak.
  • Dileyen dilediği diyeti yapabilir fakat kaçamak yapmak yok. Oldu ki yapıldı telafi etmek için ekstra spor yapılacak.
  • Günlük ya da haftalık spor hedefi olacak. (Üyelerimiz gelince ne kadar olacağına beraber karar veririz)
Katılmak için güncel kilonuzu ve hedef kilonuzu yazın ki bende listemizi yapayım.:KK66:

Heyecanla katılacak arkadaşları bekliyorum. Çok vaktimiz yok yarın başlıyoruz.:cool:

ben forum icinde bi yarışma icindeyim ama orda genelde sadece kilo bildirimi yapılıyo. buraya katılmamda bi sıkıntı olmaz dimi ? birde kendi sayfam var kendi gelişimimi takip edebildiğim.

buraya sporu da yazmamız ve bunun zorunlu olması cok iyi bişey :) bende varım.

yarın sabah kilo bildirimi yapsam olur mu ? şimdi işteyim güncel halimi bilmiyorum en son dün sabah tartıldım

X