9 seneden sonra 3. Gebelik

Luluk12

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2022
27
7
37
Merhaba bir konuda bilginizi almak istiyorum. 2 tane ogum var 10 ve 9 yaslarinda. Suan 3.cuye gebeyim 5+4 haftalik. 9 sene aradan sonra Allah biliyo bir kizimiz olsun diye denedik. Fakat benim gebeligim oglanlarim gebeligiyle ayni.cok rahat hicbirsey hissetmiyorum. Tabi istegimiz. saglikli ve hayirli bir evlat Rabbimden ama cok merak ediyorum. Etrafimdaki insanlar kizin olucak diyo ruyasinda goren bile var beni. Deneyimlerinizden yararlanmak isterim kiz cocugunda mide bulantisi cok olur derler . Simdiden tes3kkurler

Kızıma hamileyim ve bi kere bile bulantı kusma yasamadım. Cok rahat geciriyorum. Allah gönlüne gore vetdin

Belirtileri aynı olup da farklı cinsiyet doğuran çok insan var belirtilere takılmayın Allah gönlünüze göre hayırlısıyla versin.

Kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişir bence bazı belirtiler. Normal hayatımda midesiyle sorunlu biriyim. Kızıma hamileykende 2 ay sonra, 1 ay boyunca kusmaydı bulantıydı yataklara düştüm. Ama onun dışında çok güzel ve rahat bir gebelikti🤗

Kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişir bence bazı belirtiler. Normal hayatımda midesiyle sorunlu biriyim. Kızıma hamileykende 2 ay sonra, 1 ay boyunca kusmaydı bulantıydı yataklara düştüm. Ama onun dışında çok güzel ve rahat bir gebelikti🤗
Masallah. Ne guzel

X