Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

ben sana güveniyorum sen verirsin. kendi çabanla dünya kadar kilodan kurtulmuştun. yine yaparsın.
benim de dikkat ederek başlamam lazım. Ramazanda çok şükür kilo almadım. ama geçen yıl en az 6-7 kilo vermiştim. bu yıl akşamları hep tatlı yedim. başka şeyler de yedim ondan oldu. ama çok şükür almadım en azından.
benim de artık kurban bayramına kadar 80 lere hatta 7 li kiloların sonlarına inmem lazım.
hadi birbirimize destek olalım 🤗
Evet ya. O dönemi düşününce nasıl yyapabilmişim diyorum. Sanki şuan olsa yapamayacakmişim gibi geliyor. Büyük hedefler koymasan da küçük küçük hedeflerle ilerlemek daha güzel oluyor. Birden büyük hedef koyunca ulaşmakta zormuş gibi geliyor insana. İnşallah sende başarabilirsin

Oh maşallah hedefler konmuş. İsterseniz haftalık bayram hedefi tablosu yapayım. Daha hevesli oluruz derseniz. ♥️
Bende tatildeyim. Doğu turu yapıyoruz Muş Diyarbakır Mardin Şanlıurfa....
Ye iç yat 😅 bakalım dönüşte ibre ne diyecek 😅

Evet ya. O dönemi düşününce nasıl yyapabilmişim diyorum. Sanki şuan olsa yapamayacakmişim gibi geliyor. Büyük hedefler koymasan da küçük küçük hedeflerle ilerlemek daha güzel oluyor. Birden büyük hedef koyunca ulaşmakta zormuş gibi geliyor insana. İnşallah sende başarabilirsin
hayır öyle düşünme yine yaparsın. başlarken zor görünüyor ama kararlı başlayınca devam edersin. sen maşallah benden daha azimlisin. canım benim bekliyorum o zaman. bu cumartesi burada da diğer sayfada da tartı bildirimi yapıp beraberce başlıyoruz. ben de senden destek alacağım aklında olsun :KK19:

Oh maşallah hedefler konmuş. İsterseniz haftalık bayram hedefi tablosu yapayım. Daha hevesli oluruz derseniz. ♥️
Bende tatildeyim. Doğu turu yapıyoruz Muş Diyarbakır Mardin Şanlıurfa....
Ye iç yat 😅 bakalım dönüşte ibre ne diyecek 😅
ooooo iyi gezmeler kuzucum :KK60:

tamam canım tabloyu yaparsan sevinirim. bu cumartesi başlayalım. ben de şimdilik 1-2 hafta işyeri yemeği yiyeceğim. ama ayarlıyorum. sonra evden götüreceğim ve yine kahvaltıyı geçiştirmeye çalışacağım. daha iyi olacak inşallah 🤲🏻
son günlerde tatlıyı fazla kaçırdım kan şekerim oynak bu aralar. bir toparlamam lazım onu 💪🏻

hayır öyle düşünme yine yaparsın. başlarken zor görünüyor ama kararlı başlayınca devam edersin. sen maşallah benden daha azimlisin. canım benim bekliyorum o zaman. bu cumartesi burada da diğer sayfada da tartı bildirimi yapıp beraberce başlıyoruz. ben de senden destek alacağım aklında olsun :KK19:
Ay keşke böyle demeseydin, daha hiç hazır değilim 🤣🤓 neyse deneriz bakalım cumartesi tartiliyoruz o zaman 😊

X