95 ile zayıflamaya başladım :) gelen yok mu?

sbeden

Kayıtlı Üye
8 Eylül 2012
10.890
20.099
Bu sefer başaracağıma inanıyorum. Artık çok yoruldum, sıkıldım 😔
Kalori saymaya, hareketlerimi arttırmaya ve motivemi tekrar kazanmaya çalışacağım😎

Az yediğimi sandığım günlerin kalorisini hesapladığımda ortalama 3000 kalori tükettiğimi gördüm🤤. Bu şekilde tabiki kilo veremem😬
Benim için şuan en iyi yöntemin kalori saymak olduğuna inandım🤓
Ilk etapta 1500 kaloriye karar verdim
Duruma göre 1 hafta sonra kalori miktarimi azaltabilirim.
her çarşamba güncel kilomu yazacağım.
13 Ocak çar. 95.000
20 Ocak çar. 94.200
27 Ocak çar. 93.600
3 şubat çar.
10 şubat çar.
17 şubat çar.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun istedikten sonra herşey olur Bende aynı durumdayım Yeniden başlıyorum inşallah sizde istediğiniz kilolara ulaşırsınız

Neler yapıyorsun tam olarak biraz ayrıntılı anlatabilir misin ☺️

Hayırlı olsun istedikten sonra herşey olur Bende aynı durumdayım Yeniden başlıyorum inşallah sizde istediğiniz kilolara ulaşırsınız
Teşekkür ederim. Sabır ve motive istiyor. Yarın baktırabilirsem yağıma kasıma baktiricam . Yarın günün yarısından sonra başlarım. InşaAllah sizde başarırsınız :KK54:

Neler yapıyorsun tam olarak biraz ayrıntılı anlatabilir misin ☺️
Henüz başlamadım
Yarın alısverişe çıkacağım bazı eksik besinler için. Diyetkolik varmış kalori saymak için onu inceleyeceğm muhtemelen onu kullanırım kalori takibi olarak. Dr. Nowzarada'nın diyetlerini yapacağım çok heyecan veriyor böyle yazmak :)

Henüz başlamadım
Yarın alısverişe çıkacağım bazı eksik besinler için. Diyetkolik varmış kalori saymak için onu inceleyeceğm muhtemelen onu kullanırım kalori takibi olarak. Dr. Nowzarada'nın diyetlerini yapacağım çok heyecan veriyor böyle yazmak :)
Hayırlı olsun mücadelen 🤗 burdan bilgilendir bize de motivasyon olsun 😘

O doktor Tlc’deki ameliyat yapan doktor mu? Onun diyetleri mi var bilmiyordum. Bazen izliyorum diyor ki 3 ay sonra 15 kilo ver öyle gel, kendi kendine 15 kilo veren birinin ameliyat olmasına gerek yok ki.

Bu arada ben emziriyorum dikkat ederek kilo veremiyorum illaki katı bir diyet yapmam gerek. Oğlum 10 aylık ne yapıcam bilmiyorum, eskiden çok yürürdük eşimle şimdi pandemide evden çıkamıyoruz.

O doktor Tlc’deki ameliyat yapan doktor mu? Onun diyetleri mi var bilmiyordum. Bazen izliyorum diyor ki 3 ay sonra 15 kilo ver öyle gel, kendi kendine 15 kilo veren birinin ameliyat olmasına gerek yok ki.
Evet o doktor. Iradeleri zayif ve sanirim mideleri asiri buyuk. Ameliyata gerek kalmayabilir söyleminide dün oradaki fazla kilolu birinden duydum. Diyette yenilenlerin listesi var. O listenin içinden 1200 kalori olacak sekilde secilerek uygulaniyor

Bu arada ben emziriyorum dikkat ederek kilo veremiyorum illaki katı bir diyet yapmam gerek. Oğlum 10 aylık ne yapıcam bilmiyorum, eskiden çok yürürdük eşimle şimdi pandemide evden çıkamıyoruz.
Ne yazik ki :KK43:
Bende irade sorunu oluyor duygusal psikolojik nedenlerden dolayi. Ama bu kalori sayma bana iyi geldi

Ben dünden önceki gün 95 tim..
Dün 94.800
Bugün 94.400
Sadece biraz dikkat etmistim.
Kalori saymaya bugün başladım. Bir süre 1500 kaloride kalıcam. Kilo verme durursa 1250 kaloriye indircem. Bu arada az yedigimi zannettigim gunleri uygulama ile kabaca hesaplayinca 3 bin kaloriyi aştıgını gördüm :duduk:

Merhabalar bende katılayım sana. Bende 90 ile başladım şuan 85 kiloyum yaklaşık 2 aydır kendimce uğraşıyorum bazen kaçırıyorum kendime engel olamıyorum 15 gune kadar bi 5 kilo vermem lazim duz 80 olmak icin cunku anneme gidecem ablam felan gelecek orada da dikkat edecem ama iste malum anneler döktürüyor hic degilse 80 olduktan sonra daha da dikkat ederim diye dusunuyorum

Screenshot_20210115-172849.png

620 kalori hakkım kaldı süt yogurt vs tamamlicam

Merhabalar bende katılayım sana. Bende 90 ile başladım şuan 85 kiloyum yaklaşık 2 aydır kendimce uğraşıyorum bazen kaçırıyorum kendime engel olamıyorum 15 gune kadar bi 5 kilo vermem lazim duz 80 olmak icin cunku anneme gidecem ablam felan gelecek orada da dikkat edecem ama iste malum anneler döktürüyor hic degilse 80 olduktan sonra daha da dikkat ederim diye dusunuyorum
Merhaba hoşgeldin. Kalori mi sayarak mı yapacaksın.

X