Aarau Paylasim Alani(Tanisma)

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Kayıtlı Üye
25 Mart 2007
13.016
4.679
48
ben aarau rinikende oyturuyorum güzel dostluklara adim atalim hanim kardeslerim:1hug:a.s.

olur cani :dance: atalim bende baseldeyim ama arau sik sik geliyorum:sm_cool::teytey:

:teytey:neredeyse 1 yildir üyeyim kadinlar kulübüne ama birtürlü ne birseyler yazdim nede birileriyle birseyler paylasabildim galiba zamani geldi.
Mesajlarinizi bekliyorum kendinize iyi bakin.:kahve:

meliz hosgeldin armiza kardesim.valla bende üye olali 3 ay oldu kk ya girmesem duramiyorum acayip bagimli oldum buraya.beyim diyor iyiki buldun bu siteyi eve gec gelsem sesin cikmiyor eskiden yarim saat geciksem bagirirdin diyor

kızlar mrb nasılsız ben türkiyedenn ve tanısmak istedim sizlerle inssallah bi mahsuru yokturrr

evet maç türkiyenin en büyük TÜRKİYE

senağlama
olur cani :dance: atalim bende baseldeyim ama arau sik sik geliyorum:sm_cool::teytey:

merhabalar..öncelikle nasilsinizz..ben türkiyeden tanişmak istedimmm..sizden mümkünse bilgi ve ayrdim almak istiyorumm..benim ..siwerland..svhweize arkadsim varr..doğum günü var yakin zamanda..ve hediye göndermek istiyorum fakat adresi yok sadec ..telefonu varr..süpriz yapacagim için adreste alamiyorumm..acaba rolex saat fabrikasinin web adresi bulabilirmiyiz..yada ne fikir verebilirminiz..yerlerin ne kadar uzak olduğu bilmediğim için işin içinden cikamadimm..yardimci olursaniz cok mutlu edersiniz beniii..tsk ederim şimdidenn..kendinize iyi bakinn ..

senağlama

merhabalar..öncelikle nasilsinizz..ben türkiyeden tanişmak istedimmm..sizden mümkünse bilgi ve ayrdim almak istiyorumm..benim ..siwerland..svhweize arkadsim varr..doğum günü var yakin zamanda..ve hediye göndermek istiyorum fakat adresi yok sadec ..telefonu varr..süpriz yapacagim için adreste alamiyorumm..acaba rolex saat fabrikasinin web adresi bulabilirmiyiz..yada ne fikir verebilirminiz..yerlerin ne kadar uzak olduğu bilmediğim için işin içinden cikamadimm..yardimci olursaniz cok mutlu edersiniz beniii..tsk ederim şimdidenn..kendinize iyi bakinn ..
epeydir giremedim canim buraya yardimciolurdum nceden göerseydim kusura bakma yine sölersen olurum yardimci

Bende isvicrede yasayan bir bayanIm Kucuk cocuk problemi olmayan bayan arkadaslarla gorusmek istiyorum birlikde tatil yada gunu birligine aktuel kulturel konser sehir gezmesini seven bayanlarla tanIsmak isderim dietikon zürich 'den sevgiler jiel

Bende isvicrede yasayan bir bayanIm Kucuk cocuk problemi olmayan bayan arkadaslarla gorusmek istiyorum birlikde tatil yada gunu birligine aktuel kulturel konser sehir gezmesini seven bayanlarla tanIsmak isderim dietikon zürich 'den sevgiler jiel
Ay yeni üye oldum , yeni gördüm uzun yıllar önce yazmışsınız.

X