Abimin evli sevgilisi 😰

Kocasının hala boşamamasına zaten çok şaşkınım. Abim iyi denilebilecek bir işte çalışıyor. Yaklaşık olarak 7bin civarında kazanıyor. Ailecek yaşadığımız için telefon internet faturasına kadar babam ödüyor. Eve de 1000tl veriyor bazen. Ama buna rağmen beş kuruşum yok diye söylenip duruyor. Eksilere düşmüş mesela kartta. Üst baş almaz, yemek evden, kira yok.. acaba dediğiniz gibi olabilir mi gerçekten 😕
Yaaani, soruyor musunuz halen? Karı koca iyi emcüklemişler abinizi, onda deniz bitince sıra size gelmiş işte. Hadi o saftirik bunu göremiyor, anneniz de mi göremiyor? Bir an önce babanıza anlatın, kopsun kıyamet.

Babam böyle bir duruma katiyen izin vermez. Abimi de evde barındırmaz duyarsa. O yüzden evli olduğunu saklayacaklar boşandığını söyleyecekler annem ile birlikte.

Beni de eskiden yaşadığım bir sevgililik durumuyla tehdit ediyorlar. Yaşıtım ve bekar olan biriyle görüşmüşlüğüm oldu herkes gibi. Üniversiteden arkadaşımdı. Babamın haberi yoktu. Olmayacağını anlayınca da ayrıldım. Bunu söyleyeceklerini ima ediyorlar babama kadının evli olduğunu söylediğim takdirde. Babamdan da çekindiğimi biliyorlar sert yapıda olduğu için
Babanıza gerçekleri yumuşatarak söyleyin bence.Sizin durumunuzda bir şey yok zaten babanız bunları duyunca tek hedefi abiniz olur.Mirasını da bırakmayacağını söylesin.Abiniz parasız kalırsa o kadın da bırakır zaten

Sırf bunun için üye oldum. Çok sıkıntılı bir durumdayım. Abimin yıllardır birlikte olduğu kişi meğersem evli ve çocukluymuş. Abim hiç evlilik yapmadı, bekar. Kadın 17 yıllık evli. Ta ilk yıllardan beri mesajlaşıyorlarmış, son 10 yıl içinde de ayda iki üç buluşmalara dönmüş. Gizli gizli başka hat ve telefondan konuşuyorlarmış. Kadının eşi kendisini döven, söven, ilgilenmeyen, hazıra konup yatan birisiymiş. Karı koca ilişkisi zaten yokmuş. Anlatılan bu. Emin değiliz. Boşanmayı düşünmüş ama çocuğunu alır diye korkmuş. Anne babasıda hasta olduğundan kaldıramazlar diye düşünmüş.

Eşi abimle konuşmalarını zamanında yakalamış, kadını o sinirle dövmüş. Ama abime hiçbir şekilde ulaşmamış adını yerin yurdunu bildiği halde. Bu da bana çok garip geldi, hangi insan aldatılmayı göz göre göre kabul edebilir?

Kadın bizimle tanışmak istiyor. Abime tepki gösterdiğimizde de bizimle tartışıyor. Daha şimdiden mal mülk konuları konuşuluyor. Babamın ne takı alacağı hangi bilezikleri takacağı, arabayı alacaklarını vs konuşuluyor. Fakat babamın böyle bir durumdan haberi dahi yok. Öyle normalleştirmişler ki bu durumu telefonda aşkım, canım diye konuşuyorlar. Kadının kocaman çocuğu var. İnsan çocuğu için bu durumlara girmezdi en azından. Sinirden patlayacağım. Eşi bildiği halde nasıl susar? Nasıl göz yumar bunlara? Bunların hepsi nasıl bir vicdana sahip?

Annem kabul ediyor sırf oğlunu kaybetmemek için. Tek erkek çocuk ya, hep bi el üstünde oldu. Lütfen bana akıl verir misiniz? Bunu midem kaldırmıyor benim, vicdanım susmuyor. Normalleştirmeleri, liseli sevgililer gibi olmaları beni sinirden kudurtuyor. Sizce ne yapmalıyım?

Bu duruma göz yummak istemiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?
karı koca dolandırıcı olmasınlar, altını bileziği alıp tüymesinler çok var bunlardan . kadın ayratıyor adam parayı çalıyor

gene mi bir ahlaki çöküntü konusu.metreslik normalleşti evli kadınların başka adamlarla ilişki yaşaması normalleşti.evliyken düğün yapanlarını gördüm tv de.kıyametin alametleri mi bunlar acaba? :KK45: :KK53:

Ben eşiyle de birlikte olduğunu düşünüyorum.
1 yıl değil 2 yıl değil adam aldattığını bilsede ihtiyacım var diye yine o kadınla birlikte olur.
Kadının bide hamile olduğunu düşünün çocuğun babası hangi adamdan belli olmayacak resmen iğrenç.
Şimdi abone bu yasak aşk tatlı gelmiştir bu kadın boşansin abinle evlensin de görsün o zaman liseli aşıkları.
Bı kere kocasını yıllarca aldatan kadına ben güvenmem illaki şüphe duyarım kadın erkek fark etmez aldatan yine aldatırsa ki bence aldatır.
Çocuğumu alır diye korkuyor ama çocuğuna laf gelmesini önemsemiyor ne saçmalık yahu.
Senin annen babanı yıllarca aldattı lafı ne kadar ağır o çocuk annesi senin abinle evlense bile nasıl normal olabilir.
Vallahi ne diyeceğini bilemedim çok iğrenç şeyler ben dayanamazdım kavga ederdim,küfür ederim.rahat bırakmadım abinide hele o kadın evime gelirse kovmaktan beter ederdim

Umursamazdım. Herkesin ahlakı kendine. Onların yerine cehennemde yanacak ben değilim. Alan razı, veren razı.
Onlardan uzak durur, kendi yoluma bakardım. Kenara çekilir izlerdim. Abinize yasak olması cazip geliyor. Evlenince o adrenalin ortadan kalkacak. Uzun sürmez zaten ilişkileri.

Kusucam. Hayır yani kadın önce kendi eşinden boşansın sonra takı mal mülk peşine düşer bu ne böyle yaa. Ayyyyyy fena oldum. Bir söz vardır hem ayranın dökülmesin hem.... Bu kadınınki de o hesap.

Sırf bunun için üye oldum. Çok sıkıntılı bir durumdayım. Abimin yıllardır birlikte olduğu kişi meğersem evli ve çocukluymuş. Abim hiç evlilik yapmadı, bekar. Kadın 17 yıllık evli. Ta ilk yıllardan beri mesajlaşıyorlarmış, son 10 yıl içinde de ayda iki üç buluşmalara dönmüş. Gizli gizli başka hat ve telefondan konuşuyorlarmış. Kadının eşi kendisini döven, söven, ilgilenmeyen, hazıra konup yatan birisiymiş. Karı koca ilişkisi zaten yokmuş. Anlatılan bu. Emin değiliz. Boşanmayı düşünmüş ama çocuğunu alır diye korkmuş. Anne babasıda hasta olduğundan kaldıramazlar diye düşünmüş.

Eşi abimle konuşmalarını zamanında yakalamış, kadını o sinirle dövmüş. Ama abime hiçbir şekilde ulaşmamış adını yerin yurdunu bildiği halde. Bu da bana çok garip geldi, hangi insan aldatılmayı göz göre göre kabul edebilir?

Kadın bizimle tanışmak istiyor. Abime tepki gösterdiğimizde de bizimle tartışıyor. Daha şimdiden mal mülk konuları konuşuluyor. Babamın ne takı alacağı hangi bilezikleri takacağı, arabayı alacaklarını vs konuşuluyor. Fakat babamın böyle bir durumdan haberi dahi yok. Öyle normalleştirmişler ki bu durumu telefonda aşkım, canım diye konuşuyorlar. Kadının kocaman çocuğu var. İnsan çocuğu için bu durumlara girmezdi en azından. Sinirden patlayacağım. Eşi bildiği halde nasıl susar? Nasıl göz yumar bunlara? Bunların hepsi nasıl bir vicdana sahip?

Annem kabul ediyor sırf oğlunu kaybetmemek için. Tek erkek çocuk ya, hep bi el üstünde oldu. Lütfen bana akıl verir misiniz? Bunu midem kaldırmıyor benim, vicdanım susmuyor. Normalleştirmeleri, liseli sevgililer gibi olmaları beni sinirden kudurtuyor. Sizce ne yapmalıyım?

abınız ve o kadın tam bırbırlerıne denklermıs
karısmayın
kendı dusen aglamaz

Boşanma sonuçlanana kadar eşlerin sadakat yükümlülüğü devam eder. Dolayısı ile abinizin sevgilisinin eşi durumdan haberdar olursa kendisinin aleyhine olur. Bilginize

abinle gorusme .
bosanmamis kadina ne dugunu ne takisi allah askina .
abinle muhattap olma bisey soyleme ancak aileni yolmasinada izin verme babanla durumu konus .
abinle kadin birbirini bulmus gibi ...

Benden önce yazılmıştır belki yorumları okuyamadım ama o karı koca abinizi maddi anlamda yıllardır sömürüyorlardır. Kocanın da durumdan haberi vardır. Böyle çok olay yaşanıyor. Saf olmayın sizin anlatmanızdan direkt dolandırıcı bunlar dedim. Abinizi ne yapıp edip bunlardan kurtarın yoksa ailecek başınız yanar.

Evli insanların yüzyıllardır uydurdukları hikayeler bunlar

Mutsuzum ama cocuk icin duruyorum
Suan bosanamam çocuğum hasta
Çocuklar biraz büyüsün
Suan problem olur boşanmak
Ayrı yatıyoruz zaten....

Kadın zaten mal, abiniz kadından daha mal

Kocası da bir şey yapmıyorsa anlaşmalı olabilir mi? yani dolandırıcı olabilirler. baştan takı vs konuşulduğu için benim aklıma bu geldi

X