ablalarımm kardeşlerim yardımınıza ihtiyacım var

izmirprensesi35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
47
-15
26
:KK1:
Sevgilim urfada uzman cavus. Sınırda gorev yapiyo. 9 gundr haber alamiyorm kendisinden. 9 gundr attgm mesajlara cvp vermiyo. Facebook instagram massenger bunlarn hic birine girmiyo asla 9 gündür. Sadece whatsapa giriyo oda hemen girip cikiyo. Onada gun icerisinde taş catlasa 2 ya da 3 kere giriyo. Oda saniyelik olarak cevrim ici oluyo Gruptan komutanlariyla arkadaslariyla haberlesiyo. . Gercekten inanilmaz derecede cok isleri oluyo çok yogun. Ailesiyle bile konusamiyor. 3 gün önce aradığımda meşgule attı şuanda müsait değilim diye mesaj attı otomatik. 4gün önce aradım şuanda konuşamıyorum diye mesaj attı otomatik. sevgilimi çok iyi tanıyorum. ilişkimizde sorun yok cok sukur cok iyiyz❤veya kavga etmiş olsak der ki ben yapamıyorum açık sözlü benim askerimmm. öyle birşeyimiz yok çok şükür maşallahhhhhh. ❤merak ediyorum. mutlaka mesajıma cevap verir normalde. ona bişey olacak diye aklım çıkıyor. whatsaptan attığım mesajlara görüldü yapmıyor. sadece anlık olarak giriyor çıkıyor başka birşey yapmıyor. yani saatlerce çevrim içi kalmıyor. Massenger facebook instagram günlerdir bunlara girmiyor. bana hep diyo aşkım yemin ederim çok yoğunum başımı kaldırıp nefes alacak vaktim olmuyor çok işim var diyordu hep. ama bir haftadır böyle yapınca onu çok merak etmeye başladım hiç yapmaz böyle asla. iki eli kanda olsa mesaj atar. çok fazla merak ediyorum. ona bişey oldu diye korkuyorum. yaşayamam ben.kardeşiyle konuştum abimle bende konuşmadım dedi günlerdir. kurban olayım sevgilisi veya eşi asker olan varsa yazsın. bu durumu yaşayanlar yazsın nolur. Siizin askerleriniz size kac gun yazmadi kac gun sonra yazdi. Biraz dertleselim nolur.😢 o benim yasama sebebimm cok merak ediyorum😢 cok seviyorum onu😢

BUGÜN TAM 9 GÜN OLDU PERİŞAN HALDEYİM. Sabahtan aksama kdr hastanedeydm aglamaktan tansiyonm cikti baygin gittim hastaneye. Sizleri kirdiysam özür dilerim ayakta zor duruyorm. Bana nolur teselli verin kurban olayim😥😥

Son düzenleme:
Sevgilim urfada uzman cavus. Sınırda gorev yapiyo. 7 gundr haber alamiyorm kendisinden. 7 gundr attgm mesajlara cvp vermiyo. Facebook instagram massenger bunlarn hic birine girmiyo asla 7 gündür. Sadece whatsapa giriyo oda hemen girip cikiyo. Onada gun icerisinde taş catlasa 2 ya da 3 kere giriyo. Oda saniyelik olarak cevrim ici oluyo Gruptan komutanlariyla arkadaslariyla haberlesiyo. Ama beni hicbir yerden engellememis. Eger birsey olsa beni aldatsa saklamaz asla biliyorm onu cok açık sözlü gelir soyler bana ve heryerden engeller. Gercekten inanilmaz derecede cok isleri oluyo çok yogun. Ailesiyle bile konusamiyor. 7 gün once aramiz mukemmel iyiydi. Ertesi gun nolduysa attgm hicbir mesaja cvp vermiyo. 7 gün oldu. Benim ne yapmam lazim nolur yazin. iki gün önce aradığımda meşgule attı şuanda müsait değilim diye mesaj attı. dün aradım aradım şuanda konuşamıyorum dedi. Yardim edin akıl verin bana nolur. sevgilimi çok iyi tanıyorum. ilişkimizde sorun olsa ayrılmak istese bana hiç uzatmadan söyler açıkca. düşününce aramızda hiçbir problem yok asla. 7 gün önce aramız çok iyiydi ertesi gün attığım mesajlara cevap vermemeye başladı çok merak ediyorum. asla böyle yapmaz onu çok iyi tanıyorum mutlaka mesajıma cevap verir arardı müsait değilim aşkım merak etme derdi. whatsaptan attığım mesajlara görüldü yapmıyor. sadece anlık olarak giriyor çıkıyor başka birşey yapmıyor. yani saatlerce çevrim içi kalmıyor. bir sorun olsa aramızda beni engeller veya mesajlara görüldü yapar facebook masseger veya instagrama girerdi. beni sevmese urfadan taaa izmire yanıma gelmezdi. günlerdir sosyal medyaya girmiyor. bana hep diyo aşkım yemin ederim çok yoğunum başımı kaldırıp nefes alacak vaktim olmuyor çok işim var diyordu hep. ama bir haftadır böyle yapınca onu çok merak etmeye başladım hiç yapmaz böyle asla. iki eli kanda olsa mesaj atar. çok fazla merak ediyorum. kardeşiyle konuştum abimle bende konuşmadım dedi günlerdir. kurban olayım sevgilisi veya eşi asker olan varsa yazsın. içimin ferahlamasına rahatlamaya ihtiyacım var

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

Adam sınırda görev yapıyormuş,demekki müsait değil.

biliyorum neler olacağını bile bile istedim hiçte pişman değilim onunla gurur duyuyorum. sadece çok merak ettm yemin ederim
tabiki gurur duyulacak bir meslek onu demek istememiştim kardeşim sadece dediğiniz gibi aldatma vs. yoktur yani vakitsizlikten bakamıyordur hatta watsapa girebiliyor olması bile güzel, çünkü bazı yerlerde telefon da çekmiyor :KK43: endişelenmeyin görevdedir, kalbinizi ferhat tutun

tabiki gurur duyulacak bir meslek onu demek istememiştim kardeşim sadece dediğiniz gibi aldatma vs. yoktur yani vakitsizlikten bakamıyordur hatta watsapa girebiliyor olması bile güzel, çünkü bazı yerlerde telefon da çekmiyor :KK43: endişelenmeyin görevdedir, kalbinizi ferhat tutun
sana çok teşekkür ederim. allah razı olsun içimi rahatlattın

Sevgilim urfada uzman cavus. Sınırda gorev yapiyo. 7 gundr haber alamiyorm kendisinden. 7 gundr attgm mesajlara cvp vermiyo. Facebook instagram massenger bunlarn hic birine girmiyo asla 7 gündür. Sadece whatsapa giriyo oda hemen girip cikiyo. Onada gun icerisinde taş catlasa 2 ya da 3 kere giriyo. Oda saniyelik olarak cevrim ici oluyo Gruptan komutanlariyla arkadaslariyla haberlesiyo. Ama beni hicbir yerden engellememis. Eger birsey olsa beni aldatsa saklamaz asla biliyorm onu cok açık sözlü gelir soyler bana ve heryerden engeller. Gercekten inanilmaz derecede cok isleri oluyo çok yogun. Ailesiyle bile konusamiyor. 7 gün once aramiz mukemmel iyiydi. Ertesi gun nolduysa attgm hicbir mesaja cvp vermiyo. 7 gün oldu. Benim ne yapmam lazim nolur yazin. iki gün önce aradığımda meşgule attı şuanda müsait değilim diye mesaj attı. dün aradım aradım şuanda konuşamıyorum dedi. Yardim edin akıl verin bana nolur. sevgilimi çok iyi tanıyorum. ilişkimizde sorun olsa ayrılmak istese bana hiç uzatmadan söyler açıkca. düşününce aramızda hiçbir problem yok asla. 7 gün önce aramız çok iyiydi ertesi gün attığım mesajlara cevap vermemeye başladı çok merak ediyorum. asla böyle yapmaz onu çok iyi tanıyorum mutlaka mesajıma cevap verir arardı müsait değilim aşkım merak etme derdi. whatsaptan attığım mesajlara görüldü yapmıyor. sadece anlık olarak giriyor çıkıyor başka birşey yapmıyor. yani saatlerce çevrim içi kalmıyor. bir sorun olsa aramızda beni engeller veya mesajlara görüldü yapar facebook masseger veya instagrama girerdi. beni sevmese urfadan taaa izmire yanıma gelmezdi. günlerdir sosyal medyaya girmiyor. bana hep diyo aşkım yemin ederim çok yoğunum başımı kaldırıp nefes alacak vaktim olmuyor çok işim var diyordu hep. ama bir haftadır böyle yapınca onu çok merak etmeye başladım hiç yapmaz böyle asla. iki eli kanda olsa mesaj atar. çok fazla merak ediyorum. kardeşiyle konuştum abimle bende konuşmadım dedi günlerdir. kurban olayım sevgilisi veya eşi asker olan varsa yazsın. içimin ferahlamasına rahatlamaya ihtiyacım var

ne aldatması ?benim oğlumda asker görümcemin oğlu da asker kardeşimin oğlu da asker...askerin işi zor adamcağız girip çıkması bir oluyormuş hesaplara baksana..bacım askerin işi çok işi.her iş uzmanların üstünde..birde urfa da yani..sende istiyorsun ki benim emrimde olsun her saniye her saat konuşsun arasın...

ne aldatması ?benim oğlumda asker görümcemin oğlu da asker kardeşimin oğlu da asker...askerin işi zor adamcağız girip çıkması bir oluyormuş hesaplara baksana..bacım askerin işi çok işi.her iş uzmanların üstünde..birde urfa da yani..sende istiyorsun ki benim emrimde olsun her saniye her saat konuşsun arasın...
ben beni arasın her saniye benimle mi konuşsun dedim allah aşkına sebepsiz yere kızmadan önce bi oku yazdığım yazıyı. beni aldatıyor demedim yapmaz bunu. ben sadece onu merak ediyorum onun iyi olduğundan endişeliyim. benim tek derdim bu. allah benim sağlığımı alıp ona versin ama yeterki benim askerim mutlu olsun yaşasın.

İyi de hiç haber almıyor değilsiniz ki. Müsait değilim demiş. Ailesiyle de konuşamıyormuş. Size özel bir durum değil yani. Bence dediklerini doğru kabul edin. Yani gerçekten çok yoğun olduğuna inanın ve onun sizinle irtibata geçmesini bekleyin.

Eyvallah kardeşim ne demek sen kalbini ferah tut ki hem kendini hem de onu orda çok bunaltmayasın çok fazla aramamaya mesaj atmamaya çalış, inşallah tez vakitte hayırlı haberler alırsın :KK200:
çok merak ettiğim için günlerdir yazmadığı için çok mesaj attım çok korktum ona bişey olmasından. inşallah bana kızmaz bu yüzden bırakmaz beni inşallah :hasta::hasta::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

çok merak ettiğim için günlerdir yazmadığı için çok mesaj attım çok korktum ona bişey olmasından. inşallah bana kızmaz bu yüzden bırakmaz beni inşallah :hasta::hasta::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:
:KK74: artık mesaj atma istersen kardeşim dediğin gibi çok attıysan sıkıntı olabilir :KK12: neyse bişey olmaz inşallah

X