Acaba bendemi aldatiliyorum

EIN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
1.120
56
Merhaba arkadaslar esim cok iyi bir insandir.genelde evden ise isten eve birisi.bundan bir kac aya kadar bana yzun guzel nsj atardi..simdi cok kisa gunaydin askim yaziyor..gelis gidis saatleri ayni degismedi..hafta ici hep buzimle..yanliz icime sinmeyen biseyler var sanki..sex hayatimiz normal ilerliyor..ve bayagi bir oyun bagimlisiydi.suan hala telden iyun oynuyor.ben bu konuda inunla kavga ettim bayagi..ven yanindayken genelde oyun oynuyor.ama surekli telefon yaninda hic bir dk ayirmiyor..ama huc ama hic ayirmiyor.gece sirf komedinin uzerine koyuyor uyurken..okadar.tualete giderken bile yaninda hatta bugun copleri atmaya gitti hla yaninda..venim elimde gorunce telefonumu yakiniyor.hep elinde diye.ben telefobu dusa yanima alsam hemen diyor bak bak ne karistiriyorsun falan.ama kendisi cogu kez hatta hep oyle..genelde telefin sesi son ses olur kobusmalarda bugun kisikti tel gorusmesi yaparken.kimle kobustugu pek belli degil.arkadaslari ile toplanacaklar bugun cikti evden biraz once.oyle pek suslenmedi ama askam discoya gidebilrlermis.aramaizda dun soyle bir diolog gecti o; yarin belki mac tan sonra cikicaz. Tamam dedim..o; iste alkollu olucamizdan taksiyle gidiyoruz( ciktiklarinda genelde 5 te evde olurlar ve ayda yilda bi cikar disari.) Dediki; grc olunca vana kalsa arkdasta kalirim discodan sonra..sordum ben; neden cikiyorsan eve gelmelisin direk sabah. O; uste para az taksiyle ordan vurasi 30 frank falan dedi.ozman cikmaman lagzim disari cikmani kaldiririm* bende cikarim istersem zaten sorun yok.. ) ama bu kadsr olmaz guven sarsici dedim.hemen dedi sen bama tam guvenmiyorsun yo hayir jalman hosuma gitmez dedim.oyle kapandi ben para olsa taviki gelirim dedi.ama arkadaslarla cikiyoruz taksiyi beraber oduyoruz dedi..neyse ki bende bir suphe var.bu tavirlardan sizce abartiyormuyum.bu arada yurt disinda yasiyoruz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O bana arkadaslarimla biyerlerw gitmeme karismaz bende ona aslinda ama bikmitorum abartiyormuyum lutfen yardim edin suan biraz gerginim regl olucam velki ondan kuruyorum ama bilmiyorum iste

Eski konularınıza bakarak bana öyle geldi..:KK14:
Yanılmam pek maalesef. Umarım yanılırım bu kez..

Eski konularınıza bakarak bana öyle geldi..:KK14:
Yanılmam pek maalesef. Umarım yanılırım bu kez..

Ona cok guvenirim ama iyi hissetmiyorum ve bilmiyorum beden boyle hissettigimi birden bire

Takip etme imkanınız varsa edin bence..

Benim imkaanim yok kizim evde ve kucuk ama arkadasa dedim gel gelirse edicem insallaj ettigim icin utanirim kendimden

onsuz bir bok degilmisim laflara bak.kendisi beni buraya getirdi.kolaymismis herseye yeniden vaslamak allah belasini versin..boyle saygisiz adam gormedim.cok iyi viliyorum ve bunun olmasini hic istemem ama bu kadar agresif vir insanki coxuga da cok kiziyor.bu kadar soyleme ablat once dedigimdede.gerizekali iste diyor.profisor gibi olmaliymia iki yasinda.kizimin tarin virgun onun tavirlarina dayanacagini sanmiyorym ceker gider..

son konunuzda bunu yazmissiniz, esiniz cok iyi bir insan mi?
hala bunu nasil diyorsunuz anlamadim.

diger konu basliginizda su

"Bana ha elim ha seb dedi"

aldatiyor olabilirde olmayabilirde onu bilemem ama hareketleri süpheli
bence esiniz size ne yazikki hic deger vermiyor ve umrunda degil pek ne yaptiginiz

Benim imkaanim yok kizim evde ve kucuk ama arkadasa dedim gel gelirse edicem insallaj ettigim icin utanirim kendimden

İnşallah.. Hissettiğiniz tek duygu utanç olur inşallah..

Evli adamın gecenin köründe baskasının evinde ne isi var, hele disco miscoda...Şüphe uyandırıcı. Bir de bana güvenmiyorsun demis, sen dans edilen eller havaya yerlere takıl evli iken, üstüne bana güven de...İlla gidecekse de seni de götürsün. Bekci gibin al düdügü eline, uygunsuz vaziyetlerde öttürüverirsin. :KK1:

Evli adamın gecenin köründe baskasının evinde ne isi var, hele disco miscoda...Şüphe uyandırıcı. Bir de bana güvenmiyorsun demis, sen dans edilen eller havaya yerlere takıl evli iken, üstüne bana güven de...İlla gidecekse de seni de götürsün. Bekci gibin al düdügü eline, uygunsuz vaziyetlerde öttürüverirsin. :KK1:

Sendemi yurt disinda yasiyorsun nickin tanidik geldi de..

Bencede yanlis,evli barkli adamin geceleri cikmasi,bi yerleri eksilmez cikmazlarsa!

Bencede yanlis,evli barkli adamin geceleri cikmasi,bi yerleri eksilmez cikmazlarsa!

Bizde kadinlar cikiyorz ama en son nezmandi inan hatirlamiyorum.cok degil..sende cikabilirsin arkadaslarinla diyor.beraber cikamiyorz kizkmizi birakacak kimse yok ama dun bir arkadasi ayarladim bugun benide gotursin diye.arladaslarla cikicaz dedim ya dedi.dinlemedinmi dedi ama belli drgil dedi..dogum gununde cikariz dedi biribi ayarlariz dedi..ama bem genede sende gel askim ne olacak demesini bekledim aslinda

Kusura bakmayın ama önceki konularınızdan anladığım kadarıyla size pek değer vermiyor. Bilemiyorum, mesela benim eşim sadece onun bildiği ve güvendiği insanlarla gündüz saatlerinde buluşmama izin veriyor, akşamları onsuz çıkmıyorum, o yüzden sizin eşinizin 'sen de çık' demesi fazla kıskanmadığını ve önemsemediğini gösteriyor bence. Yurtdışında yaşadığınız için iş daha kötü, orada insanlar Türkiye'deki değil, kendiniz bilirsiniz, bayanlar daha rahat. Çok karamsar konuştum belki. Gerçekten öğrenmek istiyorsanız takip edin. Ama aldattığını öğrenirseniz ne yapacaksınız? Şu anki hayatınızdan memnunsanız bence fazla kurcalamayın, eşinizle oturup konuşmayı deneyin onun yerine, üzüldüğünüz noktaları belirtin. Onun da isteklerine kulak verin, çoğu zaman erkekler aslında oldukça basit isteklerini evde karşılayamayınca gözü dışarı kayıyor. Umarım her şey yolunda gider.

Bizde kadinlar cikiyorz ama en son nezmandi inan hatirlamiyorum.cok degil..sende cikabilirsin arkadaslarinla diyor.beraber cikamiyorz kizkmizi birakacak kimse yok ama dun bir arkadasi ayarladim bugun benide gotursin diye.arladaslarla cikicaz dedim ya dedi.dinlemedinmi dedi ama belli drgil dedi..dogum gununde cikariz dedi biribi ayarlariz dedi..ama bem genede sende gel askim ne olacak demesini bekledim aslinda

O arkadaslari evler mi?

Taksi parası için eve dönemeyecekse, çıkmasın bi zahmet. Ama niyetini bilemeyiz tabii. Sen daha iyi bilirsin bizden.

Taksi parası için eve dönemeyecekse, çıkmasın bi zahmet. Ama niyetini bilemeyiz tabii. Sen daha iyi bilirsin bizden.

Bende oyle dedim.sana herzman guvendim dedim ama senin sinirlari bilmen lagzim dedim evet drdi ama bilmiyorum icimde garip bir suphe girdi bende anlam veremedim

Kusura bakmayın ama önceki konularınızdan anladığım kadarıyla size pek değer vermiyor. Bilemiyorum, mesela benim eşim sadece onun bildiği ve güvendiği insanlarla gündüz saatlerinde buluşmama izin veriyor, akşamları onsuz çıkmıyorum, o yüzden sizin eşinizin 'sen de çık' demesi fazla kıskanmadığını ve önemsemediğini gösteriyor bence. Yurtdışında yaşadığınız için iş daha kötü, orada insanlar Türkiye'deki değil, kendiniz bilirsiniz, bayanlar daha rahat. Çok karamsar konuştum belki. Gerçekten öğrenmek istiyorsanız takip edin. Ama aldattığını öğrenirseniz ne yapacaksınız? Şu anki hayatınızdan memnunsanız bence fazla kurcalamayın, eşinizle oturup konuşmayı deneyin onun yerine, üzüldüğünüz noktaları belirtin. Onun da isteklerine kulak verin, çoğu zaman erkekler aslında oldukça basit isteklerini evde karşılayamayınca gözü dışarı kayıyor. Umarım her şey yolunda gider.

Burda pek oyle asilmalar laf atmalar olmuyor gerkes cikiyor.kendi gurubuyla ama tabiki curt birt insanlarla degil.cok grc kalmadan geri dinmustuk biz.bana dedi aslinda seninle cikmak isterim falan diye..ama dedigim gibi umarim kuruntudur

Bi kere beni kiskanmiyorsun fazla drdim.oda dediki kiskanmaz olur muyum kiskaniyorum.ama sana sonsuz guveniyorum.hayatimda hic kimse bana bu kadsr guven vermedi diye

X