Acaba hamile miyim???

Merhabalar. Lütfen bana bir yol gösterin. Benim mide bulantılarım ve sol alt karnımda ağrılarım vardı. Ultrasona gittim ve doktor mide bağırsaklarımda sorun olduğunu söyledi bi de yumurtalıklarıma baktı ve regl olucaksın gibi bir şey söyledi. Zaten reglden önce bende kaşıntı akıntı olurdu biliyodum regl olucağımı. Dediği gibi 2gün sonra yani 5ekimde regl oldum 5gün sürdü normal, bir paket pedi bitirdim. Mide için de ilaç aldım ve mide bulantılarım da gitti. Ama karnım şiş gibi sanki. Bu hamilelik piskolojisinden kurtulamadım bir türlü. Ben bekarım kimseyle ilişkiye de girmedim. Size komik gelicek ama tualetden falan sperm bulaşmış ola bilir mi? Regl oldum diye bi tarafdan içim rahat ama bilmiyorum sanki karnım hamile karnı gibi. Üstüne görme falan diye bişeyler okudum o da kafamı karıştırdı. belimde de ara ara ağrılar oluyo. Test yapmak istedim ama sonucundan korkuyorum. Ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardım edin:/
Ya 🤦🏻‍♀️😂 ne demek tuvaletten hamile kalmış olabilir miyim? Yahu saçmalamayın!

Merhabalar. Lütfen bana bir yol gösterin. Benim mide bulantılarım ve sol alt karnımda ağrılarım vardı. Ultrasona gittim ve doktor mide bağırsaklarımda sorun olduğunu söyledi bi de yumurtalıklarıma baktı ve regl olucaksın gibi bir şey söyledi. Zaten reglden önce bende kaşıntı akıntı olurdu biliyodum regl olucağımı. Dediği gibi 2gün sonra yani 5ekimde regl oldum 5gün sürdü normal, bir paket pedi bitirdim. Mide için de ilaç aldım ve mide bulantılarım da gitti. Ama karnım şiş gibi sanki. Bu hamilelik piskolojisinden kurtulamadım bir türlü. Ben bekarım kimseyle ilişkiye de girmedim. Size komik gelicek ama tualetden falan sperm bulaşmış ola bilir mi? Regl oldum diye bi tarafdan içim rahat ama bilmiyorum sanki karnım hamile karnı gibi. Üstüne görme falan diye bişeyler okudum o da kafamı karıştırdı. belimde de ara ara ağrılar oluyo. Test yapmak istedim ama sonucundan korkuyorum. Ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardım edin:/
Canım kimseyle ilişkin olmadıysa neden korkuyorsun ki yoktur bişey merak etme . Hamile kalmak o kadarda kolay değil şişkinlik ilaçlardan kaynaklıdır

Canım evli misin hamile kalmaya engel bu hastalık? Kullandığın bir ilaç var mı ağrılar çok şiddetli oluyor 😢
:KK43: 10 aydır evliyim hamile kalamadım hala hıc korunmadık kasımda doktora gidicem korkuyorum da 😢😢😢
cok ılac kullandım dogum kontrol vb. ama hep kistleri baskıladı ve bırakınca yine aynı şey.. ağrım olunca rezene cayı ıcıyorum acilde serum agrı kesıcıler öyle idare edip yaşıyoruz cok zor bi hastalık malasef yaşayan bilir endometrosizi :KK43:

:KK43: 10 aydır evliyim hamile kalamadım hala hıc korunmadık kasımda doktora gidicem korkuyorum da 😢😢😢
cok ılac kullandım dogum kontrol vb. ama hep kistleri baskıladı ve bırakınca yine aynı şey.. ağrım olunca rezene cayı ıcıyorum acilde serum agrı kesıcıler öyle idare edip yaşıyoruz cok zor bi hastalık malasef yaşayan bilir endometrosizi :KK43:
Evet canım maalesef çocuğa engel. Ağrıdan zaten çocuk yapacak hali de olmuyor insanın. Benim devamlı olarak ağrım var. En şiddetli adet ve yumurtlama döneminde oluyor. Diğer günler daha hafif ama hep ağrı 😣

Denemediğim bitki çayı kalmadı ağrıyı kesmiyor

☹️ Cok gecmıs olsun seni cok iyi anlıyorum gercekten doktora kesın git cok zor bi hastalık senelerdir cekıyorum senelerdır dün de benim ağrım oldu cok kötu bı sekılde☹️ Yaşamayan bilmezzzz
Sana doktor ne çözüm buldu canım? Bende kist yok karın içinde muhtemelen yapışıklık ve lezyonlar vardır dedi doktor. Ağrı kesici içiyorum. Dayanılır dert değil. Bir ayın yarısı ağrıyla geçiyor

Sana doktor ne çözüm buldu canım? Bende kist yok karın içinde muhtemelen yapışıklık ve lezyonlar vardır dedi doktor. Ağrı kesici içiyorum. Dayanılır dert değil. Bir ayın yarısı ağrıyla geçiyor
Ben doğum kontrol kullandım baskılamak ıcın bir işe yaramadı, ameliyat dedi ben olmadım ahm cok dusuk benım rezervim düşmesinden korktum ve suan yurtdısındayım Türkiye gidince tüp bebeğe gidicem bakalım ne olcak. Yani bi
Çözüm yokki gecici seyler

Psikolojik olarak çok etkilendim diyorsun ya neyi gördün yada ne yaşadın da etkilendin bu kadar sperm içine uçarak gelmez kızlar doğru söylüyor ben evliyim 1 yıl + 5 aydır denedim halde olmuyo senin hamile kalma şansın %0 üstelik spermler benim içime geliyo canım komik yani 😂bi ara televizyona bi şey çıkmıştı hatırlıyorum ben bunu tuvalete oturdum hamile kaldım diye Müge anlıya acaba sen bundan etkilenmiş olmayasın o kadına inanmasan iyi edersin bari sonunu izle de sonucu öğren hemen Müge anlı yalan söylediğini ortaya çıkarmıştır 😉

X