Acaba hamilemiyim?🌸

Cbkc11

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
27
6
26
Merhaba bi bakarmısınız sizce gebelik varmı yoksa yanıltımı ilk test böyle aynı gün ikinciyi de yaptım negatif 😒 reglıma 6 gün var 🌸

Merhaba bi bakarmısınız sizce gebelik varmı yoksa yanıltımı ilk test böyle aynı gün ikinciyi de yaptım negatif 😒 reglıma 6 gün var 🌸
Canım testin kuru halinde çizgi görünüyo
Gün içinde tekrarladığın testte idrarını bişey yiyip içmeden en az 3 4 saat tutman gerekiyo eger tutmadıysan negatif cıkmıs olabilir varsa
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 🤲🥰

Canım testin kuru halinde çizgi görünüyo
Gün içinde tekrarladığın testte idrarını bişey yiyip içmeden en az 3 4 saat tutman gerekiyo eger tutmadıysan negatif cıkmıs olabilir varsa
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 🤲🥰
İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin işin garibi birde testin o bulanık hali zaman aşımından sonra oldu bozuk değildir inşallah yinede çok teşekkürler yorumunuz için 🌸

İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin işin garibi birde testin o bulanık hali zaman aşımından sonra oldu bozuk değildir inşallah yinede çok teşekkürler yorumunuz için 🌸
Canım yarın sabah yine yap varsa aynı şekilde yine cıkar
Ama aynı marka test olsun mümkünse çünkü farklı oluyo hcg duyarlılıkları ve bazılarında görünen diğer markada Görünmüyo
Ben oncomed marka test yapmıstım adete 4 gün kala başlamıştım
Laboquick testlerde gayet hassas ve iyi bir marka

Canım yarın sabah yine yap varsa aynı şekilde yine cıkar
Ama aynı marka test olsun mümkünse çünkü farklı oluyo hcg duyarlılıkları ve bazılarında görünen diğer markada Görünmüyo
Ben oncomed marka test yapmıstım adete 4 gün kala başlamıştım
Laboquick testlerde gayet hassas ve iyi bir marka
Öneriniz için çok teşekkür ederim gerçekten mutlaka denicem hayırlı sonuçlar olur inşallah 🌸

Daha yeni bence , Allah hayırlısını nasip etsin , erken gebelik testi alin adete 6 güne kadar sonuç veren test var yada adet zamaninizi bekleyip kan testi yapın bence, hayırlı olsun 🙏

Daha yeni bence , Allah hayırlısını nasip etsin , erken gebelik testi alin adete 6 güne kadar sonuç veren test var yada adet zamaninizi bekleyip kan testi yapın bence, hayırlı olsun 🙏
Allah razı olsun sağolun Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🌸 en kısa zamanda inşallah kan testi yaptırıcam önce regl tarihimi beklemeliyim diye düşünüyorum bi yanımda merak var hayırlısı inşallah 🌸

X