Acıbadem hastanesi dr.habibe seyisoğlu hamişleri buraya

stajyergelin

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
17
0

MERHABA HAMİŞLER :nazar:
HAMİLELİĞİMİ İLK ÖĞRENDİĞİM ANDAN İTİBAREN BU YOLCULUĞA HABİBE HANIM İLE BAŞLADIM:21:
KENDİSİ ÇOK TATLI DİLLİ GÜLER YÜZLÜ BİR DOKTOR
BENİM GİBİ HABİBE HANIMIN HASTASI HAMİŞLERLE FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPMAK İSTERİM
KİMLER VAR PARMAK KALDIRSIN:KK19:

Merhaba 29 haftalık hamileyim . Hamileleğimi öğrenir öğrenmez doktor araştırdım habibe hanımı bir arkadaşım tavsiye etti sonra yorumları okudum .yorumların hepsinde habibe hanımın ilgisizliğinden yoğunluğundan şikayetçilerdi kadın demekki iyi ,bir iki kişinin şikayet etmesi beni etkilemez dedim ve habibe hanıma gittik.ilk aylar çok güleryüzlü sakin ama bizi fazla tutmak istemediği belli hemen başka hasta bakmak istiyor dedikki normal bizi çok fazla bilgilendirmiyor biz sormasak bir şey söylemiyor ve her seferinde bizi hatırlamaya çalışıyor dedimki abartma kadın yoğun olur böyle şeyler 12. Hafta da bizi 2 li tarama için randevu almamızı ama hangi zaman içersinde olması gerektiğini belirtmediği için biz randevuyu tam 1 ay sonrasına Zorla alabildik bize bu testin max 13. Haftada yapılması gerektiğini bana kuzenim söyledi ben doktoru arayıp bana hastane randevu vermedi en erken 1 ay sonrasına alabildik neden bizi uyarmadınız dediğimde aa olurmu biz söylemişizdir madem alamadınız randevu bizi aradaydınız hadi diyelim down sendromu çıktı aldırcakmısınız bebeği dedi ben tabiiki aldırma taraftarı değilim ama neden bize söylenmiyor bu ne rahatlıktır ben ağlaya sızlaya 4 lü tarama gününü bekledim.neyse 4 lü tarama testinde Allahtan bişi çıkmadı ben yine 1 şans verip habibe hanıma gitmeye karar verdim en son bombası ise 28. Haftada kan uyuşmazlığı testini unuttu ve bizim en başından beri kanımızın uyuşmadığını biliyordu .ben kendisinin mesleğine saygıduyuyorum başka hiç bir şekilde yüzünü bile görmek istemiyorum Ama asla kimseye tavsiye etmiyorum zaten normal doğum taragtarı değil ilgisiz sorumsuz seni her seferinde unutan yapılması gereken testleri unutan sana söylemeyen not bırakırsın çok geç dönen bir doktora gitmek isterseniz sizin kararınız .sırf bu şikayeti okuyun diye bu siteye üye oldum isteyen istediğine gidebilir ama benim canım yandı başkalarının yanmasın derim yani Habibe Seyisoğluna giderken 2 kere daha düşünün derim

X