Tüp Bebek Merkezleri acıbadem tüp bebek merkezi hakkında

onuseviyorum

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
1.436
10
acıbadem tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olan varmı acaba?
ben ümreye gidip geldikten sonra bu merkeze gitmeyi düşünüyorum
acaba fiyatları hakkında bilgi sahibi olan varmı aranızda...:sm_confused:

internet siitesinde fiyatlar konusunda açıklama var evet.
3900 ytl miş.bana ii geldi.ama yinede doktorları hakkında bilgi alabilirsem ii olur.

acıbadem tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olan varmı acaba?
ben ümreye gidip geldikten sonra bu merkeze gitmeyi düşünüyorum
acaba fiyatları hakkında bilgi sahibi olan varmı aranızda...:sm_confused:

Canımmm başlamaya karar verdin demek çok iyi yapmışsın, Acıbadem tüp bebek merkezinde bir tanıdığım ve yine onun bir akrabası tüp bebek yaptırdılar, ikisininde ikiz oldu, Dr.Cem bey varmış tüpbebek merkezinin sorumlusu onlar onda tedavi oldular ve çok memnun olduklarını söylediler, ama bayan doktorları hakkında pek bilgim yok, fiyatlarıda senin gördüğün gibi diye biliyorum, hatta ikinci denemede indirimli, üçüncü denemede ücretsiz falan gibi bir kampanyaları vardı hala devam ediyomu bilmiyorum, hadi hayırlı olur inşallah a.s.

öncelikle CENABI HAK ziaretini mübarek eylesin.bende 5 yıllık evliyim,erkek doktora gitmedim.beceriksiz kadınların elinde yıllarım gitti.ilk cem beye gittim erkek olarak.bu ay yine beceriksiz bir bayanda tüp bebek ve negatif.tatiri ilahide var fakat bize düşeni tam yapmak gerekiyor.çok araştırdım bende cem beyde yaptırcam 2.denememi inşallah.RASULLALLAHA BİZDEN SELAM GÖTÜR.ALLAHA EMANET

Canımmm başlamaya karar verdin demek çok iyi yapmışsın, Acıbadem tüp bebek merkezinde bir tanıdığım ve yine onun bir akrabası tüp bebek yaptırdılar, ikisininde ikiz oldu, Dr.Cem bey varmış tüpbebek merkezinin sorumlusu onlar onda tedavi oldular ve çok memnun olduklarını söylediler, ama bayan doktorları hakkında pek bilgim yok, fiyatlarıda senin gördüğün gibi diye biliyorum, hatta ikinci denemede indirimli, üçüncü denemede ücretsiz falan gibi bir kampanyaları vardı hala devam ediyomu bilmiyorum, hadi hayırlı olur inşallah a.s.

cevabın için teşekkürler ama bayan doktor olursa
ii olur benm için.varmıdır acaba.telefon açıp öğrenicem
yarın.orası bana yakın hem.kolay olur gidip gelmesi.
bi yerden başlamak lazım.allah hepimizin yardımcısı olsun..:1hug:

Slm arkadaşlar benımde 4 tane tup bebek denemem var sonuc olumsuz tabıkıde yenı tedavımı bende Acıbademde başlayacagım 1 ay dınnendıkten sonra Acıbademle gıttım görüştümm çok ılgışendıler ve dr benımle 45 dk ılgılendı butun testlerımı ınceledı dıger hastanelerde dr belkı göruyorsun gorursen bıle 5 dk benım çok içime sındı bırde başarılı bır hastaneymıs methını duydum.................

Birde bişiii öğrenmek istiyorummm bu genetık tanı dedıklerı şeyı yapıcak Acıbademdekı dr bana Yumurtalarımın ustunde anne rahmıne bırakılmadan ıncelemeye alıcam görüntü olarak en ıyısını degıll inceleyerek byopsı yaparak en ıyılerını bulucam dedı bunun fiyatını bilen varmııı tel de bilgi vermıyorlar

Birde bişiii öğrenmek istiyorummm bu genetık tanı dedıklerı şeyı yapıcak Acıbademdekı dr bana Yumurtalarımın ustunde anne rahmıne bırakılmadan ıncelemeye alıcam görüntü olarak en ıyısını degıll inceleyerek byopsı yaparak en ıyılerını bulucam dedı bunun fiyatını bilen varmııı tel de bilgi vermıyorlar

internet sitesinde fiyat ayrıntıları yazıyo.international acıbadem tüp bebek
merkezinde 730 ytl canım.internet sitelerinde yazıo.ben international acıbadem hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum.yerimseniben

arkadaşlar merak etttim ve bende acıbadem'in sitesine girdim,bu fiyatlara ilaç fiyatları dahil değil sanırım ?çünkü açıkçası tüp bebek konusunda hiç deneyimim olmadığı için verilen fiyatın içine ne dahildir ne dahil değildir bilemiyorum,eşimle tüp bebek yapmayı düşündüğümüz için soruyorum,hastane bana da yakın,medical park'la acıbadem bakırköy arasında kararsızımCADIARZU

ben telefonla sordum yapılan testler ve işlemlerin hepsi bu fiyatın içinde dediler.
telefonla daha net bir bilgi alabilirsin arkadaşım.:1rolleyes:

arkadaşlar merak etttim ve bende acıbadem'in sitesine girdim,bu fiyatlara ilaç fiyatları dahil değil sanırım ?çünkü açıkçası tüp bebek konusunda hiç deneyimim olmadığı için verilen fiyatın içine ne dahildir ne dahil değildir bilemiyorum,eşimle tüp bebek yapmayı düşündüğümüz için soruyorum,hastane bana da yakın,medical park'la acıbadem bakırköy arasında kararsızımCADIARZU

araştırmakta tabii fayda var.ama benim için
fiyattan çok rahat edebileceğim bir merkez
olması önemli.ee napalım katlancaz artık masrafa
bebişler için.telefonda bile onlardan pozitif elektrik aldım
hatta bana numaram gözüktüğü için geri döndüler.
ve isterseniz bir randevu ayarlayabiliriz dediler.
orayı denemeyi düşünüyorum.

bide sormak istediğim bişi var...
acaba sigorta yada bağkur ilaçları karşılıyomu arkadaşlar
bi bilginiz varmı?

ssk ilaçların %80 ını hastane masraflarınında %20 sını karşılıyor canım ben oyle yaptırdım toplam masraf tüp bebekte bana ilaçlarda dahil 2.300-ytl ye mal oldu ama heyet raporu lazım ben Üniversite hastanesinden aldım 1 haftada verdiler belkı sizlere yararı olur diye yazıyorum:)

birde ben 4 kez tüp bebek denediğim için biliyorum muhakkat merkezler arasında fark vardır ama eğer ssk dan yararlanmadan yaptırmak istersenız 6.000-ytl yı buluyor benım gittiğim diğer hastanede fiyat 2.500-usd ilaçlar dahil değildi

Merhaba Bende Acibademde Tüp Bebek Yaptirdim Dr. Deniz Gökalp çok Güzel Ilgileniyorlar Benim 2 Demede Sonuç Kötü Oldu. şuan 3 Adet Dondurulmuş Embiriyom Var Ben Biraz Kendime Zaman Ayirdim.temmuz Gibi Transferi Düşünüyorum Inşallah Bu Seferki Olur.fiyatlar Ise Internette Gördüğün Gibi Ilaçlarda Yardimci Oluyorlar Ssk Için Rapor Hazirliyorlar.merak Etme Gidebilirsin Dr. Cem Bey'de Tüp Bebek Sorumlusu Onunda Metnini Duydum Ama Ben Deniz Hanim Kontrolünde Tedavi Oldum Memnunum...

Selam Canim. Bende Acibadem Hastanesinde Deniycem Ikinci Tüp Bebek Denememi.çok Araştirdim.fiyati 3950 Ytl.ancak Ilaçlar Dahil Mi Bilmiyorum .devlet Güvencen Varsa Sorun Olmaz.ayrica 48 Ay Taksit Yapiyorlarmiş.bende Ilk Tüp Bebek Denememin Maddi Külfetini Toparlar Toparlamaz Oraya Gidicem.buda Eylül Ekim Ayni Bulur.inşallah Gönlüne Göre Veriri Rabbim.umreye Gidicekmişsin Bizim Içinde Dua Et Allah Kabul Etsin şimdiden.sevgiler Canim.

X