Acıbağdem Hastanesi ve Labaratuvarı

AYDINLAR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
4
0
Merhaba,
lütfen aşağıdaki yazımı herkes dikkatli okusun. herşey marka değildir. Acıbağdem sağlık kuruluşuna güvenseydim başıma neler gelirdi Allah bilir... şikayetimi bildirmeme rağmen hiç bişey de yapılmadı. Acıbağdem sağlık kurumlarına giderken iki kere düşünün...


Eşimle olan kan uyuşmazlığı ve ikinci gebeliğim nedeniyle, doktorumun isteği üzerine, 01/10/2011 ve 15/10/2011 tarihlerinde Jfk Hastanesi Acıbadem laboratuvarlarında İNDİREKT COOMBS testi yaptırdım. Test sonucumun pozitif çıktığı, hastane raporunda teyit edilmiştir.

Aynı testi, 4 farklı laboratuvar ve hastanede yaptırdığımda, sonuç negatif olarak tespit edilmiş olup bir sorun olmadığı belgelenmiştir. işletmenin rapor sonuçlarına güvenerek işlem yapmamız halinde, çok farklı tedavilerin uygulanması ve benim ve bebeğimin telafisi mümkün olmayan olumsuzluklara maruz kalmamız söz konusu olacaktı.

Bu halde dahi, hastanenin yanlış sonucu nedeniyle büyük bir psikolojik travma yaşadığım gibi, alternatif testler nedeniyle maddi ve fiziksel yönden de zarar görmüş bulunmaktayım.
Şikayetim 10 Kasım 2011 tarihinde iletilmiş olup,meydana gelen durumla ilgili gerekli araştırmanın yapılması için JFK HOSPİTAL ACIBADEM SAĞLIK KURUMLARI başhekiminee iletildi. Ancak konu hakkında bir dönüş alınamamıştır.
 

Mavielif

Laborant
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
22
0
Çok büyük geçmiş olsun.. Çok ama Çok önemli bi konuya değinmişssin herşey marka değil bazı kurum ve kuruluşlar hizmetlerini değil isimlerini pazarlıyorlar özellikle sağlık konusunda herkesin bilinçli olması ve sorgulaması gerekir. Bir laborant olarak böyle durumlarla çok karşılaştım en önemlisi hasta memnuniyeti !