Aciil kizlarrr

Yelizakinci

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
182
74
29
Kizlar ben dun gebe oldugumu ogrendim mutluluktan havalara uctum ya akşam hemen gidip 10 da kan testi verdiim 1235 cikti hamilesin denildi sabah doktora gittim kadin doguma doktor morelimi cok bozdu agdet tarihime göre 5 haftalik oluyo utrasyondan bakti kese gorulmedi dis gebelik olabilir dedi hemen kan testi istedi 1735 cikti aksam 10 dan sabah 10 a kadar yani 12 saatte bu kadar artmis yani iyi değil mi korkudan napicagimi bilmiyorum dis gebelik olmasin :KK43:((

meyremasin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
2.050
1.083
Bence cok normal canım. Zaten kese 200leri gecmeden gorulmuyor diye biliyorum. Bu doktorlar neden bukadar umursamaz karsisndakinin psikolojisini hic anlamam.. Sakin ol ve kontrollerni aksatma canm.
Allahin izniyle hersey yolundadir insaallah. Hayırlı olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1185 gün geçti.

meyremasin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
2.050
1.083
Şöyle biliyorum buarada;

Günlük enaz %60 artmis olmasi gerekiyor. Seninki 12 saatte bile %40 civari artmis. Bence cok normal. Telase etme. Ama keseyi gorene .kdr ihmal.etme canm. Muhtemelen bir kac.güne kalmaz görürsün.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1185 gün geçti.

Yelizakinci

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
182
74
29
Ayy canim cok sagol sen yuregime boyle sanki su serptin ya hastaneden geldigimden beri o kadar kotuyum ki anlatamam. Bu kadar gaddar bi doktor gormedim insansin yani karsindakinin ne dusunucegini ne hissedebilicegini bilirsin pat diye kese gorunmuyo yavas ilerliyo hormon dis gebelik olabilir

sweetwitch01

❤️ Bir prens ❤️ Bir prenses ❤️
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
6.411
6.029
32
o değerde ne kesesiymiş.. göremez ki.. 3000lerde falan anca görünüyor canım. acele etme sen. bekle ve başka doktora git. şu moral bozan doktorlara çok sinir oluyorum yaaa... hayırlı olaun sağlıkla al kucağına minnoşu..

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Can'ım ilk kızımda çok net hatırlıyorum bthcg 1500 lerde çıkmıştı muane olduğum gün ama benim ne kese vardı ne Bebek. Bana rahim duvarın kalınlaşmış hamilesin büyük ihtimal iki hafta sonra gel dedi. İki hafta sonra gittim Bebek bardı kese içinde. Benimde adetim 4-5 gün geçmişti 5 haftalıktım sata göre. Geç döllenmeydi zaten

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1439 gün geçti.

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.360
11.960
Ohoooo nerden buldun bu doktoru arkadasim boskoy

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :69.1 Kg. Şimdiki Kilom :58.9 Kg.

Yelizakinci

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
182
74
29
o değerde ne kesesiymiş.. göremez ki.. 3000lerde falan anca görünüyor canım. acele etme sen. bekle ve başka doktora git. şu moral bozan doktorlara çok sinir oluyorum yaaa... hayırlı olaun sağlıkla al kucağına minnoşu..
Çok sağol canım ya ama ne moral bozma evde oturdum ağladım sonra kocam kızdı öyle birşey yok sıkıntı yapma bosu boşuna kanaman felan olucak dedi ayy kızlar sizde iyiki varsiniz rahatlatiyonuz gercekten

Yelizakinci

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
182
74
29
Can'ım ilk kızımda çok net hatırlıyorum bthcg 1500 lerde çıkmıştı muane olduğum gün ama benim ne kese vardı ne Bebek. Bana rahim duvarın kalınlaşmış hamilesin büyük ihtimal iki hafta sonra gel dedi. İki hafta sonra gittim Bebek bardı kese içinde. Benimde adetim 4-5 gün geçmişti 5 haftalıktım sata göre. Geç döllenmeydi zaten
İnşallah bende görürüm canım ya

printemps

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
1.066
1.094
Özele git. Ultrosonu güzel olan. Ben 6 haftalık gittim kalp atışını duyduk. Ama iyi bir doktora gitmek lazım. benim düşük tehlikem oldu diye gitmiştim ben. Bir kaç gün bekle. Sadece doğum üzerine olan bir özel hastahaneye git.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1416 gün geçti.

loori

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2012
9.900
1.587
Canım merak etme gorulur. Ikı gun sonra degıl de ıkı hafta sonra gıtsın hem kalp atısı hem bebegı gorursun. 7 haftalık olunca. Ben ilk kontrolume 9 haftalıkken gıttım :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1352 gün geçti.

Yelizakinci

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
182
74
29
Canım merak etme gorulur. Ikı gun sonra degıl de ıkı hafta sonra gıtsın hem kalp atısı hem bebegı gorursun. 7 haftalık olunca. Ben ilk kontrolume 9 haftalıkken gıttım :KK70:
Bakicam canım ya eğer stres yapmazsam ben beklerim stres olursam beklemeden doktora giderimm