Acik öğretim ders kitaplari

Aylak hatun

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
414
305
37
Merhabalar ikinci üniversite önlisans okunabilir mi bir de d kayıt yaptırmayan aof online kitaplara ulaşabilir miyim illa kayıtlı öğrenci olmak mı gerekiyor bilgisi olan varsa paylaşırlar sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhabalar ikinci üniversite önlisans okunabilir mi bir de d kayıt yaptırmayan aof online kitaplara ulaşabilir miyim illa kayıtlı öğrenci olmak mı gerekiyor bilgisi olan varsa paylaşırlar sevinirim şimdiden teşekkürler
Googleda "..... dersi pdf" şeklinde aratın büyük ihtimalle çıkacaktır.

KİTAPLAR E-KAMPÜSTE PDF VEYA HTML OLARAK BULUNUYOR. BEN ÜNİTE ÖZETLERİNİ ÇIKTI ALIP
VİDEOLARI DİNLİYORUM
CANLI DERSLERE KATILIYORUM.
AYNI ÜNİVERSİTEDEN DEĞİL FARKLI ÜNİVERSİTEYE İKİNCİ ÜNİ OLARAK KAYIT YAPILABİLİYOR.
AMA ÖNLİSANS-LİSANS BİLEMİYORUM O KONUYU :)

KİTAPLAR E-KAMPÜSTE PDF VEYA HTML OLARAK BULUNUYOR. BEN ÜNİTE ÖZETLERİNİ ÇIKTI ALIP
VİDEOLARI DİNLİYORUM
AYNI ÜNİVERSİTEDEN DEĞİL FARKLI ÜNİVERSİTEYE İKİNCİ ÜNİ OLARAK KAYIT YAPILABİLİYOR.
AMA ÖNLİSANS-LİSANS BİLEMİYORUM O KONUYU :)ci olmadan yapılabiliyor mu

VİDEOLARI DİNLİYORUM
AMA ÖNLİSANS-LİSANS BİLEMİYORUM O KONUYU :)
Öğrenci girisi olmadan kitaplara ulabiliyorsunuz yani doğru mu anladım

X