Mutfak Dekorasyonu açık renk mi koyu renk mi???

bence acik herzaman insana huzur veriyor evi daha genis gösteriyor bu kanitlanmis bisey yani gerci renkler ve zevkelr tartisilmaz senin hangisi icine siniyorsa bence o önemli olan da o bence

Tatlışım bence lake almalısın.Beyaz ve krem tonda lakeler çok hoş durur bence. Yada karışık yani venge krem karışık alabilirsin mesela şart mı o modeli alman? ben mobilya dekorasyon konusuuna bayılırım. Bu konuda guru oldum :) evet bence karışık renklerde al. hem tek düze olmaz.Benim yemek takımım beyaz parlak lake ama üzerinde siyahlarda var.

Kizlar ben kesinlikle beyaz renk seviyorum ama temizligi acisindan pratik mi bilmiyorum. beyaz kullanan arkadaslar beyaz mobilya kullanisli mi? Cizikleri gosteriyormu ve cocuklu ailede beyaz mobilya dogru bir secim mi?

Valla bacım bence beyaz seviyosan almalısın.Ben beyaz kullanıyorum çokta rahat temizleniyor. Ama nasıl kalitede boyandığını bilmek lazım. benimkiler hiç çizilmedi o konuda bişey diyemicim :)
:eheh:mutluyum......... kardeşime söyliyimde arkadaşını buraya üye yapsın hanımlara mobilya konusunda yardımcı olsun bare :))

birinci resim şuan gözükmyo
ama ikincisine bayıldım
bence kesinlikle açık renk ferah ferah

kızlar yemek odası sizce açık renk mi olmalı yoksa koyu renk mi???

irene_yemek-odasi-yeni_s.jpg

mozaik_yemek_odasi_takimi.JPG

selaleyemek.JPG

gokcewenge.jpg

kesinliklee koyu renk açık renkler 90 lı yıllarda modaydı sonra kalkdı şimdilerde gene girdi ama koyu renk her zaman ağır asil ve gösderişli duruyor bir ömür modası geçmez yani ben koyu renk tarafdarıyım

X