Acil! Kızlar boğazıma Parıl kaçtı

O zaman kusturun kendinizi

Zira böyle de rahatsızsınız

O zaman atar dışarı belki

Benim de bir kere yutarken de değil böyle mide girişimde kaldı gibi olmuştu 2-3 saat sürdü o garip his
Çok denedim ama kusamadim. Ama besbelli yapışıp takılmış bu kadar suya giderdi yoksa.. yutnukurkende incitiyor çünkü

Canım nasıl geçer bilmiyorum ama bana da olmuştu maydanoz dalıyla takılmıştı dicem kimse inanmıcak ama tam olarak öyle olmustu. :KK70:
Önerim Yok. Benimki bol yiyip içmekle geçmişti. Hatta eşime ölürsem çocuğum sana emanet bile demiştim :KK70:
Neyse konunu kaynatmıyım. Sadece seni anlıyorum, sana öyle gelmiyordur demek için geldim. Bence acile git tekrar.

Siz gerçekten bir tuhafsınız. Parol duruyordur hatta kemikleşmiştir. Yakınımın başına geldi ameliyatla aldılar.

Zaten mesajınızın başında belli etmişsiniz asabiyetinizi, bizde hata, siz yardımı falan haketmiyorsunuz. Bedduanız da size dönsün.

Güldürdün başıma gelecek şimdi :)

Canım şimdi eşime sordum benim nasıl geçmişti diye. O hatırlattı.
Kendi kendime böyle hırıltılı sanki boğuluyormuş gibi nefes alıp geriye iktirmiştim.
Ses kaydı da Yok ki yapıyım..

Hah beddua da geldi.
Siniriniz şu anki rahatsızlığınızdandır inşallah sadece.
Yoo beddua değil ayrıca siz gülmediyseniz sorun yok. Kaldı ki Kimse kimsenin üstüne zor anında gülüpte aranmasın nitekim belasını arayan belasını bulur.

Sanmıyorum. Parol aspirin gibi çok kolay eriyen bir ilaçtır. Yutmakta sorun yaşamıyorsunuz, bir sürü su içmişsiniz. Yemek borunuzda kalması zaten imkansız boyutu itabiyle de. Nefes borunuzda olsa bu kadar sürede çoktan rahatsızlığınız ciddi boyuta ulaşmıştı.
Yine de bu kadar panik yapıp, rahatsızlık duyup acile kadar gittiğiniz halde doktora görünmeden gelmeniz enteresan.
Grip salgını olduğundan acil tıklım tıklım doluydu iyice daraldim. Yorumunuz için sagolun Umarım yarına kadar geçer

Canım şimdi eşime sordum benim nasıl geçmişti diye. O hatırlattı.
Kendi kendime böyle hırıltılı sanki boğuluyormuş gibi nefes alıp geriye iktirmiştim.
Ses kaydı da Yok ki yapıyım..
Teşekkürler. Sizede mi takılmıştı? Bu kadar uzun sürdü mü peki?

Önce kendinize bakın. Bir bela aradınız mı geçmişte? Ne asabi bir kişilik pess
Sizde ekran başından bu zor durumuma gülmüş olmalısınız ki bu kadar stres yaptınız. Ayrıca ben şuan asabiysem bile ki bu halimle dalga geçtiginiz için bu çok normal. Peki sizde ki bu laubalilik nerden geliyor? Dalga geçip aranmak hak da bulmak hak değil mi?

Evet bi yorumum daha var üstte onda yazmıştım. Bana maydanoz takıldı dalıyla. Ama kimse inanmadı sizdeki gibi.
Baya sürmüştü 3 4 saat.
Bu inanmayıp boş konuşanlara da anlam veremiyorum. Sanki işimiz gücümüz yok maydanoz boğazımda kaldı diye yalan soyleyecegiz. Yorumunuz için teşekkür ederim umarım geçer..

En nefret ettiğim üç ilaç ve hepsinde başıma başınıza gelen geldi bir süre sonra geçti ilaçlar

* parol , minoset, gripin üçünüde bölerek içerim maalesef ;( gemiş olsun

X