Acil lütfen okuyun

XSNM

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
99
33
26
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür midem böyle eksiyor bazen de yanıyor ama bu mide yanması ekşimesi sonrası bazen tükürdügumde kan geliyor neyden olabilir acaba 28 haftalık hamileyim normal mi acaba napmam lazım baya korkuyorum bilenler yardım edebilir mi 🙈🙈

Geçmiş olsun.
Ülser varmiydi midenizde.midede yara, gastrit olabilir.
Bı dahiliyeye muayene olun.
Birde kovid gecirdiyseniz ciddi öksürükten olabilir duymuştum ihmal etmeyin.

Geçmiş olsun.
Ülser varmiydi midenizde.midede yara, gastrit olabilir.
Bı dahiliyeye muayene olun.
Birde kovid gecirdiyseniz ciddi öksürükten olabilir duymuştum ihmal etmeyin.
Teşekkürler şimdiye kadar modemle ilgili hiç bir sorunum olmadı şuan hamileyim diye sadece arada yanma ekşime oluyordu ama bir kaç gündür midem yanıyor eksiyor böyle ayıptır söyleşi getirme gibi oluyorum tüküruyorum tükürüğüm böyle ne çok kırmızı ne çok kahverengi bir renkte geliyor midemin yanmadigi zamanlar tüküruyorum sürekli tekrar gelir mi diye ama gelmiyor sadece ekşime yanma olunca geyirme sonrası tüküruyorum kan geliyor covid olmadım çok şükür 28 haftalık hamileyim

Teşekkürler şimdiye kadar modemle ilgili hiç bir sorunum olmadı şuan hamileyim diye sadece arada yanma ekşime oluyordu ama bir kaç gündür midem yanıyor eksiyor böyle ayıptır söyleşi getirme gibi oluyorum tüküruyorum tükürüğüm böyle ne çok kırmızı ne çok kahverengi bir renkte geliyor midemin yanmadigi zamanlar tüküruyorum sürekli tekrar gelir mi diye ama gelmiyor sadece ekşime yanma olunca geyirme sonrası tüküruyorum kan geliyor covid olmadım çok şükür 28 haftalık hamileyim
Benim aklıma direk midede yara olma ihtimali geldi.
Eşimde ülser var mide ekşimesi,yanma, geğirme oldu ama hiç kan renginde tükürük duymadım.
Boğazda tahriş oldu desek diğer tukurmelerde de olurdu
Siz önce iç hastalıkları bölümune bı görünün.
İnşallah sadece mide korucuyu yada hafif bir şekilde çözülür,ihmal etmeyin.

Benim aklıma direk midede yara olma ihtimali geldi.
Eşimde ülser var mide ekşimesi,yanma, geğirme oldu ama hiç kan renginde tükürük duymadım.
Boğazda tahriş oldu desek diğer tukurmelerde de olurdu
Siz önce iç hastalıkları bölümune bı görünün.
İnşallah sadece mide korucuyu yada hafif bir şekilde çözülür,ihmal etmeyin.
Teşekkürler sağolun randevu alayım insAllah kötü birşey yoktur 🙈

X