Acil rinoplasti ameliyatı hakkında

wictoriaa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2022
8
0
24
Merhaba uzun zamandır burun estetiği olmayı düşünüyorum çok doktor araştırdım ve bitmek bilmiyor böyle enflasyon sebebiyle fiyatlar da epey uçuk geliyor artık. 80 bine kadar bütçem var. Şikayetlerim; burnum yamuk önceliğim onun düzelmesi burnum iki taraftan da farklı gözüküyor kalın derili değilim. Bana tecrübeli iyi bir doktor önerebilirsiniz sevinirim. Tercihen plastik cerrah ama iyi kbb doktorlarına hayır demem. Atahan ağrılıyla görüştüm ama bana yamuklukla ilgili net bir güvence vermedi ve similasyon da yapmadık. Emin olamadım. Barış Çakır’ı çok beğeniyorum ama 12 bin dolar bütçem yok
Şuan için düşündüğüm doktorlar
1) Hakan Gence
2) Erhan Coşkun
3) Mustafa Karaca
Yorum yaparsanız sevinirim

İstanbul’da Bakırköy Acıbadem hastanesi KBB Yeliz Kanturk suratınıza en uygun iyi neyse yapar etiktir. Bir de Teoman bey var KBB o da Amerikan hastanesinde kliniği de hastanenin karşısında. Amerika’nda ameliyatları yapıyor belki orada anabilim dalında değildir. Araştırdığımda iki isim öğrendim. Daha çok kişiyi de söylediler ama memnun kalmadıklarını anlattılar.

Ben bugün Erkan Soylu ile görüştüm.İletişimini çok beğendim.Gidip görüşmenizi öneririm.Hatta yüzüne de keşke ilk ameliyatımı size olsaydım dedim.

Ben bugün Erkan Soylu ile görüştüm.İletişimini çok beğendim.Gidip görüşmenizi öneririm.Hatta yüzüne de keşke ilk ameliyatımı size olsaydım dedim.
Merhaba bende revizyon için kendisini düşünüyorum sanırım oda simülasyon yapmıyormuş ilk ameliyatınızın üzerinden ne kadad geçmişti bide ne fiyat verdiğini yazabilirmisiniz

Merhaba bende revizyon için kendisini düşünüyorum sanırım oda simülasyon yapmıyormuş ilk ameliyatınızın üzerinden ne kadad geçmişti bide ne fiyat verdiğini yazabilirmisiniz
Merhaba,ben iki ameliyat oldum.İkinci ameliyatımda ilkinden farklı sorunlar oluştu.Ne yazık ki bana yeni ameliyat önermedi. Hatta başka doktora ameliyat olursam yine mutlu olmayacağımı, hastalarında benimki gibi sonuç aldığında mutlu olduğunu söyledi. Daha belirgin deformitelerim ya da nefes sorunum olsa muhtemelen yapardı. İki doktorla görüştüm ikisi de aynı şeyleri söyledi.

Merhaba,ben iki ameliyat oldum.İkinci ameliyatımda ilkinden farklı sorunlar oluştu.Ne yazık ki bana yeni ameliyat önermedi. Hatta başka doktora ameliyat olursam yine mutlu olmayacağımı, hastalarında benimki gibi sonuç aldığında mutlu olduğunu söyledi. Daha belirgin deformitelerim ya da nefes sorunum olsa muhtemelen yapardı. İki doktorla görüştüm ikisi de aynı şeyleri söyledi.
Ya umarım banada öyle demez çünkü hiç mutlu değilim ve bu benim hayatımı etkiliyo kötü yönde nefes sorunum yok ama görüntü olarak domuz burnu tarzı yapılmış bi burnum var

Ya umarım banada öyle demez çünkü hiç mutlu değilim ve bu benim hayatımı etkiliyo kötü yönde nefes sorunum yok ama görüntü olarak domuz burnu tarzı yapılmış bi burnum var
Maalesef ben de mutlu değilim.Kim ne derse desin burnum beklentimi karşılamıyor.Bu duyduklarımdan sonra nasıl bir karar vereceğimi bilmiyorum. Özetle revizyon için kötü bir burun olsun ki yapılacak olan seni mutlu etsin diyorlar. Sizin ikinci ameliyat ise belki kabul ederler

Maalesef ben de mutlu değilim.Kim ne derse desin burnum beklentimi karşılamıyor.Bu duyduklarımdan sonra nasıl bir karar vereceğimi bilmiyorum. Özetle revizyon için kötü bir burun olsun ki yapılacak olan seni mutlu etsin diyorlar. Sizin ikinci ameliyat ise belki kabul ederler
gerçekten öyle , mesela ilk ameliyatlar için de bu geçerli bende ameliyat olduktan sonra fark ettim. Çok büyük/ aşırı kemerli insanların burunları ameliyat sonrası eskisine göre güzel gelirken bir şekilde yeni burunlarını kabulleniyorlar, çok az kusuru olup da ameliyat olan insanlar sonrasında beğenemiyor burnunu. Hayırlısı olsun hakkınızda

X