Acil teste bakabilirmisiniz

Hayırlısı bizimde morfoloji 24

Sperm sayısı ve morfoloji gayet güzel bence ameliyatın pek faydası olmadı biz İzmir’de özel bir hastanede çok iyi bir doktora yaptırdık ama değişen bir şey olmadı maalesef o paranın üstüne biraz daha koyup tüp bebek yapsaydık daha iyiydi tabi eşim sigara çok içiyor onun etkisinde büyük doktor 3 ay sonra tüp bebek için karar vericek değişim olmazsa eğer sonuçlarda bakalım 😮 umarım bu silik çizgi yanıltmaz beni 😔 allahım sanada en yakın zamanda gönlünün istediğini versin inşallah 🙏🏼
Insallah bebek bardirda allah yüzüne güler canim yarın birdaha dene sabah ilk idrarla testi

Ben prodoctor ile öğrenmiştim baya hassas bence kanda 17 çıkan değeri tespit etmişti. Hayırlı olsun inşallah
İnşallah canım bata kaç gün kala öğrenmiştin acaba bu test için olumlu yorum yok bugün 6 gün kaldı bata ama gidip kan tahlili vericem umarım gebeyimdir 🙏🏼🥰

5 gün kala öğrenmiştim canım. İnşallah hamilesindir sağlıkla yükselir değerin ❤️🙏
İnşallah canım benim sende sağlıkla al kucağına bebeğini benim 7 gün kala böyle çıkması umutlandırdı ama test hakkında çok kötü yorumlar var ne olur ne olmaz bugün vericem o kanı inşallah sonucum seninki gibi olur değerim düşük olsun ama hamiş olayım inş bu test beni yanıltmaz 🙏🏼

İnşallah canım benim sende sağlıkla al kucağına bebeğini benim 7 gün kala böyle çıkması umutlandırdı ama test hakkında çok kötü yorumlar var ne olur ne olmaz bugün vericem o kanı inşallah sonucum seninki gibi olur değerim düşük olsun ama hamiş olayım inş bu test beni yanıltmaz 🙏🏼
Valla beni yanıltmadı ama kimyasal gebelik geçirdim malesef 😌 bu aydan umutluyum inşallah hepimiz sağlıkla hamile kalırız🙏

Daha yeni benim 2 aydır deniyoruz canım ama kimyasal gebelik olayı çok korkuttu beni sanki bi daha olmazmış gibi falan 😔Allah gönlümüze göre versin ❤️
Kimyasal gebelikte vücut kendisi sonlandırıyor gebeliği her kadında olan bir şey ben 2 kez geçirdim erkenden test yapmazsak anlamayız bile kimyasal olduğunu sorun yapma bu senin gebe kalabildiğini gösteriyor ve genelde sağlıksız olacak gebelikler sonlanıyor kimyasalda daha 2 ay olmuş senin stres yapma ama yinede kontrole gidin eşinle beraber biz baya bekledik sonra bir gittik ki eşimde sperm azlığı var

Kimyasal gebelikte vücut kendisi sonlandırıyor gebeliği her kadında olan bir şey ben 2 kez geçirdim erkenden test yapmazsak anlamayız bile kimyasal olduğunu sorun yapma bu senin gebe kalabildiğini gösteriyor ve genelde sağlıksız olacak gebelikler sonlanıyor kimyasalda daha 2 ay olmuş senin stres yapma ama yinede kontrole gidin eşinle beraber biz baya bekledik sonra bir gittik ki eşimde sperm azlığı var
Bu aydan sonra gideriz belki canım çok sağ ol 😊

Merhabalar sağ alt karın bölgemde şişlik olduğunu hissettim övulasyon testi yaptım ve koyu çıktı daha sonra prodoctor marka testi ilk idrarla yaptım ve anında bir silik çizgi belirdi biliyorum bu test için güvenilir değil diye çok yorum var fakat benim önceki dönemlerde hiç silik çizgi çıkarmadığı için acaba diyorum gebe olabilir miyim ? Adete 7 gün var ve tekrar ovülasyon testi yaptım oda pike yakın yardım lütfen. Fotolardaki ovülasyon testleri dün ve bugünün
Ovulasyon testi degil de hcg testi yapsaydinya canim....

Merhabalar sağ alt karın bölgemde şişlik olduğunu hissettim övulasyon testi yaptım ve koyu çıktı daha sonra prodoctor marka testi ilk idrarla yaptım ve anında bir silik çizgi belirdi biliyorum bu test için güvenilir değil diye çok yorum var fakat benim önceki dönemlerde hiç silik çizgi çıkarmadığı için acaba diyorum gebe olabilir miyim ? Adete 7 gün var ve tekrar ovülasyon testi yaptım oda pike yakın yardım lütfen. Fotolardaki ovülasyon testleri dün ve bugünün
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba?

X