Acil ve önemli lütfen birseyler yazin

Tesettürlü değilim esim oyle istiyor demek istedim ustelik toplam 1000 tl nafaka ben onu zorlamak istemedim sonuçta ilerde oda yuva kurucak kazandigi ne kadarki alayim hepsini nafakaya onunda hayati var çalışırım bakarim ilerde diye dusundum ama biraz boşanmak icn erken karar verdigimi anladim

Ömür boyu nafaka aynı kalmak zorunda değil ki. İleride nafaka miktarınızı değiştirebilirsiniz

Kizlar yarın anlasmali bosanma davam var esimle uzun suredir anlasamiyoruz yatak hayatimiz da yok ayni evde çocuklar icin yaşıyoruz surekli asagilaniyorum vs neyse bunlardan dolayi bir sinirle dilekce verdik ikizlerim var 2 buçuk yasindalar ama ben cok korkuyorum bosaninca neler olacak yani hastane ssk okul fln ilerde sknti olur mu velayetleri bana ait ilerde calismayi düşünüyorum ama ben bir ise girip calisana kadar cocuklarin babasi yine bize destek olacak ara ara gelip kalacak mecburen onunda gidicek yeri yok ben ne gibi sknti yasarim cocuklarin babasinin ikametgah neresi olucak acele karar mi verdim ama zaten bir gun bitecekti ne yapmalıyım bir bilgisi tecrubesi olan yazsin yarin anlaşmalı bosanmadan vaz gectik deme şansımiz varmi yokmu olur mu olmaz mi nolur cikmazdayim
Babaları uzerıne gecırır saglıktan faydalanmaşarı ıcın .Sizde babanızın yada annenızın ssk sı varsa onların uzerıne gecersınız.Boşandıgın andan ıtıbaren sen esının uzerınden saglıktan faydalanamazsın.Ama bu karsrsızlık nedenn.Bı sakin olsanız keske

Kizlar yarın anlasmali bosanma davam var esimle uzun suredir anlasamiyoruz yatak hayatimiz da yok ayni evde çocuklar icin yaşıyoruz surekli asagilaniyorum vs neyse bunlardan dolayi bir sinirle dilekce verdik ikizlerim var 2 buçuk yasindalar ama ben cok korkuyorum bosaninca neler olacak yani hastane ssk okul fln ilerde sknti olur mu velayetleri bana ait ilerde calismayi düşünüyorum ama ben bir ise girip calisana kadar cocuklarin babasi yine bize destek olacak ara ara gelip kalacak mecburen onunda gidicek yeri yok ben ne gibi sknti yasarim cocuklarin babasinin ikametgah neresi olucak acele karar mi verdim ama zaten bir gun bitecekti ne yapmalıyım bir bilgisi tecrubesi olan yazsin yarin anlaşmalı bosanmadan vaz gectik deme şansımiz varmi yokmu olur mu olmaz mi nolur cikmazdayim
Canim evliğin bazen bie doneminde durgunluklar oluyor. Çoğu zaman hemen kamile kalimca ve çocuklar daha küçükken daha çok oluyor. Çunki çiftlerim birbirini tanima ihtimallari sevme ihtimalleri azaliyor. Çocuklariniz küçük sadece sorun anlaşmazliksa belki çozule bilir ya normal bir iletişim kurularak ya da biraz zaman vererek. Ben kedi kopek gibi olan çiftlerin şimdi aşkimla canimla hayat geçirdiklerini gordum. Hatirliyorumda o tanidiklarim heo çocuklar kucukken ve hemen doğum yapmiş insanlar. Belki etkisi vardir. Ama eşiniz nasil biri bilemeyiz. Bazi insanlarin da hmurunda yokdur. Onu sadece onunla yaşayan bilir. Boşanmaya verilen tepki de çok onemli. Yinede dunyanin sonu değil yapamazsaniz yeniden birleştirirsiniz yollarinizi. Hayirlisi hakkinizda

Gidecek yeri yok diye boşandığı karısının yanında mı kalacak daha neler .d pansiyon mu sizin ev?

Konu sahibi sen bikere ne diye boşancam bugün olmazsa ilerde hazır olunca boşancam diye tutturdunki?? Sen kocanı seviyorsun.bikere uzun yılda olmuş on yıllıkta evlisin.birde tüp bebek
Tedavisi falan ikinizide çok yıpratmıstır.kolay şeyler değil.3 yıl önce tedavi olup cocuk doğurduğunuza göre,ozamn boşanma fikriniz yoktu degilmi? Bana kalırsa çocukların çok küçük ve bununla alakalı hem cinsellik olmuyor,cinsellik olmadığı içinde soğukluk oluyor ve sürekli laf dalaşı halindesiniz sanırım.adamin senin mallığın yüzünden demesi boşanmak istemediğini gösterir.cok sinirlenmiş ama gururundan dolayı bosanmayalimda demiyor.evliligini sorgulamayı bırak,ben seni anne modunda bir kadın olarak gördüm.belkide eşine,anne modunda olduğun için sürekli ayar veriyorsundur.esin ebeveyn olarak iyi bir adamsa,kocan olarakta iyi seviyeye gelebilir belkide,evlilik terapisine gitmenizi tavsiye ederim.ben ilişkinizde sizide çok sorunlu buldum.esinizin hakaret etmesi falan çok yıpratıcı fakat ben sizin eşinizi sürekli sorguladığınizi düşündüm.neden şöyle davranmiyorsn,neden böyle yapmıyorsun gibi..yani eşinizibiraz olduğu gibi kabillenseniz sakin olsanız.yani hem bosanalim deyip hemde aynı evde durmasına tamam demeniz falan hiç aklı selim tavırlar değil.

Son düzenleme:
ne sacma sey
kalacak yerı yok bosandıktan sonra bende kalacak ,bosanmak ıstıyorum cunku hakaret edıyor dıyorsunuz

e bosandıktan sonra da aynı evde yasadıgınız ıcın hakaret edecek o zaman bosanmanın ne anlamı kaldı
aıle terapıstıne gıttınız mı ?

Adam maddi ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecek, aynı evde yaşamaya da devam edeceksiniz. E arada bir de sevişirsiniz sonuçta hormon diye bir şey var.
Ne güzel boşanmaymış bu böyle.

Biz hic bir konuda anlasamiyoruz evde zaten yabanci gibiyiz ama yinede basimizda ben en sonki hakararetinden dolayi kaldiramadim ama düşünüyorum gidicek yeride yok yalniz kalacak ben onu düşünüyorum yani bilmiyorum boylr olmasa belki hic dusunmezdim ona kizardim hep anlaşamıyoruz tmm ama bilmiyorum mecbur bende kalacak
Mecbur mu neye göre mecbur size hakaret edicek insanın boşandıktan sonra evinizde işi yok nerde kalırsa kalsın neden düşünüyosunuz ki koskoca adam hayatınızda bi şekilde mecbur olucak o da çocuklar için yani ötesine müsade etmeyin

Adam maddi ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecek, aynı evde yaşamaya da devam edeceksiniz. E arada bir de sevişirsiniz sonuçta hormon diye bir şey var.
Ne güzel boşanmaymış bu böyle.
Yok merk etme o
Konu sahibi ne yaptınız bu gün duruşmaya gittiniz mi
Gitmedik müracaat acik kalicak dava 3 ay içinde de sartlar bosnamaya uygun hale gelmesi icin cabalicaz bu sürecte olabildiğince uzak kalmaya ve sadece anne baba olmaya devam edicez sartlar uygun hale geldiginde tekrar durusma talep edicez bizim iliskimizde sevgi saygi duygusal bir durum soz konusu degil yazan tum arkadaslarin yazilaribi tek tek okudum hepsini konuştum ve sonuc şimdilik bu şekilde 🙏

ne sacma sey
kalacak yerı yok bosandıktan sonra bende kalacak ,bosanmak ıstıyorum cunku hakaret edıyor dıyorsunuz

e bosandıktan sonra da aynı evde yasadıgınız ıcın hakaret edecek o zaman bosanmanın ne anlamı kaldı
aıle terapıstıne gıttınız mı ?
Gittik degisime kapali bir insan kendi doğruları var aksi onun icin mumkun ve kabul edilir degil.

Yok merk etme o

Gitmedik müracaat acik kalicak dava 3 ay içinde de sartlar bosnamaya uygun hale gelmesi icin cabalicaz bu sürecte olabildiğince uzak kalmaya ve sadece anne baba olmaya devam edicez sartlar uygun hale geldiginde tekrar durusma talep edicez bizim iliskimizde sevgi saygi duygusal bir durum soz konusu degil yazan tum arkadaslarin yazilaribi tek tek okudum hepsini konuştum ve sonuc şimdilik bu şekilde 🙏
Allah yardımcın olsun olabildiğince para altın vs yap eline geçenlerden köşeye at para biriktir.Bir de iş durumu için bir adım at bence.Calismaya kendini idare etmeye alış.Kres yaşlarına geldiklerinde her şeyi konuşup anlaşıp planlı bir şekilde bosanirsin her şey bittiyse.

Ayrılma kararı aldıysanız eşinizin şuanda kendine bir ev bakıyor olması gerekmez mi? Aynı evde yaşadıktan sonra boşanmanın mantığı ne anlamadim. Bence siz emin değilsiniz, biraz daha düşünün. Ayrilirsaniz pişman olacaksınız gibi geldi
ıcınız de hala bırseyler var bence bıtmıs olsaydı acımazdınız acıma duygusu da bıtıyor bıtınce cunku kendımden bılıyorum duzelte bılırsınız ama anladıgım kadarıyla adamın hıcbır cabası da yok ;oyuzden karar sıze kalmıs ıkı cocukla calısmıyorken cok zor once ısınızı v.s ayarlayın baktınız olmuyor yıne ozman dusunursunuz benım ısım olamasına ragmen davayı da actım acabalar tasıyorum

X