acil yardım kakada kan

sebnem-08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
115
0
Arkadaşlar,
Kızımın kakasında küçük pıhtı şeklinde kan gördüm.Bir beş dakika filan da şiddetli ağladı ağrısı varmış gibi. Sonra sustu. Çok endişelendim. Ulaşabileceğimiz doktoru da yok şu an. Başına gelen var mı? Ciddi birşey midir sizce?

geçmiş olsun canım
bir arkadaşta daha olmuştu sanırım, zaman geçirmeden doktora gösterin derim,

kaka yaparken zorlanıp yırtılma falansa çok çok önemli değil

canım benım bebegımn bagırsagında amıp cıktı. belırtılerınden bırıde kakada kı kan. eger yesılde yapıyorsa kakasını hıc vakıt kaybetmeden doktoruna danıs bır test yaptır.

arkadaşım hemen evham yapma,umarım önemli bişey değildir ama doktoru yoksa,ya da imkanın yoksa bile çocuğunu hazırlayıp hemen en yakın sağlık ocağına götür,orada sana yardım edeceklerdir,lütfen ihmal etme,sonucu bize de bildir.

arkadaşım hemen evham yapma,umarım önemli bişey değildir ama doktoru yoksa,ya da imkanın yoksa bile çocuğunu hazırlayıp hemen en yakın sağlık ocağına götür,orada sana yardım edeceklerdir,lütfen ihmal etme,sonucu bize de bildir.

canım bede piraye ye katılıyorum.evham yapmadan en yakın sağlık kuruluşuna götür bebişini

canım kardeşim burda sorana kadar en azından sağlık ocağına neden gitmiyosunuz acaba çok merak ettim. kan gelmiş hiç normal olurmu. önemsiz bişey bile olsa bunu doktor söylesin . biz ne bilebilirizkii...

İlginiz için çok teşekkürler. Dünkü ağlamasından sonra kızımın keyfi yerine geldi. Gülücükler saçmaya başladı. Şu anda da iyi. Bir sonraki kakasını bekleyip doktora gideyim demiştim. Çok şükür kakasında birşey çıkmadı. Ama altını açarken binbir duayla açtım. Kakası da normal. Arada yeşilimsi arada normal sarımsı. Aslında bir de internette bir doktorun cevabını gördüm, biraz da o sayede rahatladım. Arada bir görülebilir devam etmiyorsa önemli değil diyordu.
Umarım tekrar birşey olmaz..
Ama en yakın zamanda doktora gideceğim.

X