Acil yardımmm meme estetiği

alololol366

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
52
8
20
Arkadaşlar merhaba. 1 ay sonra meme büyütme amelıyatı olmayı düşünüyorum. Ama kafam cok karışık lütfen daha önceden olanlar varsa fikirlerini paylaşabilir mi?
kas altı mı kas üstü mü daha iyi bilemiyorum doktor konusundada daha arastırma sürecindeyım
İstanbulda yaptıran varsa doktor önerebilir misiniz?
Merhaba ben dün ameliyat oldum kas altı 350 cc İzmir’de yaptırdım ama merak ettiklerinizi cevaplayabilirim

alololol366

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
52
8
20
Merhabalar tesekkur ederim. Sürec nasıl gecıyor cok sancılımı. Kasaltımı yaptırdınız?
hangı marka silikon taktırdınız?
Merhaba benim çok az dokum vardı yani yok gibiydi 45 kilo verdikten sonra kalmadı meme diye bir şey o yüzden kas altı yapıldı polyecth seçtik daha yumuşak olduğu için ilk ameliyattan çıktıktan sonra göğüs kafesimde yanma vardı nefes aldıkça yanıyordu ertesi gün bu yanma geçti ama ilk 2 gün gerçekten zorlandım ama ağrıdan değil göğsüme taş bağlanmış gibi baskı yapıyor birde drenler var hala ilaçlı kan aktığı için drenlerim de çıkmadı drenleri görünce başım döndü bayılacaktım neredeyse ama şuan alıştım sağ göğsümde ağrı yok gibi sol göğsümde ara ara ağrı yanma var çekilmez bir ağrı değil sıkıntı o baskı hissi

mummyjuly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2013
171
39
31
Merhaba benim çok az dokum vardı yani yok gibiydi 45 kilo verdikten sonra kalmadı meme diye bir şey o yüzden kas altı yapıldı polyecth seçtik daha yumuşak olduğu için ilk ameliyattan çıktıktan sonra göğüs kafesimde yanma vardı nefes aldıkça yanıyordu ertesi gün bu yanma geçti ama ilk 2 gün gerçekten zorlandım ama ağrıdan değil göğsüme taş bağlanmış gibi baskı yapıyor birde drenler var hala ilaçlı kan aktığı için drenlerim de çıkmadı drenleri görünce başım döndü bayılacaktım neredeyse ama şuan alıştım sağ göğsümde ağrı yok gibi sol göğsümde ara ara ağrı yanma var çekilmez bir ağrı değil sıkıntı o baskı hissi
Bugün nasılsınız kaçıncı gününüz

alololol366

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
52
8
20
Bugün nasılsınız kaçıncı gününüz
Gayet iyiyim 25.günüm yumuşama başladı ancak orta kısımlar hala sert yavaş yavaş olacak zaten üst ve yan kısımlar yumuşadı ağrı yok sadece uyurken sol ve sağa çok yatınca ağrı oluyor geceleri onun dışında tabi hala biraz gerginlik vs var ama ilk 2 haftadaki gibi değil baya bir alıştım rahatsızlık vermiyor

mummyjuly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2013
171
39
31
Gayet iyiyim 25.günüm yumuşama başladı ancak orta kısımlar hala sert yavaş yavaş olacak zaten üst ve yan kısımlar yumuşadı ağrı yok sadece uyurken sol ve sağa çok yatınca ağrı oluyor geceleri onun dışında tabi hala biraz gerginlik vs var ama ilk 2 haftadaki gibi değil baya bir alıştım rahatsızlık vermiyor
Daha da iyi olursunuz inşallah neredeyse 1 ayı atlatmışsınız

Karamellaam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
32
8
31
Evet salı günü masaja başlayacağım daha da iyi olur inşallah 🙏🏻
Bende olmak istiyorum nerde yaptırdınız ameliyatı ücret ne kadar ödediniz acaba.hic göğüsüm yok çok şikayetciyim bu sene kesin karar verdim arayış içerisindeym en yeni ameliyat olan sensin.doktorun kim ücret ne kadar odedin lütfen banada yardımcı ol arkadaşım 😕 çok geçmiş olsun bu arada

Lady su

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
14
5
30
Çok geçmiş olsun.Ben de İzmir de yaptırmayı düşünüyorum.Doktor tavsiyesi için yardımcı olabilirseniz sevinirim, çok ihtiyacım var .Bir an önce olmak istiyorum