Acill yardımm lütfen!!! S.O.S

edat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
8
0
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım war.saçlarım iğrenç bi renk oldu we bayrama kadar bu renkten kurtulmam lazım.şuanki saç rengim ilk resimdeki renk(fotodan çok belli olmasada iğrenç yeşil gibi bişi) olmasını istediğim renk ise aşağıdaki 2. fotoda.sizce hangi markanın hangi nosuyla boyarsam o renge döner saçlarım????şimdiden çook teşekkürler...

Eklentiler

• $IMG_0208.jpg
    $IMG_0208.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 72
  • $1qw.JPG
    $1qw.JPG
    13,2 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
E

EU1

Ziyaretçi
saçın açık olduğu için kumralla dönebilir belki. ama emin değilim..

melix01

'Ben' kattım sana biraz..
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.342
3
bende bugun sacımı altın parıltılı çikolata yaptım yerimseniben

melix01

Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.342
3
çikolata kahve olur bence bende bugun sacımı altın parıltılı çikolataya boyadımyerimseniben

melix01

Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.342
3
ayyy kaç kere yazdım ben böle yaaaadelikafadulden

melix01

Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.342
3
canım ben bugun palette 5-5 boyadım taban rengide hiç sorma gitsin kestane uzerıne yapılmıs ıgrenc röfleler vardı dipleride turuncumsu bir renk .5-5 ıyı kapattı sayılır begendım ben paletteyı tavsıye ederım canım

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
150
13
arkadasım yıne resme göre konusacam ama kendimde resımden pek belli olmadığını bılıyorum.çok kötü değil saçların...ve yıpranmıs gozukuyor biraz beklesen mi boyamak için....renk olarakta çikolata kahve dyorum...kolay gelsn..

edat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
8
0
arkadasım yıne resme göre konusacam ama kendimde resımden pek belli olmadığını bılıyorum.çok kötü değil saçların...ve yıpranmıs gozukuyor biraz beklesen mi boyamak için....renk olarakta çikolata kahve dyorum...kolay gelsn..

haklısın cnm biraz yıpranmş durumda saçım ama fotoda çok daa kötü çıkıo keşke gündüz çekenbilsydim ama dedim ya acil=( çikolata kahwe diosun yani peki sn hangi markayı önerirsin??

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
150
13
bn kolestonun kahve tonlarını çok beğeniyorum.denemiştim güzel de oluyor.ama palette de düşünebilirsin evde boyayacaksan genelde paletteyi tercıh ediyorlar.

melodi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
224
0
bence natural kahve yap..çikolata kahve ya da altın parıltılı kahveler içinde kızıllık veya bakırlık barındırıyo..sonra bu tonları sevmiyosan güneşte kızıl ya da bakır parlıyo..düz kahve bi renk için 5.0 tonunu kullanmanı öneririm..marka konusunda bişi diyemicem, ben loreal almıştım en son ve saçımı sertleştirdi gibi geliyo, ha bu arada yarın saçımı 5.0 numaraya boyıcam garnier..benimde saçlarımın zemini açık olduğu için anca kapatır dedim 5.0 numara, bi de akacak yıkandıkça..yarın boyatınca saçımın resmini koyarım cnm

edat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
8
0
bence natural kahve yap..çikolata kahve ya da altın parıltılı kahveler içinde kızıllık veya bakırlık barındırıyo..sonra bu tonları sevmiyosan güneşte kızıl ya da bakır parlıyo..düz kahve bi renk için 5.0 tonunu kullanmanı öneririm..marka konusunda bişi diyemicem, ben loreal almıştım en son ve saçımı sertleştirdi gibi geliyo, ha bu arada yarın saçımı 5.0 numaraya boyıcam garnier..benimde saçlarımın zemini açık olduğu için anca kapatır dedim 5.0 numara, bi de akacak yıkandıkça..yarın boyatınca saçımın resmini koyarım cnm

resmini koyarsan çok sewinirim cnm bnde anca cmrtsi boyayablcm heralde.şimdiden saol