Deri ve Cilt Hastalıkları Acilll Uyuz Hastalığı hakkında..

ulkuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2011
2.138
1.879
Merhaba,
Acil uyuz hastalığıyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz..?

Geçmiş olsun bizde eşimle uyuz olduk yaklaşık 2 ay oldu hala geçmedi ne kalmason kullandık özel karışım verdi cildiye doktoru yine bir işe yaramadı en son kükürt ve katran sabunu kullanıyoruz ama halen daha geçmedi katlanılır gibi değil çıldırtıcı bi hastalık Allah şifa versin

Merhaba,
Acil uyuz hastalığıyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz..?
Wilkinson pomad kullanin. Cok zahmetli ve rahatsiz edici bir surec bu kremi kullanmak ama inanin sonuclari cok iyi. Biz ailecek wilkinson pomad olmasaydi ne yapardik bilmiyorum, 2 ay sonunda simdi yavas yavas gectigini soyleyebilirim sanirim.

Merhaba bende aynı şekilde uyuz olmuş gibi hergun kaşınıyordum en iyi çözüm bebek yagi duştan sonra sür tüm vücuduna 1 hafta boyunca tekrarla inan bisi kalmıyor

Geçmiş olsun bizde eşimle uyuz olduk yaklaşık 2 ay oldu hala geçmedi ne kalmason kullandık özel karışım verdi cildiye doktoru yine bir işe yaramadı en son kükürt ve katran sabunu kullanıyoruz ama halen daha geçmedi katlanılır gibi değil çıldırtıcı bi hastalık Allah şifa versin
Cok tsk ederim. Size de gecmis olsun o sabunlardan bende kullandim gecirmiyo aksine daha cok kasindirdi. iki kucuk cocugum da var onlardan bana da gecti ben wilkinson pomad la atlatmistim ama cocuklara kullanamiyorum onu o yuzden tekrar bulasti bi karisim yaptirdik kizimda alerji yapti kullanamadim kwelleda kullaniyoruz ama hic bir etkisi yok Allahim bu hastalikla kim ugrasiyosa sifa versin cok zormus gercekten

Wilkinson pomad kullanin. Cok zahmetli ve rahatsiz edici bir surec bu kremi kullanmak ama inanin sonuclari cok iyi. Biz ailecek wilkinson pomad olmasaydi ne yapardik bilmiyorum, 2 ay sonunda simdi yavas yavas gectigini soyleyebilirim sanirim.
Evt kullandim memnun kaldim ama cocuklarda kullanilmiyomus o yuzden kisir dongudeyiz surekli birbirimize geciriyoruz sanirim hep birlikte tedavi uygulamama ragmen gecmiyo..
Denemedigim ilac kalmadi kiyafet nevresim kaynatmaktan fenalik geldi surekli a dan z ye herseyi utuluyorum yatak yorgan nevresim takimi utuluyorum 4 aydir ugrasiyorum bitmiyo psikolojik olarak cok etkiliyo insani karisim yaptirdik kizim alerji oldu 10 gun gecti simdi tekrar surdum karisimi umarim yine alerji yapmaz bakalim etki olursa karisimin icerigini buradan da paylasirim
Sizede gecmis olsun umarim tamamen bitmistir sizin

Merhaba bende aynı şekilde uyuz olmuş gibi hergun kaşınıyordum en iyi çözüm bebek yagi duştan sonra sür tüm vücuduna 1 hafta boyunca tekrarla inan bisi kalmıyor
Mrb
Keske yazdiginiz gibi olsa ama uyuz teshisi koyulduysa ilaç tedavisi olmadan malesef bu hastalik gecmiyor.

Mrb
Keske yazdiginiz gibi olsa ama uyuz teshisi koyulduysa ilaç tedavisi olmadan malesef bu hastalik gecmiyor.
Vala çok kötüydüm artık ağlıyordum kaşına kaşına heryerimi kaşımaktan kaniyodu halende izleri var doğum yaptığımdan ve virüsten dolayı hastaneye gitmedim kremler losyonlar hiç birseye yaramadı duştan sonra duştan sonra dalın bebek yağını tüm vücuduma sürdüm çok şükür allahim dedim tekrarladım 1 hafta boyunca. kaşınıyodu ama direniyodum çok şükür geçti dene derim ama yinede sen bilirsin

merhaba, çok geçmiş olsun, iyileştiniz mi acaba? Sizin kaşıntılarınız hangi bölgelerde idi daha çok

birde canm saç diplerimde kaşınıyor psikolojik mi bilemedim
Sana da gecmis olsun.. psikolojik olabilir musait zamanimda bi kür vermisti doktorum onu yazicam kizimda alerji yapti ama belki birilerinin isine yarar sende bi bakarsin. Umarim bir an evvel atlatiriz cekilicek dert degil 😔😔

X