Acillll bi bakın kizlarr

Hebehubele

'Mutlu bir kalp büyütüyorum'♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
3.598
9.734
Jinekolji bolumune yazdm kimse cevap vermedi @Mune abla lutfen tasima konumu olur mu Regl biteli 5 gün oldu şuan kanamam var kızlar test yapmıştım negatif çıkmıştı doğru düzgün regl de olamadım bu ay . Bide 3 4 gün dur grip olduğum için doktor bi kaç ilaç yazdı onları kullaniyorm kasiklarim ağrıyor şuan ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin sol kasık ağrım ve aşırı bel ağrım var şuan evde yalnızım ilk defa başıma geldi çok korkuyorum başına gelen varmı bana bi yardımcı olun

Son düzenleme:

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.249
4.929
İlk işin kadın doğuma gitmek olsun. Kanama olması normal değil. Sakın erteleme. Rahime baksınlar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 871 gün geçti.

Lovedreams

Beni hep mutlu hatırlayın olur mu. :(
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.054
22.880
Kadın
Jinekolji bolumune yazdm kimse cevap vermedi @Mune abla lutfen tasima konumu olur mu Regl biteli 5 gün oldu şuan kanamam var kızlar test yapmıştım negatif çıkmıştı doğru düzgün regl de olamadım bu ay . Bide 3 4 gün dur grip olduğum için doktor bi kaç ilaç yazdı onları kullaniyorm kasiklarim ağrıyor şuan ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin sol kasık ağrım ve aşırı bel ağrım var şuan evde yalnızım ilk defa başıma geldi çok korkuyorum başına gelen varmı bana bi yardımcı olun
Kadın Doğum acile git evde yalnız olsan ne farkeder bir taksi bir otobüs e atla git hemen

Lovedreams

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.054
22.880
Eşimi aradım geliyor hamilelik olabilir mi diye korkuyorum ilaçlar bide epilasyon a gittim
Epilasyon lazer mi erteleyecegini söylemiştin keşke 1 ay dursaydın doktora ilaç verdiğinde dedin mi peki gebelik süpem var diye

Lovedreams

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.054
22.880
Söyledim canım inşallah şimdi düşük dış gebelik okudum çok korktum
Söylediyse ona göre ilaç vermiştir canım ama git acile her okuduğun seni yanıltabilir o yüzden git ki hemen içinde süpe kalmasın hakkında hayırlısı olsun

JustPeace

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
2.838
32.648
Kan testi yaptir canim git acile.Üşütmedende kaynaklanabilir gerçekten bi gebelik falan yoksa hsg anaztezili iste bi doktordan.Allah acil şifalar versin...