Acillll resimli pozitif test ve kanama

Meleksin07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
89
21
30
Kızlar lütfen yardımcı olun adetim 23 gün gecikti dün yerleşme kanaması başladı bugün bir parça geldi ve kanamam oldu bir saat önce. Evde yapılan gebelik testini yaptım pozitif çıktı resmini ekliyorum. Sizce ne yapmalıyım bu durumdan ne anlamalıyım şimdi bu adet ne oluyor hamilemiyim neyim ne yapmalıyım düşük mü olmuştur nedir?

Eklentiler

• IMG_20201223_213310.jpg
    IMG_20201223_213310.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 415
Canım 23 gün geciken adette gebelik sonucu böyle silik olmaz diye biliyorum belki kuruma çizgisidir ortası baya sarı yada idrar fazlalığı? Ne diyeceğimi bilemedim bi doktora git bence.

Belki kimyasaldr. Ama 23 gün hiç mi test yapmadınız veya doktora gitmediniz ?

Kimyasal olabilir yerleşme olabilir düşük olabilir ultrasonla bakılması gerekir doktora gitmeniz lazım,parça geldiyse beklemeyin derim

Geçen hafta pazartesi test yapmıştım negatif çıktı geç döllenme olabilir dediler bende bekledim bugünde böyle oldu korkuyorum geç kaldığım için kötü bişey olmasından

Kızlar lütfen yardımcı olun adetim 23 gün gecikti dün yerleşme kanaması başladı bugün bir parça geldi ve kanamam oldu bir saat önce. Evde yapılan gebelik testini yaptım pozitif çıktı resmini ekliyorum. Sizce ne yapmalıyım bu durumdan ne anlamalıyım şimdi bu adet ne oluyor hamilemiyim neyim ne yapmalıyım düşük mü olmuştur nedir?
Düşük yapıyor ola bilirsin benimde parça gelip kanamam başlamıştı acile git

Kimyalsal gebelik olabilr, 23 gun gecikmede bukadar çıkamaz. Ve doktor kontrolunde neden takip etmediniz?? Kan verseydiniz keske geciktigi gunden sonra... beta takibi yapilirdi.

Evet 20 çıktı sonuç. Geçen hafta pazartesi 1.5tu. O yuzden yeni olduğu içinde böyle olabilir ya da düşük yapmış olabilirmişim. Bugün yada yarın tekrar kan vericem artıcak mı azalıcak mı bakıcaz
Hayırlısı olsun inşallah hakkında yat bol bol kalkma vitamin ağırlıklı beslen

X