Doğuma Hazırlık Açılma var ama ilerlememişti zaten

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

zeynep422me

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2022
4
0
25
Kızlar 38+4 deyim 2 cn acıklıgım zaten vardı ama düzenli sancım olamadıgı için antibiyotik verip gönderdiler şimdide sünüeksü uzayan akıntılarım karışık var ama kan yok suyumda gelmedi hafif bel ve kasık agrım var arada birde çoçuk hareket etrikçe bazen altta batma gibi oluyor bu dogum belirtimisi mi anlamadım ne yapmalıyım dayanılmıcak bir durumd degilim o yüzden pek gitmek istemiyorum belki psikolojikmendir diye şimdiden teşekkürler😇

Kızlar 38+4 deyim 2 cn acıklıgım zaten vardı ama düzenli sancım olamadıgı için antibiyotik verip gönderdiler şimdide sünüeksü uzayan akıntılarım karışık var ama kan yok suyumda gelmedi hafif bel ve kasık agrım var arada birde çoçuk hareket etrikçe bazen altta batma gibi oluyor bu dogum belirtimisi mi anlamadım ne yapmalıyım dayanılmıcak bir durumd degilim o yüzden pek gitmek istemiyorum belki psikolojikmendir diye şimdiden teşekkürler😇
Antibiyotiği neden verdiler?

Akıntın azalsın dediler fitil falan verdiler ama ben onu koyunca o gün hareketi azaldı çoçugun bende korktum digerini kullanmadım açıkcası emin olamadım
Idrar yolu enfeksiyonunuz fln yoksa fitildi antibiyotikti çok saçma geldi bana. Hamileyken akıntı hepimizde oluyor zaten. Bu arada benimde 3 cm acilmam var ben de 38+5 deyim. Sancilarim, kasilmalarim benim de oluyor ve gayet de normal bir şey. Acılmalar bu yalanci sancilar eşliğinde oluyormuş zaten önemli olan 10 dk da 3 e düşmesi. Baktiniz sancilariniz 10 dk da 3 e düştü o zaman doğru hastaneye gitmeniz gerekiyor. Eğer su ve kanama olursa da tabi direkt gidilmesi gerekiyor.

Düzenli sancınız veya suyunuz gelmediyse telaşa gerek yok. Doğum sancısı zaten kendini belli ediyor dinlenince gecmiyorsa ve ritmik geliyorsa dogum sancısıdır. Bahsettiğiniz seyler bende de oluyor. Bebek hareketinde sıkıntı yoksa sancı veya su gelmediyse gitmenize gerek yok zaten daha vakit var

Idrar yolu enfeksiyonunuz fln yoksa fitildi antibiyotikti çok saçma geldi bana. Hamileyken akıntı hepimizde oluyor zaten. Bu arada benimde 3 cm acilmam var ben de 38+5 deyim. Sancilarim, kasilmalarim benim de oluyor ve gayet de normal bir şey. Acılmalar bu yalanci sancilar eşliğinde oluyormuş zaten önemli olan 10 dk da 3 e düşmesi. Baktiniz sancilariniz 10 dk da 3 e düştü o zaman doğru hastaneye gitmeniz gerekiyor. Eğer su ve kanama olursa da tabi direkt gidilmesi gerekiyor.
İşte yani zaten sinir oldum bu şekilde açıklamadılar maglum birde ilk bilmiyorum yani sadece şunu yap yap bunu yap tamam o yüzden zaten buraya sorma geregi duydum

Kızlar merhaba benimde nst düzenli sancı çıktı böyle aynı aralıkla oluşan dağ görüntüsü gibi ama 40 yazan yere kadar çıktılar 2 gündür düzenli bir şekilde bebek sertleşip gevşiyor karnımda açılma falan yok bunlar da mı yalancı oluyor. Doktor çok büyük sancınolmadığını söyledi kendi nst kağıdı. Elimde yok ama internete benimkine çok benzeyen buldum onu atıyorum

Eklentiler

• 24E40EA2-E9C1-41DE-B46F-258D4798C91B.png
    24E40EA2-E9C1-41DE-B46F-258D4798C91B.png
    246,9 KB · Görüntüleme: 27
X