Adam bambaska biri cikti, soktayim

AmberRose

Blow a kiss, fire a gun
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mart 2015
579
764
Merhaba hanimlar,

bu konu hakkinda biseyler yazmazsam catlicakmisim gibime geliyor, zaten kimseye anlatamam rezil bir durum. cok uzun olucak simdiden söylim.

bastan hata yapmissin diceksiniz ama gelin bunu salak kafama kalbime söyleyin, iyi veya kötü her türlü yoruma acigim, isterseniz bana sövün cünkü hakediyorum. dedigin gibi biraz da icimi dökmek istiyorum.

internet üzeri 6 ay önce bi cocukla tanistim, kendisini 25 yasinda doguda astsubaylik yapan biri olarak tanitti. biz biraz konustuktan sonra bu bana benden hoslandigini söyledi, ben pek karsilik vermedim biraz bekledim cünkü cok acele etmisti ve pek inanmamistim. konusmalari cok ikna ediciydi. ben evlenmis ayrilmis birisiyim, ben seni kabullendim, ailem kabul etmez ama gerekirse yalan söylerim, evlenmemis derim, seni o kadar cok istiyorum dedi. bu cümleyi söyledikten sonra cocugun gercekten ciddi olduguna inanmistim. kisa bir süre sonra bitirdi, olmuyor dedi. ben biraz üstüne gidince ve arastirmalar yapinca agizindan laf almaya calistim ve aslinda astsubay degil, normal asker oldugunu, vatan görevini yerine getirdigini söyledi. buna pek takmadim, olabilir dedim, pembe yalan olarak gördüm. ama diger söyledigi seyler cok sacmaydi, asker arkadasi kollarinda öldügünü söyledi, yalanmis. catismada celik yelegine saplanin mermiyi boynunda tasiyordu, megerse normal mermiyi takmis, öyle catisma felan olmamis. türlü türlü yalanlar, sacma sapan seyler. askerde bambaska psikoloji olur derler ya, ona verdim. anlam yüklemedim ama o kadar hassas konularda yalan söylemis olmasina da cok sasirmistim.herseyi ortaya döktükten sonra aramiz hala limoniydi, arada bi yazisiyorduk ama bu hep mesafeliydi.

1 1/2 ay sonra tekrar benden sans istedi, benim degerimi gec anladigini it gibi köpek gibi pisman oldugunu, eger ona sans verirsem pisman olmicagimi söyledi. 1 ay boyunca cok iyi gidiyordu hersey, birbirimize söylemis oldugumuz ufak tefek yanlis ne varsa hepsiniz düzeltmistik ve artik dürüsttük.

1 ay sonra bu yine biseyleri bahane ederek bitirdi, bana karsi artik bos oldugunu, kafasinda bitirdigini benim de bitirmem gerektigini felan söyledi, beni sakina arama dedi, ben de cok agir kaldirilmayacak bir laf söyledim o an ki sinirimle ve sildim gitti.
ama hic unutamadim, o asker, ona nasil o sözü söyledin, nasil bu kadar gaddar acimasiz oldun diye diye kendimi yedim, rüyalarima girdi, üzüldüm agladim. dayanamadim, buna mesaj attim, üzgün oldugumu onu rahatsiz etmek istemedigimi sadece son söylediklerim icin pisman oldugumu yazdim.

normalde beni her yerden engellemisti, telefondan engelleyip engellemedigini bilmiyordum. mail programimda eski mailleri silerken onunla olan kaydedilmis whatsapp konusmalari cikti ortaya, bide o ara birbirimize attigimiz fotograflar, bi tane onun bana attigi ekran görüntüsüne denk geldim, facebookum yok dedigi halde üst tarafta facebook simgesi vardi. seytan dürttü ve numarasini face'ye yazdim ve BAM, hesabi ortaya cikti.

fotograflari herkese acik, bakiyorum, gördüklerime inanamiyorum, adam bildigin cübbeli ahmet hocanin kopyasi. cübbeli sakalli felan. tövbe yarabbim o degil diyorum kizim bi daha bak, gözü kasi ayni o. elim ayagim titremeye basladi, bana bambaska meslegi oldugunu söylemisti askere gitmeden önce. kalbim hizlica atmaya basladi, delirdim, sinirlendim, böyle bisey nasil olabilir. yasi da 25 degil, 22mis!!! cocuk bana yasini bile dogru söylememis. Allahim sana geliyorum dedim. ona defalarca aradim, hala engellimiyim telefonunda bilmiyorum. sonunda acti ve konusmamiz böyle gecti (kisa kesiyorum):

Ben: akilli cocuksun sana bu soruyu neden sordugumu tahmin edebiliyorsundur; kac yasindasin?#
O (duraksadi): 23 yasindayim
B: peki meslegin ne?
O: Kizim söyledim ya sana dükkanda calistigimi
B: Yani hoca felan degilsin veya imam?
O: yok müftüyüm
B: bana neden yalan söyledin bu konularda?
O: amacin ne? neden arastiriyorsun?
B: bana yalan söyledin, benim duygularima oynadin
O: inan zaten bu yaptigim hatadan dolayi cok pismanim, sabahlara kadar 2-3 paket sigara bitiriyorum, bi insan kendinden utanir mi? ben kendimden utaniyorum. cocuklara kuran okumasini ögretiyorum ve sana böyle büyük yalan söyledim
B: peki ya duygularin? hissettiklerin?
O: onlarda dogru degildi, senden hoslanmistim evet ama seni seviyorum dedigim abartiydi, bana iyi gelmistin, bana iyi davraniyordun, konusman hareketlerin bana cok tatli geliyordu, cok hoslanmistim. sen sevdin mi sanki?
B: mal gerizekali!! tabi sevdim, bosuna seni seviyorum mu der insan? deli misin sen? ocak ayinda görüsecektik yüzyüze herseyi konusmustuk, eger devam etseydi ne yalani uyduracaktin?
O: oraya kadar gelecegini düsünmemistim, fark etmedin mi? ben bu yalanimdan dolayi hep senden kactim, sana karsi yüzüm yok, cok utaniyorum, kul hakki sonucta, senin hakkini nasil öderim cok korkuyorum, bu yalani bitirmek icin senden kactim, yüzlesmek istemedim ama inan hep aklimdaydi, cok büyük pismanlik duyuyorum.

genel olarak böyle toparlayabilirim, daha uzun konustuk ama cok fazla tekrarlama vardi o yüzden hepsini yazmadim. hala inanamiyorum ya. beni dini kisi olarak algilamayin lütfen ama böyle birinin böyle bisey yapmasi beni yikti ya. nasil yaparsin diyorum, askere geldigim icin pismanim, buralar beni bozdu, ben küfür etmeyen adamdim, artik küfür ediyorum, isimi yaparken inan cok huzurluydum, ne kiz arkadasim vardi ne derdim, cok mutluydum, simdiki gibi degildim, günahkar oldum diyor.

yani....hayati kocaman bir YALAN, herseyi yalan, sadece ailesi hakkinda dogru söylemis, annesinin babasinin adini felan, yasadigi yeri memleketi vs vs.

bana videolar cekti, siirler yazdi ya, anlamiyorum, videoda baskasinin karsisinda SENI SEVIYORUM diyor...kendimi düsünüyorum dalga gectigim veya ciddi düsünmedigim biri icin video cekmeyi birak baskasinin yaninda seni seviyorum demem yaaa...bu nasil olur. nasil yaptin diyorum o zamanlar senden cok hoslaniyordum, havalarda ucuyordum diyor. nasil olur ya, saatlerce konustuk, benim icin uykusundan oldu, herseyimizi paylastik. bunlar nasil hic yasanmamis gibi olabilir ki onun icin, nasil ciddi olmadi.

bi insanin böyle konularda yalan söyleyebilmesi beni cok korkuttu. bu denli hikaye uydurabilmesi beni inandirabilmesi karsisindaki insani kandirmak ugruna saatlerce konusmayi ona video cekmeyi siirleri yazmayi göze alir mi ya? bana baska kiz mi yok, bununla mi ugrascam der ceker gider ya.

bana bi kez ses kaydinda baska bi isimle seslenmisti, onu bilerek yaptim, sen benden vazgec diye diyor...:oha: kafayi yicem, bu korkunc degil mi ya? ne kadar igrenc davranislar bunlar? bide adam dini bir kisilik yaaa...nasil olur aklim almiyor.......

ya ben cok cok cok fazla safim bu dünya icin ya da o cok iyi bir oyuncu/yalanci. su an kendime cok kiziyor ve sasiriyorum. ben bu adam...pardon 22 yasindaymis, bu cocuk icin saatlerce agladim ya. Allaha dua ettim bana onu geri versin diye. neler cektigimi bi Allah bi ben bilirim....bu nasil bir vicdansizliktir.

cok uzun oldu kusura bakmayin, hakkinizi helal edin ama icimi dökmem gerekiyordu....

insallah bir gün aklim basima geldiginde bu konuyu okudugumda bu hallerime gülerim, ne salakmisim derim ama su an icin cok zor, cok kötü hissediyorum kendimi:KK43:

Son düzenleme:
Benim hacı hocaya hiç güvenim yok açıkçası ne çıkıyorsa onlardan çıkıyor yada benim gördüklerim bunlar bilmiyorum. Öyle netten aşk olur olmaz değil ama devamı pek gelmez. Gelse de çok ama çok dikkatli olmak gerek. Bazen üzülmeden olgunlaşamaz insan. Böyle biri ders olur bi bakıma bi daha böyle birseye inanmazsın en azından.

Şizofren ya bildiğin akıl hastası o kadar yalan dolan pes gerçekten.. Size sonunda herşeyi dürüstçe anlatmış. Evet kandırılmak çok kötü hazmedilmesi zor bir duygu biliyorum ama emin ol az önce de dediniz ya bir iki sene sonra okuyup bunları gülüp geçicekmişsiniz. Sanal bir ilişkiymiş zaten.. Hayır gelmezdi yani hiç bir şekilde . Oldu ki evlendin . Hangi yalanının doğru olduğundan emin olacaktın ? Nasıl güvenecektin? Hiç bir şekilde olmazdı. Heyecan duymuş başlarda bir hevesle gaza gelmiş seviyorum diye atmış tutmuş ama ergenlik kafası boyle İşte. Adam hesabına bile almayın yani sorgulasanız bile varacağınız sonuç net ergenliğini tamamlayamamış bir insan modeli. Zamanla toparlıcagınızdan eminim. Hayatınızdan çıkarın onu kendi yolunuza bakın lütfen..

Adam ruh hastasi senaryo üretiyor beyni başka bir açıklaması olamaz.

aynen bu beni cok korkutuyor, ben ufak bi yalan söylesem hemen kekelemeye baslarim

Askerdeyken eğlence aramış netten nasıl bu kadar aşık olabiliyorsuniz yahu bir kere bile görmediğiniz insana :110:

gönül iste, saatlerce görüntülü görüsünce insan hic aaa bu insan bambaska biri olabilir demiyor

Askerde canı sıkılmış. Kendince hikaye uydurup vakit gecirmiş ama eline yuzune bulastirmis. Bu kadar pesine duseceginizide tahmin etmemis. Fazla takilmissiniz.

aynen öyle, o cok kolayca vazgecti, ben de ortada kaldim sap gibi, evet cok fazla takildim hala da takmis durumdayim, aklim almiyor böyle biseyi neden yapar bi insan :KK43:

Benim hacı hocaya hiç güvenim yok açıkçası ne çıkıyorsa onlardan çıkıyor yada benim gördüklerim bunlar bilmiyorum. Öyle netten aşk olur olmaz değil ama devamı pek gelmez. Gelse de çok ama çok dikkatli olmak gerek. Bazen üzülmeden olgunlaşamaz insan. Böyle biri ders olur bi bakıma bi daha böyle birseye inanmazsın en azından.

hic sorma :KK43: kendileri gibi olmayanlara laf atarlar ama gizli sakli yaptigi seyleri tahmin bile edemiyoruz

Umarım sosyal paylaşım sitelerindeki gibi cüppeye sakala takkeye laf edenler buraya doluşmaz çünkü inanılmaz üzülüyorum görünce.
Malesef o görünümdeki insanlarda nefis taşıyor öyle görünmekle kimse melek olmuyor hatta doğru yolda ilerlemek istediği için daha zor durumlarda kalabilir.
Netteki çoğu insan böyle malesef saf olmanı farkedip kendince eğlendi belki umarım doğru biri çıkar karşına mutlu olursun.

aynen bu beni cok korkutuyor, ben ufak bi yalan söylesem hemen kekelemeye baslarim

gönül iste, saatlerce görüntülü görüsünce insan hic aaa bu insan bambaska biri olabilir demiyor

aynen öyle, o cok kolayca vazgecti, ben de ortada kaldim sap gibi, evet cok fazla takildim hala da takmis durumdayim, aklim almiyor böyle biseyi neden yapar bi insan :KK43:

hic sorma :KK43: kendileri gibi olmayanlara laf atarlar ama gizli sakli yaptigi seyleri tahmin bile edemiyoruz
Böyle biri için üzülmeye bile değmez ilerde güleceksin zaten bunlara emin ol

daha ilk yalanda bitirmeliydin.
birde yüzünü görüp iki hoş beş edip halini tavrını bilmediğiniz insana nasıl aşık oldunuz böyle günlerce göz yaşı dökecek kadar. çok saçma.

evet, bitirmeliydim. haklisin.

dedigim gibi günlerce saatlerce konusunca, herseyini paylasinca insan sevebiliyor ister istemez. ki ben basta hic ama hic hoslanmamistim ondan. hic tipim bile degildi. iste....sonradan cok farkli olabilir, böyle olucagini ben de düsünemedim.

ayrica netten tanisip evlenen cooook insan taniyorum, ben de kendimce neden olmasin diye düsündüm, cevremde de öyle insanlar olunca, yani cok abes gelmedi bana

Şizofren ya bildiğin akıl hastası o kadar yalan dolan pes gerçekten.. Size sonunda herşeyi dürüstçe anlatmış. Evet kandırılmak çok kötü hazmedilmesi zor bir duygu biliyorum ama emin ol az önce de dediniz ya bir iki sene sonra okuyup bunları gülüp geçicekmişsiniz. Sanal bir ilişkiymiş zaten.. Hayır gelmezdi yani hiç bir şekilde . Oldu ki evlendin . Hangi yalanının doğru olduğundan emin olacaktın ? Nasıl güvenecektin? Hiç bir şekilde olmazdı. Heyecan duymuş başlarda bir hevesle gaza gelmiş seviyorum diye atmış tutmuş ama ergenlik kafası boyle İşte. Adam hesabına bile almayın yani sorgulasanız bile varacağınız sonuç net ergenliğini tamamlayamamış bir insan modeli. Zamanla toparlıcagınızdan eminim. Hayatınızdan çıkarın onu kendi yolunuza bakın lütfen..

sizofrenlik var mi sence? bende diyorum bi insan bu kadar yalani nasil söyler. bi yalani kapatmak icin baska yalana basvurdum, öyle öyle uzadi gitti diyor kendisi.

ben yinede cok dürüst oldugunu düsünmüyorum, ilk konusmamizda da güya dürüst olup herseyi anlatacakti, simdi noldu? yine baska seyler cikti.

erkekler beni cok korkutuyor

Erkekler hep böyle hep. Ya da biz safız.

Erkekler duygularını hep abartarak gösteriyor. Seviyorum diyorsa hoşlantıdan öteye geçmiyordur o. O yüzden ben çok ciddiye almamaya çalışıyorum artık. Ama hep böyleler.

Umarım sosyal paylaşım sitelerindeki gibi cüppeye sakala takkeye laf edenler buraya doluşmaz çünkü inanılmaz üzülüyorum görünce.
Malesef o görünümdeki insanlarda nefis taşıyor öyle görünmekle kimse melek olmuyor hatta doğru yolda ilerlemek istediği için daha zor durumlarda kalabilir.
Netteki çoğu insan böyle malesef saf olmanı farkedip kendince eğlendi belki umarım doğru biri çıkar karşına mutlu olursun.

ben de cok üzüldüm, inan ki hic beklemezdim. cok sagol, Allah razi olsun, gözlerim doldu.

Böyle biri için üzülmeye bile değmez ilerde güleceksin zaten bunlara emin ol

icimdeki firtinalar kopuyor ama :KK43: kendime yediremiyorum bi yandan, nasil böyle oyuna geldim.....sucum neydi?

evet, bitirmeliydim. haklisin.

dedigim gibi günlerce saatlerce konusunca, herseyini paylasinca insan sevebiliyor ister istemez. ki ben basta hic ama hic hoslanmamistim ondan. hic tipim bile degildi. iste....sonradan cok farkli olabilir, böyle olucagini ben de düsünemedim.

ayrica netten tanisip evlenen cooook insan taniyorum, ben de kendimce neden olmasin diye düsündüm, cevremde de öyle insanlar olunca, yani cok abes gelmedi bana

sizofrenlik var mi sence? bende diyorum bi insan bu kadar yalani nasil söyler. bi yalani kapatmak icin baska yalana basvurdum, öyle öyle uzadi gitti diyor kendisi.

ben yinede cok dürüst oldugunu düsünmüyorum, ilk konusmamizda da güya dürüst olup herseyi anlatacakti, simdi noldu? yine baska seyler cikti.

erkekler beni cok korkutuyor

Artık şizofren mi dersin ruh hastası mı dersin dengesiz mi dersin orası sana kalmış canım :KK43: ama gerçekten normal değil yani bence Hakkı'nda hayırlısı olmuş bunu şuan her ne kadar göremesen de dışardan bakanlar olarak bize güvenebilirsin bir şükür namazı kıl kurtulmuşsun böyle bir dengesizden :stop:

Erkekler hep böyle hep. Ya da biz safız.

Erkekler duygularını hep abartarak gösteriyor. Seviyorum diyorsa hoşlantıdan öteye geçmiyordur o. O yüzden ben çok ciddiye almamaya çalışıyorum artık. Ama hep böyleler.

hic ümidim kalmadi zaten, domuz olayim diyorum, herkese ters tepeyim o da olmuyor, onlarin günahi ne?

ama benim günahim neydi? ona da dedim, neden ben, ben senin anana babana mi sövdüm, neden bunlari bana yaptim dedim......cok üzülüyorum, bana yapmicakti bunu.......benim ne kadar hassas oldugumu biliyordu. ara ara aglamisimdir korkudan ona bisey olucak diye sonucta doguda asker...insain vicdani hic mi sizlamaz ya :KK43: ben benim icin aglayan kiza böyle yapiyorum diye...ama artik olan oldu, geri dönüsü yok..

ben de cok üzüldüm, inan ki hic beklemezdim. cok sagol, Allah razi olsun, gözlerim doldu.

icimdeki firtinalar kopuyor ama :KK43: kendime yediremiyorum bi yandan, nasil böyle oyuna geldim.....sucum neydi?
Sana iyi gelir mi bilemem ama bana uyumak iyi gelirdi hergun uyuyup uyandıkça acılar hafifliyordu ve bi süre sonra birşey hissetmiyorsun. Bu bana has birşey mi bilmiyorumm ama lise döneminde böyle olduğunu farketmiştim :)

Artık şizofren mi dersin ruh hastası mı dersin dengesiz mi dersin orası sana kalmış canım :KK43: ama gerçekten normal değil yani bence Hakkı'nda hayırlısı olmuş bunu şuan her ne kadar göremesen de dışardan bakanlar olarak bize güvenebilirsin bir şükür namazı kıl kurtulmuşsun böyle bir dengesizden :stop:

icim cok aciyor, bunu bana neden yapti? haketmedim. keske ögrenmeseydim diyorum ama o zaman da aci cekecektim, simdi en azindan onun ne mal oldugunu biliyorum.

Sana iyi gelir mi bilemem ama bana uyumak iyi gelirdi hergun uyuyup uyandıkça acılar hafifliyordu ve bi süre sonra birşey hissetmiyorsun. Bu bana has birşey mi bilmiyorumm ama lise döneminde böyle olduğunu farketmiştim :)

2 aydir uyuyorum zaten, ara ara iyi oluyordu, aman bee bosver diyordum, ara arada aklima geliyordu agliyordum üzülüyordum. bugün de bu olay olunca iyice koptum....dedigim gibi elim ayagim titredi. cok korkunc bi duyguydu.

atlaticam, Allahin izniyle bunu da atlaticam...Allah kahretsin böyle vicdansiz insanlari, birakin artik bu isleri.....yemin ederim biktim

hic ümidim kalmadi zaten, domuz olayim diyorum, herkese ters tepeyim o da olmuyor, onlarin günahi ne?

ama benim günahim neydi? ona da dedim, neden ben, ben senin anana babana mi sövdüm, neden bunlari bana yaptim dedim......cok üzülüyorum, bana yapmicakti bunu.......benim ne kadar hassas oldugumu biliyordu. ara ara aglamisimdir korkudan ona bisey olucak diye sonucta doguda asker...insain vicdani hic mi sizlamaz ya :KK43: ben benim icin aglayan kiza böyle yapiyorum diye...ama artik olan oldu, geri dönüsü yok..

Bundan sonra görmediğin etmediğin adamdan hoşlanma bence. Sanal ayrı bir dünya.

X