Adam kokuyor ya:(

Malesef bahsettigim kisi esim..bu sabah yine kavga ettik bu konu yuzunden...esimin agzi inanilmaz pis kokuyor..tamam kokabilir belki disinden midesinden gelen bisey olabilir bu tamam ama onlem almiyor..disini pek fircalamiyor..ve en en onemlisi benim icin parfum kullanmiyor adam ya...parfumu bolca sıkca ustune basina belki agiz kokusundan da bukadar rahatsiz olmucam...onemsemiyor beni rahatsiz oldugumu biliyor ama saldi iyice kendini ya inanailmaz rahatsiz oluyorum midem bulaniyor artik iyice sogudum bakimsizligi yuzunden...parfum aliyorum unutuyorum sıkmayi diyor ven ellerimle sıkiyorum dusunebiliyormusunuz..koltuk alti rolonu ben suruyorum adama ya onu da unutuyorum diyor..ve onu kullanmadigi gun hem ter kokusu hem agiz kokusu e ben nasil sevgimi duygularimi taze tutabileyimki artik...benim icin sirf kotu kokudan ibaret bazi gunler...ayaklari falan kokmaz temizdir dus alir sık sık ama parfumdu koltuk altiydi agiz bakim urunleriydi bunlari yapmaz..senelerdir benim zorlamamla...ben istiyorumki atsin agizna bir iki karanfil ohh dislere de faydali koltuk altini rolonlasin mis gibi parfumunu sıksin gelsin yanima cok mutlu oluyorum ozaman...ama yok ite kaka olmuyor iste..icinde yok adamin..insnlari rahasiz ettigini dusunemiyor galiba...bu sabah patladim ama konu acildi.bej bu yasda senin agiz kokunu cekmek zorunda degilim git care ara paran yoksa en basitinden hergun karanfil cigne yut(cok faydali) parfum sıkmak 2 sn lik is buz gibi oldum yeter ya diye bagardim..hersey parfummu yaa diyo tabi hayat parfden ibaret degil ama guzel koku insanlari her konuda ceker kendine ama pis koku:KK43: yanina bile gitmek istemiyorum suanda yatiyorum odamda sanki onun yanina gidince yine o koku gelicek gibi oluyor..benim icin sadece pis koku adam ya..ben hergun koltuk alti bakimimi agiz bakimimi yaparim evde durup durerken bile parfum sıktigim olur..parfum dayanmaz hatta...evime guzel kokular kullanirim kendimde guzel kokarim cok sukur..ama esim...of napicam ben suan cok sogudum yasamak bile istemiyorum aglamak istiyorum ya..daha once konu acmistim esime asik olmak istiyorum diye....iste ben nasil asik olayimki daha..adam cabalamiyor..gerci 2 gun once yildonumumuzdu eve cicek gondermis sasirmis sevinmistim...sirf sevindim sarildim optum diye adam saliyo kendini bakim sifir yine...iyi bir insan tamam herseyime kosar bana deger verir ama surekli yanyana ayni yastiga bas koydugum.insanin da boyle acı acı kokmasi:KK43: cok cok berbat bisey...icim yaniyor resmen o kokudan..midesinde sıkinnti yok galiba hic mideside agrimaz ama kesin cozum olucaksa gitse mi ki mide icin...ama agiz dolgu dolu..onlarda koku yapiyo galiba..tamam yapabilirde tedbir alicaksin bakimli olucaksin ..bakinli karin var utan be adamm:KK43:(
Duş almadan parfum deodorant falan kullanmam. Kullananlar da temiz koktuklarinı düşünüyor ise yanılır. Alttan alttan o ter ve kir kokusu parfüm ile karışıp burnumuzun direğini sızlatıyor. Bu arada koltu altı için de duş sonrası karbonat kullanırım 0 koku.

Ağız kokusu parfümle falan dinmez.

Uzaktan tanıdığım bir aile var. Bildiğim kadarı ile kadın adama deli gibi aşık. Neyse bunlarla bir ortamda bir araya geldik. Adam konuşuyor. El kol hareketi ile dağılan parfüm kokusu ile ağzının kokusu birlikte burnumdan içeri girdi resmen.

Yani resmen ağzımdan leş kokunun üzerine bide parfüm mü sıktın defol git bir diş doktoruna denemek için sıktım kendimi. %99 çürük disi vardı. Başlarım öyle aşkın ızdırabına. Ha Evde çöp bidonuna sarılmışım ha öyle adama demiştim.
Bide parası pulu olmasa hadi diyicem neyse. Oda diil zebil gibi parası var bide.

Yok arkadaşım hemen randevu mu alırsın ne yaparsın gir koluna hemen bir doktora götür.önce dişe dişte birşey yoksa şeker vs gibi bir sorunu vs olabilir. Kan gazı denen bir durum var sürekli ağız kokusu yapar. Sen bul hastaneyi randevu alındı geleceksin de bitsin. Bide bu karbonatı dene. Duştan çıkınca sür ıslak koltuk altına akşam eve gelince daha yeni yıkanmış gibi olacak

Duş almadan parfum deodorant falan kullanmam. Kullananlar da temiz koktuklarinı düşünüyor ise yanılır. Alttan alttan o ter ve kir kokusu parfüm ile karışıp burnumuzun direğini sızlatıyor. Bu arada koltu altı için de duş sonrası karbonat kullanırım 0 koku.

Ağız kokusu parfümle falan dinmez.

Uzaktan tanıdığım bir aile var. Bildiğim kadarı ile kadın adama deli gibi aşık. Neyse bunlarla bir ortamda bir araya geldik. Adam konuşuyor. El kol hareketi ile dağılan parfüm kokusu ile ağzının kokusu birlikte burnumdan içeri girdi resmen.

Yani resmen ağzımdan leş kokunun üzerine bide parfüm mü sıktın defol git bir diş doktoruna denemek için sıktım kendimi. %99 çürük disi vardı. Başlarım öyle aşkın ızdırabına. Ha Evde çöp bidonuna sarılmışım ha öyle adama demiştim.
Bide parası pulu olmasa hadi diyicem neyse. Oda diil zebil gibi parası var bide.

Yok arkadaşım hemen randevu mu alırsın ne yaparsın gir koluna hemen bir doktora götür.önce dişe dişte birşey yoksa şeker vs gibi bir sorunu vs olabilir. Kan gazı denen bir durum var sürekli ağız kokusu yapar. Sen bul hastaneyi randevu alındı geleceksin de bitsin. Bide bu karbonatı dene. Duştan çıkınca sür ıslak koltuk altına akşam eve gelince daha yeni yıkanmış gibi olacak
:KK70:

X