Adana da kızlık zarı dikimi yaptırdım

Selam herkese. Öncelikle bu süreci atlatınca herşeyi detaylı yazacağım konusunda kendime söz vermiştim ki cidden süreç esnasında ve öncesinde bunlara çok ihtiyacımız var . Ben 40 gün önce Adana’da hymenoplasti yani kızlık zarı dikimi yaptırdım (kalıcı flep yöntemiyle) . İşlem süreci ne çok basit ne çok zor ister istemez bulunduğunuz psikolojiden kaynaklı stresli dönem geçiriyorsunuz . Yaklaşık 1 buçuk ayınızı bu işleme yatırmalısınız dinlenmelisiniz . İşlem esnasında ağrı acı hissetmiyorsunuz lokal anestezi altında oluyor . Doktorunuz size bazı ilaçlar verir antibiyotik, ağrı kesici, kabız kalmamak için şurup ve antiseptik krem benim ki furacindi. İlk üç gün canınız acıyor ben ağrı kesici olmadan yapamadım. Yan yatma isteği oluyor zaten yürüyüşünüz bile değişiyor. 5nci gün küçük adımlarla bahçeye indim 1 hafta sonra yine küçük adımlarla dışarı çıktım 10 gün sonra seyahat ettim . Mümkün olduğunca ilk 20 gün üzerine oturmayın yan oturun evinizdeyseniz Uzan’ın süreci böyle daha rahat atlatırsınız . O bölge daima kuru olmalı . Doktorum asla su değdirme su ihtiyaç duyduğunda peçeteyle tampon yapar gibi ıslat tekrar hemen kurut dedi. Sonrasında eğer işlem öncesi enfeksiyon mantar fazla akıntı varsa bunu mutlaka doktora söyleyin ona göre işlem olun bunlar işlemi olumsuz etkiliyor. Sigarayı ilk 13 gün kullanmadım sonrasında paket paket devam ettim şükür sorun yaşamadım . Zaten 3-4 cü hafta batmalar kaşıntılar artacak bu dikişlerin kaynadığını düşmeye yaklaştığının göstergesi korkmayın . İşlemi adet bitsin öyle yaptırın bir sonraki döngüye kadar büyük oranda iyileşirsiniz . Ben 40 gün bekleyebildim merak ettim ve gittim şükür doktorum tuttu herşey yolunda dedi benim doktorum Fatih adanacıoğlu Adana da oldum . Gayette anladım ki bu işlem için kilometrelerce yol gitmeye şehir değiştirmeye gerek yokmuş. Düğünüm yakın tarihte olacak. İnşallah o sonucuda paylaşacağım . Ama bu yazdıklarım bekli birine ışık olur diye yazdım . Her şeye çare vardır korkmayın :)
Sonuç alabildin mi canım banada yardımcı olabilr misn geçici kalıcı konusunda çok kararsızım

Sonuç alabildin mi canım banada yardımcı olabilr misn geçici kalıcı konusunda çok kararsızım
Sonuç aldım ben kalıcı tercih ettim çünkü geçici için düğün öncesi vaktim olmayabilirdi riske atamadım öyle de oldu zaten düğün öncesi yaptıramazmışım kalıcı oldum 2 ay öncesinden sonuç aldım çok şükür

Benim düğünüme 1 buçuk ay var kimisi geçici tap rahatlarsın kimisi riske atma kalıcı ol ne yapacagimi bilemez oldum

Sonuç aldım ben kalıcı tercih ettim çünkü geçici için düğün öncesi vaktim olmayabilirdi riske atamadım öyle de oldu zaten düğün öncesi yaptıramazmışım kalıcı oldum 2 ay öncesinden sonuç aldım çok şükür
Benim düğünüme çok az zman kaldı biizm aileler artık kavga gürültülü oldu biran önce gelin götürme derdinler geçici yapmayı düşünüyrm korkuyrm

Sadece kegel egzersizi yaparak bile sikilastirabilirsiniz
Bir tanidigim oyle yapti bir kac damla geldi sikinti yasamadi
Zaten zarin olmamasindan cok genisligi onemli
Cinsel birleşmem olmadı sadece kaybettim o yuzden geçici mi yapsam kanar mi yoksa param boşa mı güder onun derdindeyüm

5000₺ dikim . Daraltmaya doktor karar veriyor gerekliyse yapıyor ücretsiz yapıyor dikim için bu ücreti alıyor
Ya ne kadar pahaliymis benim arkadaşım özelde 1000 tl ye diktirmisti. Ben de tam tersi aldırdım :) Benimki septumlu kizlk zariymiss ilişkiye izin vermiyo evliymde. Bide korktuğum için lokal değil genel anestezi ile yaptı doktorum. Ben kan tahlili EKG covid testi günü birlik hastane yatısı ve operasyona sadece 315 tl odedm.

Ya ne kadar pahaliymis benim arkadaşım özelde 1000 tl ye diktirmisti. Ben de tam tersi aldırdım :) Benimki septumlu kizlk zariymiss ilişkiye izin vermiyo evliymde. Bide korktuğum için lokal değil genel anestezi ile yaptı doktorum. Ben kan tahlili EKG covid testi günü birlik hastane yatısı ve operasyona sadece 315 tl odedm.
Çok iyi nerde oldunuz

X