Adana doktor şikayeti!

saatici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
76
29
29
Gül demirtaş diye bir hanmefendiye gidiyordum o kadar ilgisizki daha siz icerdeyken baska hasta alıyor ve muayenesi en fazla 4 dk sürüyor 1 sustum 2 sustum sonunda değiştiriyorum Celal ardıç ile değiştireceğim . Doktor celal beyle ilgili bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Gül hanımın adını duydum ama hiç fikrim yoktu ilginç bi stili varmış. Hastam olsun gerisi boş tarzında belli ki. celal beyim adını hiç duymadım hangi hastanede? ben Bülent Çetin'e gidiyorum. memnumum gayet ilgili ve bilgili. ilk hamilelikteki doktorumdan milyon kat iyi

Gül hanımın adını duydum ama hiç fikrim yoktu ilginç bi stili varmış. Hastam olsun gerisi boş tarzında belli ki. celal beyim adını hiç duymadım hangi hastanede? ben Bülent Çetin'e gidiyorum. memnumum gayet ilgili ve bilgili. ilk hamilelikteki doktorumdan milyon kat iyi
Metro hastanesinin özel adanadan farkı yok zaten o kadar yogun tıkış tıkış ki doktorda ilgisiz acil dememize ragmen ilgisiz

Gül demirtaş diye bir hanmefendiye gidiyordum o kadar ilgisizki daha siz icerdeyken baska hasta alıyor ve muayenesi en fazla 4 dk sürüyor 1 sustum 2 sustum sonunda değiştiriyorum Celal ardıç ile değiştireceğim . Doktor celal beyle ilgili bilgisiz olan var mı?
Canım Celal Bey'e gidiyorum ben. 2 doktor faciamdan sonra onu bir şans olarak görüyorum. Tavsiye ederim..

Evet cnm eski yerinde de gidiyordum. Ben tedavi görüyorum. Hatta dün randevum vardı. Hastane de süper :KK66:
Canım cok teşekkürler herkesten aynı şeyi duyuyorum sanırım ayrıntılı ultrason cihazından bakıyormuş cihazları iyiymiş kendide cok güleryüzlü

X