Adet 5 gun gecikti idrar testi negatif

izmirsivas3558

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2022
72
13
26
Merhaba kızlar,
26 aralikta adet olmam gerekiyordu ama hala olmadim 5 gun gecikti . Adetten 3 4 gun once sol kasikta agrilar vardi 2 3 gun surdu gecti, sonrasinda beklenen adet gununde ve ara ara ozellikle sabahlari kasik agrim oluyor adet olacakmisim gibi ama adet olmuyorum ve akintim var boyle silince beyaz ve sarimtirak, ara ara da boyle hafif midem bulaniyor gibi oluyor bugun kan verdim 2 gun sonra cikacak sonucu ama erken gebelik testi yaptim bugun 2 farkli markadan 2side negatif durumu boyle olup hamile oldugunu ogrenen var mi?

Son düzenleme:
Merhabalar bende 4 gün geçiktim normalde hep düzenlidir ve senin dediğin gibi aynı kasık ağrıları yaşıyorum. Şişkinlik, gaz problemi ve aşırı yorgunluk var. Benim testlerimde negatif farklı markadan 3 test denedim farklı günler hepsi negatif.. bence kan tahlilleri beklemekten başka bir caremiz yok :KK43: bende kan tahlili yaptırmaya düşünüyorum. Sonucun çıkınca yazabilirmisin? ☺️

Merhabalar bende 4 gün geçiktim normalde hep düzenlidir ve senin dediğin gibi aynı kasık ağrıları yaşıyorum. Şişkinlik, gaz problemi ve aşırı yorgunluk var. Benim testlerimde negatif farklı markadan 3 test denedim farklı günler hepsi negatif.. bence kan tahlilleri beklemekten başka bir caremiz yok :KK43: bende kan tahlili yaptırmaya düşünüyorum. Sonucun çıkınca yazabilirmisin? ☺️
0.100 çıkmış beta canim ama hala adet olmadim içimde bir his var bilmiyorum belkide psikolojik

Naptin regl oldun mu canim
Olmadım bugün kan da gebelik test yaptırdım o da negatif çıktı :KK43: 0,100 çıktı sonuç olarak 3-4 gün daha bekleyip tekrar test yapmayı düşünüyorum (öyle tavsiye ettiler) regl olmazsam araştırmama göre ve duyduklarıma göre daha erken olabiliyormuş değerlerin yükselmesi sebebi de regl döngüsü bazen uzuyabiliyormuş o yüzden sabır diyip bekliyorum😅

Kızlar bende de aynı durumlar 3 gün geciktim ama testler negatif yarın sabah tekrar yapıcam hiç umudum yok olsa testlerde çıkardı diyorum😒

Kızlar bende de aynı durumlar 3 gün geciktim ama testler negatif yarın sabah tekrar yapıcam hiç umudum yok olsa testlerde çıkardı diyorum😒
Kanda gebelik testi yaptın mı? Neolacaak bu halimiz 😂 çok okuyorum bu durumda olanı🤷🏻‍♀️ Garip olan mesela benim adetim hep düzenlidir yıllardır ilk kez ovulasyon testleride yaptım emin olmak için döngümden😅 o yüzden çok sınır bozucu ya hamile olayım yada adetim başlasın arafta olmak çok kötü

Kanda gebelik testi yaptın mı? Neolacaak bu halimiz 😂 çok okuyorum bu durumda olanı🤷🏻‍♀️ Garip olan mesela benim adetim hep düzenlidir yıllardır ilk kez ovulasyon testleride yaptım emin olmak için döngümden😅 o yüzden çok sınır bozucu ya hamile olayım yada adetim başlasın arafta olmak çok kötü
Merhaba bend3 sizinle aynı durumu yaşıyorum 15 gündür regl olmuyorum son regl tarihim 23 kasim neden geçen hafta kan kesti vermiştim onda da negatif çıktı sonumuz hayır olsun inşallah 🙏🤍

Kanda baktırmadım cnm 3,5 senedir olmuyor benim idrarda görmeden kan testi yaptırmak istemiyorum bu ayda olmazsa şubatta tüp bebeğe başlayacağız zaten

Merhaba bend3 sizinle aynı durumu yaşıyorum 15 gündür regl olmuyorum son regl tarihim 23 kasim neden geçen hafta kan kesti vermiştim onda da negatif çıktı sonumuz hayır olsun inşallah 🙏🤍
Tekrar vermeyi düşünüyormusunuz? Sizinki baya geçmiş. Bana kan testi yapan kadın negatif çıkarsa bir kaç gün sonra tekrar yaptır demişti. Hayırlısı olsun hakkımızda 🙏🥰

Olmadım bugün kan da gebelik test yaptırdım o da negatif çıktı :KK43: 0,100 çıktı sonuç olarak 3-4 gün daha bekleyip tekrar test yapmayı düşünüyorum (öyle tavsiye ettiler) regl olmazsam araştırmama göre ve duyduklarıma göre daha erken olabiliyormuş değerlerin yükselmesi sebebi de regl döngüsü bazen uzuyabiliyormuş o yüzden sabır diyip bekliyorum😅
Acaba gec dollenmeden mi suphelendiler insanin aklina kirk tane sey geliyor hadi gelde kafaya takma

Acaba gec dollenmeden mi suphelendiler insanin aklina kirk tane sey geliyor hadi gel
Sende durumlar nasıl?
olmadim ve bugun gecikmenin 7.gunu

X