ADET DÖNEMİ Belirtileriyle HAMİLELİK Belirtileri arasındaki farklar ???

Iyi geceler arkadaşlar birşey danışacaktım ben geçen ocak 5 te olmam gerekirken teslimi 2 ocakta oldum bu ay 2 ocagi mi baz almam lazım yoksa 5 ocagi mi bebek istiyorum test icin acele etmek istemiyorum. Halen regli olmadım. Bu arada bel kaşık göğüs ağrıları sık sık idrara çıkma durumum var ama bunlar regli belirtiside olabilir kafam karistii

C
Iyi geceler arkadaşlar birşey danışacaktım ben geçen ocak 5 te olmam gerekirken teslimi 2 ocakta oldum bu ay 2 ocagi mi baz almam lazım yoksa 5 ocagi mi bebek istiyorum test icin acele etmek istemiyorum. Halen regli olmadım. Bu arada bel kaşık göğüs ağrıları sık sık idrara çıkma durumum var ama bunlar regli belirtiside olabilir kafam karistii
canm en son adet oldugun gunu baz almalisin

Bir de soyle bir durum var insan gebelik beklentisi icinde oldugu icin surekli vücudunu dinliyor. Yaniltici olabiliyor belirtiler insallah hamilesinizdir .
Bende adet döneminde üşüme olurdu ,hamilelik olunca adet ağrısı oldu fakat üşüme olmadı,karın ağrıları sürekli değildi ama adet ağrısına benziyordu dinlenince geçiyordu şu an 5 haftalık hamileyim ağrılarım azaldı çok uykum geliyor iştahım çok açıldı

Merhaba arkadaslar bende 1 hafta once ilk denememi yaptim bugub yarin adet olmam lazim basen degisebiliyor net gunu belli olmuyor dongumun en son 29 mayista adet oldum bu ay da bi umudum var belkide ondandir ama inanilmaz bel agrim ve regl sancim var bu durumu yasayipta hamile olduğunu ogrenen oldu mu ?

Kizlar bu ay klomen kullandim adet bitiminden otibaren sol kadik agrilarim hic gecmedi idrarimda bulanik,gogus uclarim pembelesti sizliyo,bel agrim kasik agrim hala devam ediyo.yarin adet gunum hamilemiyim acaba ki offff:hasta::hasta: bide şu limon karbonat bide camasirsuyu testleri varya onlarida yaptim onlarda pozitif gozukuyo onlarada bel baglamak istemiyorum.inanmak istemiyorum umitlenmek istemiyorum

Hamilelik belirtim; koku hassasiyeti, bitkinlik.bu ikisi aşırı vardi bende. Krem surerdi biri mesela cok uzaktan o kokuyu alirdim ve o koku cok itici gelirdi bana.zaten sekiz gun gecikme olunca test yapmistim evde..darisi isteyen herkese

tipik bir regl dönemi belirtileri neyse onu yaşadım.Hamilelik ve regl arasında hiç bir fark olmadı bende.Ne sık idrara çıkma ne kasık ağrısı ne göğüs ucu koyulaşması...

Bendeki farkı soylıyım cnm adete bir hafta kala ayağı kalktığımda aniden gözüm kararmaya başladı bembeyaz akıntı geliyordu normalde adet günü kesilirdi ama busefer kesilmedi adet geçti karin ağrısı aynı adet olacağım zamanki gibiydi o aynıydı bide sivilcelendim hiç sivilcem çıkmazdı benim ağzım aşırı kuruyordu şu iCesim geliyordu habire yemek tariflerine bakıyordum oara canım biseyler istiyordu çekiyordu sanki göğüslerimde dolgun duruyordu kahverengi bölümünde küçük kabarcıklar vardı bunlar dikkatimi çekmişti cnm

Merhaba aşılama pozıtıf oldu mu nerede yaptırdınız bende aşılama yaptırıcam arastrma yapıyorum yer için

X