Adet düzensizliğim var yıllardır. Yeni evliyim ve 2 aydır adet olmuyorum. Hamilelik ola bilirmi? Lütfen yardım edin.

Arzuja2000

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
103
17
Merhaba kızlar. Geçen ay Ağustosun 16si adet olmuşdum ve eylülün 16 si adet olucaksın dedi. Ve 16 eylül adet olmadım.. 20 eylül doktora yeniden gittimve bana duphaston verdi. 21 i başladım ve 28 i bitti. Adet yine olmadım ve ultrasona gittim 16 mm yumurtam varmış. Doktorum 2-3 güne çatlar dedi. Ve bu gün ekimin 10u hala adet değilim. Sizce hamilelik ola bilirmi?

Son düzenleme:
Bende sabah yaptım böyle çıktı . Bu bekleyişler yıpratıyor bizi inşallah vardır canım

Eklentiler

• 16338508371478967548081531156151.jpg
    16338508371478967548081531156151.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 188
Merhaba kızlar. Benim prolaktinim 38 çıkmıştı ve doktorum bana dostineks kullanmamı söyledi. Geçen ay Ağustosun 12 si adet olmuşdum ve eylülün 12 si adet olucaksın dedi. Ve 12 eylül adet olmadım.. 20 eylül doktora yeniden gittimve bana duphaston verdi. 21 i başladım ve 28 i bitti. Adet yine olmadım ve ultrasona gittim 16 mm yumurtam varmış. Doktorum 2-3 güne çatlar dedi. Ve bu gün ekimin 10u hala adet değilim. Sizce hamilelik ola bilirmi?
Sizinkinde çoook silik bir çizgi gördüm sanki isterseniz kan verin. İnşallah vardır.

Yumurtlama ekim 1 ise biraz daha sabredin derim ben genelde ilişkiden 14 gün sonra çıkar derler İnşallah vardır hamilelik testte çizgi silik şekilde var

Merhaba kızlar. Benim prolaktinim 38 çıkmıştı ve doktorum bana dostineks kullanmamı söyledi. Geçen ay Ağustosun 12 si adet olmuşdum ve eylülün 12 si adet olucaksın dedi. Ve 12 eylül adet olmadım.. 20 eylül doktora yeniden gittimve bana duphaston verdi. 21 i başladım ve 28 i bitti. Adet yine olmadım ve ultrasona gittim 16 mm yumurtam varmış. Doktorum 2-3 güne çatlar dedi. Ve bu gün ekimin 10u hala adet değilim. Sizce hamilelik ola bilirmi?
Merhaba duphaston u günlük kac tane içiyorsunuz?

Peki kan testinde yarın yapsam çıkarmı?
Ben aşılama ile hamile kaldım aşılamadan sonra 15. gün kan verdim 108 çıkmıştı değer. Çıkar belki ama düşük çıkıp moralinizi düşürebilir erken dönemde düşük çıkıyor dönem. İsterseniz kan verin ama yorumlama istemeyin 2 gün sonrası gene kan verin artış miktarına bakın 😊

Ben gördüm ikinci çizgiyi bence yarın da yapın aynı böyle silik çıkarsa şüpheleriniz varsa da kan verin

Ben aşılama ile hamile kaldım aşılamadan sonra 15. gün kan verdim 108 çıkmıştı değer. Çıkar belki ama düşük çıkıp moralinizi düşürebilir erken dönemde düşük çıkıyor dönem. İsterseniz kan verin ama yorumlama istemeyin 2 gün sonrası gene kan verin artış miktarına bakınp
Ben aşılama ile hamile kaldım aşılamadan sonra 15. gün kan verdim 108 çıkmıştı değer. Çıkar belki ama düşük çıkıp moralinizi düşürebilir erken dönemde düşük çıkıyor dönem. İsterseniz kan verin ama yorumlama istemeyin 2 gün sonrası gene kan verin artış miktarına bakın 😊
Evet olsa bile kimyasalda ola bilir. Yani gebelik iptal edile bilir.((( inşAllah kimyasal olmasın

Evet olsa bile kimyasalda ola bilir. Yani gebelik iptal edile bilir.((( inşAllah kimyasal olmasın
Ben kimyasal olabilir demek istemedim ama döllenmeden yakın bir süre sonra test vereceğiniz için o zaten daha yeni yeni rahme yerleşme aşamasında hcg yeni yeni artmaya başlayacak onu demek istedim 😊 Yorum yapmalarını istersenizde uzman olmadıkları için yanlış yorumlama yapabilirler ve bu da moralinizi bozar o yüzden yorumlama yaptırmayın dedim 😊 İnşallah vardır gebelik üzmeyin kendinizi ❤

X