Adet gecikmesi ve beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi?

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
4.853
3.738
Kuzum emin ol 6 gün diyorlar ama asla çıkmıyor hatta 4 gün kala bile çıkmıyor kuzenimde yaşadık biz bunu yA resmen adeti 2 gün geçti o zaman bile çok silik çıktı ki değeri de yüksekti ayrıca ben artık güvenmiyorum benim mesela kaset test pozitif çıkıyor erken gebelik testi negatif bugün adet olmam gerekiyordu olmadım yarın sabah yapacağım bakalım 🤔
Merhaba hamilemisiniz acaba. Kaset test pozitif olup nasıl erken gebelik negatif çıkıyor ki bende kaset test yaptım pozitif çıktı 17sinde. Kan falanda vermedim ama 29unq randevu aldım yanlış çıkma ihtimalimi oluyor öyle

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2022

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 164 gün kaldı.

Bebeğiniz bazı refleksleri geliştirmeye başladı; Göz kırpmak, yabancı cizimleri gözden uzak tutar ve gözleri nemli tutar. Emme ve yutma besinlerin sindirimini sağlar. Şu anda bebeğiniz bu refleks hareketlerini uyguluyor. Ayrıca başka rekfleks hareketleri de gelişiyor. Bebeğiniz doğduğu zaman 70 den fazla rekfleks hareketi gelişmiş olacak. Bebeğinizin ter bezleri gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mezezeme

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
39
18
31
Bende de 17 eylülde bat ama 1hafta olacak hala regl olmadım. Predictor erken gebelik testi yaptım cok cok derinlerde gölge gibi hayalet cizgi gördüm. Acaba göz yanılması mı dedim o testten 3 gün sonra Predictor cok pahalıydı diye awox marka erken gebelik testi aldım onda direk negatif cıktı. Biontech asısı oldum ondan olamıyorum diye düsünüyorum. Ama cok fazla sarı akıntım var regl sancılarım var ama reegl yok hala.
Bende de aynı durum söz konusu . adetim gecikti Albi gebelik testini aldım yaptım negatif çıktı. Geçen ayda saçma sapan bir regli yaşadım. bir gün bir kaç damla gelmişti. İkinci gün yok gibi. Üçüncü temizlerken lekeler oldu. Sonra bir aktı akmadı. İlk defa böyle bir şey ile karşılaşmıştım. Şimdi ise reglim gecikti. dün yaptım negatifti.. Ne zaman yapmalıyım testi acaba?

Bltblt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2021
25
5
28
Ben de hala regl olamadım dün yaptığım erken gebelik testi comforttu negatif çıktı ama ne ağrım var ne bişey karnım şiş gibi hissediyorum sadece ve arada midem bulanıyor testler negatif bende anlamadım ya

Kelebek1122

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
790
303
Bende de aynı durum söz konusu . adetim gecikti Albi gebelik testini aldım yaptım negatif çıktı. Geçen ayda saçma sapan bir regli yaşadım. bir gün bir kaç damla gelmişti. İkinci gün yok gibi. Üçüncü temizlerken lekeler oldu. Sonra bir aktı akmadı. İlk defa böyle bir şey ile karşılaşmıştım. Şimdi ise reglim gecikti. dün yaptım negatifti.. Ne zaman yapmalıyım testi acaba?
Ben 8 gün gecikmeli regl oldum. Bıontech ası vurulmuştum onun yan etkısıymış