Adet günüm 3 gün gecikti test yaptım negatif çıktı 2 hafta önce lekelenmistim anlamadım 🤔⁉️🔥🔥🔥🤰🤱🏻🤦‍♀️🙇‍♀️🧠HELP!!!

Birana

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2021
5
1
27
Merhaba kadınlar kulübünün güzel üyeleri 💕 benim 2 hafta önce kahverengi lekelenmem oldu yani iki adet ortası çarşamba adet olmam gerekirdi hala olmadım. Gericekme yöntemi ile korunuyoruz. Bana göre şüpheli ilişkim olmadı eşimle ama %5 ihtimal bütün korunma yöntemlerinde Bi pay oluyormuş. Olur mu olur diye şüphe ettim bana sorucak olursanız başka belirtin varmı diye zaman zaman tatlı ağrılarım oluyor rahimde ufak sancılar falan. Psikolojikmi bilmem ama kokulara da hassaslastim Bi kaç gündür. Sigara demek bile midemde ufak Bi bulantı hissi yapıyor. Test aldım yaptım bugün negatif çıktı. Salı randevum var ama ben çatlıyorum meraktan. 14 buçuk aylık bebem var bu 5. Adetim olucakti doğumdan sonraki ama olmadım. İlk gebeligimde hamileliğimi öğrenene kadar hiç belirti yaşamadığım için tecrübesiz sayılırım lütfen bilen yaşayan anlayan biri bana yardımcı olsun 2. Bebeği şuan hiç düşünmüyoduk. Ama varsa da benim canım bebemmmm💕💕🍼🙏🙏🙏🙏

Geriçekilme yöntem değil. Regle 2 hafta kala yumurtlarız ve bazen lekelenme görülebilir bu esnada. Nadir de olsa.

Geriçekilme yöntem değil. Regle 2 hafta kala yumurtlarız ve bazen lekelenme görülebilir bu esnada. Nadir de olsa.cocuk gelişim okudum bize okulda geri çekme korunma yöntemi olarak öğretildi. Yumurtlama zamanı kadınlarda farklı işleyebilir bunu ilk gebe kalmaya çalıştığımda deneyimledim, öğrendim. Yani ilk kez böyle Bi olay yaşıyorum ama dediğiniz gibi olucağıni da pek sanmıyorum bana yakın gelmedi 🤔🙏

Araştırınız. :KK51:
Öyle bişey yok demiyorum. Benim başıma gelenin bu olmadığını söylüyorum öyle bişey olsa sekmeyen adet zamanım geçmez başka belirtilerim de olmazdı. Önceki hamileligimde adetim gecikince şüphe edip 5. Günü test yapmıştım pozitif çıkmıştı. Ben benim yaşadığımı yaşamış insanlardan tecrübelerini paylaşmalarini istiyorum. Ama yinede sizede teşekkürler🙏

Merhaba kadınlar kulübünün güzel üyeleri 💕 benim 2 hafta önce kahverengi lekelenmem oldu yani iki adet ortası çarşamba adet olmam gerekirdi hala olmadım. Gericekme yöntemi ile korunuyoruz. Bana göre şüpheli ilişkim olmadı eşimle ama %5 ihtimal bütün korunma yöntemlerinde Bi pay oluyormuş. Olur mu olur diye şüphe ettim bana sorucak olursanız başka belirtin varmı diye zaman zaman tatlı ağrılarım oluyor rahimde ufak sancılar falan. Psikolojikmi bilmem ama kokulara da hassaslastim Bi kaç gündür. Sigara demek bile midemde ufak Bi bulantı hissi yapıyor. Test aldım yaptım bugün negatif çıktı. Salı randevum var ama ben çatlıyorum meraktan. 14 buçuk aylık bebem var bu 5. Adetim olucakti doğumdan sonraki ama olmadım. İlk gebeligimde hamileliğimi öğrenene kadar hiç belirti yaşamadığım için tecrübesiz sayılırım lütfen bilen yaşayan anlayan biri bana yardımcı olsun 2. Bebeği şuan hiç düşünmüyoduk. Ama varsa da benim canım bebemmmm💕💕🍼🙏🙏🙏🙏
Merhaba arkadaşlar ,
Normal regl tarihime 5 gün kala soluk kahverengi akıntı gördüm ve devamında açık pembemsi 12 saat falan sürdü.Sabah uyandığımda kırmızı ve akışkan kan gördüm normale göre daha az geliyor ve ilk günüm ...
Regl mi yoksa ımplantasyon kanamasi mi anlam veremedim , yorumlarınızı alabilir miyim lütfen

Bende 2 hafta önce kahverengi az miktarda lekenmem oldu dedigini gibi şuanda herşeyi yaşıyorum söylediklerinizin benimde 7 gün regl gecikmem var test yaptım 2 gün önce negatif çıktı acaba hamilemiyim kafam da deli sorular. Sizde hamilemisiniz şuanda çıktımı sonuç??

X