Adet kanı neden yesil olur

Seisler

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
41
19
25
Merhabalar arkadaşlar adetimin 3. Gunundeyim ilk iki gün kanamam kırmızı şekildeydi ama bugün yeşil rengine döndüğünü farkettim daha önce böyle bir durum yaşayan var mı

images (8).jpeg

eğer yeşil gibiyse ve kanama azalmissa, yine beklemiş, oksitlenmiş kan olabilir. ama yine de kaşıntı, kötü koku hissedersiniz enfeksiyon için doktora gözükün

Evet yeşile çalan bir renkte ve azaldı yok denecek kadar az yada hiç gelmiyor hafif bir koku var kaşıntı yok ama idrara çıkınca hafif yanma oluyor yaklaşık iki hafta önce çok az kahverengi akıntım olmuştu iki üç gün sonra test yaptım negatif çıktı 10 gün sonra yine test yaptım yine negatif çıktı adetim de 1 gün gecikti ertesi günü oldum dediğim gibi bugün 3. Günüm ilk iki gün kırmızı ydi şimdi yeşile döndü

Evet yeşile çalan bir renkte ve azaldı yok denecek kadar az yada hiç gelmiyor hafif bir koku var kaşıntı yok ama idrara çıkınca hafif yanma oluyor yaklaşık iki hafta önce çok az kahverengi akıntım olmuştu iki üç gün sonra test yaptım negatif çıktı 10 gün sonra yine test yaptım yine negatif çıktı adetim de 1 gün gecikti ertesi günü oldum dediğim gibi bugün 3. Günüm ilk iki gün kırmızı ydi şimdi yeşile döndü
belki enfeksiyon olabilir ama hiç bir sorun olmaya da bilir :^( adetten sonra akintiniza göre karar verin. bol su için :)

X