Adet olamama

alittlebutterfly

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
15
4
Merhaba, benim kafama takılan bir sorun var.
Yeni üyeyim.
6 yıllık evliyim ve 26 yaşındayım daha önce doğum kontrol hapı kullanıyordum. Ama ocak ayında bıraktım.
Mart ayında doktora kasıklarımda olan ağrı şikayeti ile gittim. Yumurtalıklarımda kist olduğunu fakat önemli birşey olmadığını söyledi ve adetten sonra 99% gider dedi doktor bana.
1 ay sonra tekrar gel dedi, 1 ay sonra tekrar gittiğimde birşey olmadığını temiz göründüğünü söyledi. Mayıs ayındada adetime 1 hafta varken, kanama başladı. Ama adetim belki düzene bindiğinden dolayıdır diye düşündüm aldırış etmedim. Ama şimdi haziranın 1'inde adet olmam gerekiyordu hesaplamaya göre ama adet olmadım. Gebelik testi yaptım, sonuç negatif çıktı. Bunun nedeni kist olabilir mi acaba? Önümüzde ki çarşambaya randevu aldım tekrar kadın doğum doktoruna.

Son düzenleme:
Merhaba, benim kafama takılan bir sorun var.
Yeni üyeyim.
6 yıllık evliyim ve 26 yaşındayım daha önce doğum kontrol hapı kullanıyordum. Ama ocak ayında bıraktım.
Mart ayında doktora kasıklarımda olan ağrı şikayeti ile gittim. Yumurtalıklarımda kist olduğunu fakat önemli birşey olmadığını söyledi ve adetten sonra 99% gider dedi doktor bana.
1 ay sonra tekrar gel dedi, 1 ay sonra tekrar gittiğimde birşey olmadığını temiz göründüğünü söyledi. Mayıs ayındada adetime 1 hafta varken, kanama başladı. Ama adetim belki düzene bindiğinden dolayıdır diye düşündüm aldırış etmedim. Ama şimdi haziranın 1'inde adet olmam gerekiyordu hesaplamaya göre ama adet olmadım. Gebelik testi yaptım, sonuç negatif çıktı. Bunun nedeni kist olabilir mi acaba? Önümüzde
merhaba canımm doğum kontrol hapı kullanmıssın bıraktığında bilee yavaş yavaş düzene girerr
bende sen gibi şüphelenirdim amaa öyle gittiyse adet olduğunda bidaha hemen kist olacağını sanmıyorum
bende gitmiştim sonra kist değill insanın hormonları değişiyo başka şekilde geliyo adet
amaa hamile değilsen
ebru ceylan-adet söktürücü youtube yazz onun yaptığın gibi yap
benimde çok gecikmişti denedim 1 günde hemen geldi reglim
günde 3 4 sefer 15 kere yaptım sonra ertesi sabah uyandım 15 kere yaptım 1-2 saat sonra adet oldum
sende dene istersen ama kesin hamile olmadığını çok eminsen yap yoksa çok tehlikeli :)

merhaba canımm doğum kontrol hapı kullanmıssın bıraktığında bilee yavaş yavaş düzene girerr
bende sen gibi şüphelenirdim amaa öyle gittiyse adet olduğunda bidaha hemen kist olacağını sanmıyorum
bende gitmiştim sonra kist değill insanın hormonları değişiyo başka şekilde geliyo adet
amaa hamile değilsen
ebru ceylan-adet söktürücü youtube yazz onun yaptığın gibi yap
benimde çok gecikmişti denedim 1 günde hemen geldi reglim
günde 3 4 sefer 15 kere yaptım sonra ertesi sabah uyandım 15 kere yaptım 1-2 saat sonra adet oldum
sende dene istersen ama kesin hamile olmadığını çok eminsen yap yoksa çok tehlikeli :)
Çarşamba günü bir gideyim bakalım doktora, eğer kist veya hamilelik yoksa. O adet söktürücüyü deneyim

• Beğen
Reactions: Jou
X